Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji Ostrów Mazowiecka Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji Ostrów Mazowiecka

Festiwal Miasto dla Kobiet już za niecałe dwa tygodnie

Utworzono dnia 26.02.2014
Czcionka:

Jak w poprzednich edycjach będą stanowiska kosmetyczek, fryzjerskie, masażystów oraz pojawią się również pokazy mody.
W tym roku również będą zajęcia taneczne, w tym z tancerzem z "Tańca z Gwiazdami" Tomaszem Barańskim, warsztaty fotograficzne i zdrowotne, loteria fantowa, występy artystów, plebiscyt Ostrowianka Roku 2013 pod honorowym patronatem Burmistrza Miasta Ostrów Mazowiecka.
Nadal można zapisywać się na warsztaty:
Sala "akwarium"
14.00 - 30-minutowe warsztaty "Zdrowy styl życia" - dr Teresa Kuropatwa.
14.30 - dwugodzinne "Makijaż dzienny" - Magdalena Żach ze Studia Megan.
16.30 - "Fotografia portretowa" - Grzegorz Gransicki ze Studia Filmu i Fotografii BG Images.
Sala fitness
14.00 - latino solo Tomasz Barański, tancerze, choreografa, uczestnika "Tańca z Gwizdami" i innych programów telewizyjnych.
16.00 - zumba - Anna Przywoźna certyfikowana instruktorka z Warszawy.
17.00 - video clip dance - Marta "Mamuśka" Dąbrowska z Freeway Dance Studio. 
18.00 - high heels - instruktorzy z Freeway Dance Studio z Białegostoku.
Zapisy na maila b.siwek@mosir.ostrowmaz.pl 
Do 2 marca przysyłajcie na adres b.siwek@mosir.ostrowmaz.pl nominacje pań, które powinny znaleźć otrzymać tytuł Ostrowianki Roku 2013. Zgłoszeniu powinno zawierać imię i nazwisko kandydatki i krótkie uzasadnienie wyboru. Spośród zgłoszonych pań, komisja konkursowa wybierze pięć finalistek, na które będzie można głosować w czasie IV Festiwalu Zdrowia i Urody. Kartę do głosowania będzie można otrzymać przy zakupie biletu wstępu na Festiwal. Uroczyste uhonorowanie Ostrowianki Roku 2013 odbędzie się 8 marca w czasie IV Festiwalu Zdrowia i Urody Miasto dla Kobiet.
Organizatorzy zapewnili kilkaset nagród w loterii fantowej. Zestawy kosmetyków, kupony na masaże, książki, lamki nocne, bony rabatowe do sklepów z ubraniami, karnety na siłownie, kupony zabiegi kosmetyczne i fryzjerskie, kupony na kolację w Tandemie, bilety na recital piosenki francuskiej, torby, pendrivy, biżuteria i wiele innych nagród. Każdy bilet bierze udział w losowaniu. Będzie też stoisko z jedzeniem oraz kawa i herbata dla wszystkich.
Wszystkie mamy, które chciałyby skorzystać z atrakcji Festiwalu, a nie mają z kim pozostawić pociech, mogą skorzystać z bezpłatnej opieki pań z Centrum Terapeutyczno-Opiekuńczego Amelia. Najmłodsi mieszkańcy naszego miasta będą mogli wziąć udział w basen z piłkami, domek do zabawy, artterapia, hiperbloki, malowanie twarzy, wspólne zabawy i rysowanie.

Festiwal Zdrowia i Urody

Utworzono dnia 26.02.2014, 10:00