Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji Ostrów Mazowiecka Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji Ostrów Mazowiecka

sezon 2015/2016

Czcionka:

------------------- FAZA PLAY-OFF --------------------------
Zespoły z pozycji 1-8 po fazie grupowej grają o awans do I ligi, a z pozycji 9-12 grają o utrzymanie w II lidze.

Pary I rundy play-off grupa B - o awans
(do dwóch wygranych)
KS Księżak Łowicz (1) - MKS Start SA Lublin (8)
AZS UMCS Lublin (2) - KK Warszawa (7)
AZS UŁ Szkoła Gortata Łódź (3) - Sokół Ostrów Mazowiecka (6)
MCS Daniel Gimbaskets2 Przemyśl (4) - KS Shmoolky Warszawa (5)

Wyniki Sokoła w fazie Play-off - 1 runda - stan rywalizacji 1:1
1. 11.03.2016 - AZS UŁ Szkoła Gortata Łódź - SOKÓŁ Ostrów Mazowiecka 81:58
2. 19.03.2016 - SOKÓŁ Ostrów Mazowiecka - AZS UŁ Szkoła Gortata Łódź 96:87
3. 23.03.2016 - AZS UŁ Szkoła Gortata Łódź - SOKÓŁ Ostrów Mazowiecka 90:55
 

O utrzymanie

Drużyny rozgrywają mecze systemem każdy z każdym w dwóch rundach (mecz i rewanż) w ramach grup, w których rywalizowały w Etapie 1. Do klasyfikacji zalicza się wszystkie mecze z Etapu 1. Drużyny, które zajmą 11. i 12. miejsca w grupach tracą prawo gry w 2 Lidze Mężczyzn. Rywalizacja na tym etapie może zostać anulowana, jeśli drużyny tracące prawo gry w lidze są już znane po 1 Etapie. Rywalizacja na tym etapie może zostać przerwana po 3. kolejce w przypadku wyłonienia do tego momentu drużyn tracących prawo gry w lidze.

9. ZKS Stal Stalowa Wola - 31 punktów, 1558 - 1585
10. KKS Tur Basket Bielsk Podlaski - 29 punktów, 1628 - 1832
11. Rosa Sport Radom - 28 punktów, 1552 - 1729
12. Polonia Warszawa - 25 punktów, 1280 - 1617
 

-------------------- FAZA GRUPOWA -------------------
TABELA II LIGA gr. B na zakończenie fazy grupowej

 

m drużyna pkt mecze zw - por pkt. zd. - pkt. str. różnica
1 KS Księżak Łowicz 40 22 18 - 4 1771 - 1436 + 335
2 AZS UMCS Lublin 39 22 17 - 5 1669 - 1343 + 326
3 AZS UŁ Szkoła Gortata Łódź 37 22 15 - 7 1700 - 1415 +285
4 MCS Daniel Gimbaskets2 Przemyśl 36 22 14 - 8 1657 - 1565 + 92
5 KS Shmoolky Warszawa 33 22 11 - 11 1692 - 1768 - 76
6 SOKÓŁ Ostrów Mazowiecka 33 22 11 - 11 1590 - 1592 - 2
7 KK Warszawa 33 22 11 - 11 1488 - 1510 - 22
8 MKS Start SA Lublin 32 22 10 - 12 1557 - 1750 - 193
9 ZKS Stal Stalowa Wola 31 22 9 - 13 1558 - 1585 - 27
10 KKS Tur Bielsk Podlaski 29 22 7 - 15 1628 - 1832 - 204
11 Rosa Sport Radom 28 22 6 - 16 1552 - 1729 - 177
12 Polonia Warszawa 25 22 3 - 19 1280 - 1617 - 337


WYNIKI
II LIGA gr. B:

 

22 kolejka - 6.03.2016 - ostatnia kolejka fazy grupowej

AZS UŁ Szkoła Gortata Łódź - Sokół Ostrów Mazowiecka - 82:63
KS Shmoolky Warszawa - AZS UMCS Lublin - 66:86
KK Warszawa - Polonia Warszawa - 70:41
MKS Start SA Lublin - KS Księżak Łowicz - 77:76
KS Rosa Sport Radom - ZKS Stal Stalowa Wola - 60:69
MCS Daniel Gimbaskets2 Przemyśl - KKS Tur Basket Bielsk Podlaski - 87:71

21 kolejka - 27/28.02.2016

Sokół Ostrów Mazowiecka - KS Rosa Sport Radom - 76:82
Polonia Warszawa - AZS UMCS Lublin - 55:73
ZKS Stal Stalowa Wola - MCS Daniel Gimbaskets2 Przemyśl - 60:66
KK Warszawa - MKS Start SA Lublin - 58:77
KS Księżak Łowicz - AZS UŁ Szkoła Gortata Łódź - 96:84
KKS Tur Basket Bielsk Podlaski - KS Shmoolky Warszawa - 96:103

20 kolejka - 20/21.02.2016

MCS Daniel Gimbaskets2 Przemyśl - Sokół Ostrów Mazowiecka - 85:55
Polonia Warszawa - MKS Start SA Lublin - 65:97
AZS UMCS Lublin - KKS Tur Basket Bielsk Podlaski - 92:57
KK Warszawa - AZS UŁ Szkoła Gortata Łódź - 67:63
KS Shmoolky Warszawa - ZKS Stal Stalowa Wola - 91:84
KS Rosa Sport Radom - KS Księżak Łowicz - 86:76

19 kolejka - 13/14.02.2016

Sokół Ostrów Mazowiecka - KS Shmoolky Warszawa 72:73
ZKS Stal Stalowa Wola - domlublin.pl AZS UMCS Lublin 67:73
KS Księżak Łowicz - MCS Daniel Gimbaskets2 Przemyśl 82:61
AZS UŁ Szkoła Gortata Łódź - MKS Start SA Lublin 104:30
KKS Tur Basket Bielsk Podlaski - Polonia Warszawa 81:61
KK Warszawa - KS Rosa Sport Radom (przełożony)

18 kolejka - 6/7.02.2016

AZS UMCS Lublin - Sokół Ostrów Mazowiecka 68:74
KKS Tur Basket Bielsk Podlaski - ZKS Stal Stalowa Wola 99:93
Polonia Warszawa - AZS UŁ Szkoła Gortata Łódź 61:71
KS Rosa Sport Radom - MKS Start SA Lublin 80:91
KS Shmoolky Warszawa - KS Księżak Łowicz 63:75
MCS Daniel Gimbaskets2 Przemyśl - KK Warszawa 81:82

17 kolejka - 30/31.01.2016

Sokół Ostrów Mazowiecka - KKS Tur Basket Bielsk Podlaski 64:57
KS Księżak Łowicz - domlublin.pl AZS UMCS Lublin 76:85
ZKS Stal Stalowa Wola - Polonia Warszawa 65:55
01.02.2016 MKS Start SA Lublin - MCS Daniel Gimbaskets2 Przemyśl 89:74
04.02.2016 KK Warszawa - KS Shmoolky Warszawa 75:64
17.02.2016 AZS UŁ Szkoła Gortata Łódź - KS Rosa Sport Radom ?:?

16 kolejka - 16/17.01.2016

ZKS Stal Stalowa Wola - Sokół Ostrów Mazowiecka 90:89
KKS Tur Basket Bielsk Podlaski - KS Księżak Łowicz 63:82
Polonia Warszawa - KS Rosa Sport Radom 61:50
AZS UŁ Szkoła Gortata Łódź - MCS Daniel Gimbaskets2 Przemyśl 75:57
AZS UMCS Lublin - KK Warszawa 76:52
KS Shmoolky Warszawa - MKS Start SA Lublin 88:79

15 kolejka - 16/17.01.2016

Sokół Ostrów Mazowiecka - Polonia Warszawa 80:62
KS Rosa Sport Radom - MCS Daniel Gimbaskets2 Przemyśl 74:77
MKS Start SA Lublin - AZS UMCS Lublin 54:77
KS Księżak Łowicz - ZKS Stal Stalowa Wola 85:70
AZS UŁ Szkoła Gortata Łódź - KS Shmoolky Warszawa 108:76
KK Warszawa - BKS Tur Bielsk Podlaski 72:81

14 kolejka - 9/10.01.2016

KS Księżak Łowicz - Sokół Ostrów Mazowiecka 93:76
Polonia Warszawa - MCS Daniel Gimbaskets2 Przemyśl 53:82
KK Warszawa - ZKS Stal Stalowa Wola 62:69
AZS UMCS Lublin - AZS UŁ Szkoła Gortata Łódź 58:54
BKS Tur Bielsk Podlaski - MKS Start SA Lublin 72:86
mecz rozegrany 13.01.2016:
KS Shmoolky Warszawa - KS Rosa Sport Radom 84:70

13 kolejka - 2/3.01.2016

KS Rosa Sport Radom - domlublin.pl AZS UMCS Lublin 49:90
MKS Start SA Lublin - ZKS Stal Stalowa Wola 69:62
AZS UŁ Szkoła Gortata Łódź - BKS Tur Bielsk Podlaski 102:79
KS Shmoolky Warszawa - MCS Daniel Gimbaskets2 Przemyśl 93:97
mecze rozegrane 13.01.2016:
Sokół Ostrów Mazowiecka - KK Warszawa 85:75
KS Księżak Łowicz - Polonia Warszawa 88:62

12 kolejka - 19/20.12.2015

Sokół Ostrów Mazowiecka - MKS Start SA Lublin 86:57
Polonia Warszawa - KS Shmoolky Warszawa 59:67
BKS Tur Bielsk Podlaski - KS Rosa Sport Radom 71:88
ZKS Stal Stalowa Wola - AZS UŁ Szkoła Gortata Łódź 55:70
AZS UMCS Lublin - MCS Daniel Gimbaskets2 Przemyśl 77:48
KK Warszawa - KS Księżak Łowicz 55:74

11 kolejka - 12/13.12.2015 - KONIEC I RUNDY ROZGRYWEK

Sokół Ostrów Mazowiecka - AZS UŁ Szkoła Gortata Łódź 60:59
ZKS Stal Stalowa Wola - Rosa Sport Radom 64:58
BKS Tur Bielsk Podlaski - MCS Daniel Gimbaskets2 Przemyśl 89:78
Polonia Warszawa - KK Warszawa 54:70
AZS UMCS Lublin - KS Shmoolky Warszawa 95:42
KS Księżak Łowicz - MKS Start SA Lublin 118:60
---------
Awansem rozegrano jeden mecz z XIV kolejki
Polonia Warszawa - MCS Daniel Gimbaskets2 Przemyśl 53:82

10 kolejka - 5/6.12.2015

KS Rosa Sport Radom - Sokół Ostrów Mazowiecka 59:85
AZS UMCS Lublin - Polonia Warszawa 98:49
KS Shmoolky Warszawa - BKS Tur Bielsk Podlaski 84:68
MKS Start SA Lublin - KK Warszawa 80:86
MCS Daniel Gimbaskets2 Przemyśl - ZKS Stal Stalowa Wola 83:62
AZS UŁ Szkoła Gortata Łódź - KS Księżak Łowicz 60:61

 

9 kolejka - 28/29.11.2015

Sokół Ostrów Mazowiecka - MCS Daniel Gimbaskets2 Przemyśl 80:75
BKS Tur Bielsk Podlaski - domlublin.pl AZS UMCS Lublin 72:82
KS Księżak Łowicz - KS Rosa Sport Radom 100:60
ZKS Stal Stalowa Wola - KS Shmoolky Warszawa 77:66
MKS Start SA Lublin - Polonia Warszawa 66:67
AZS UŁ Szkoła Gortata Łódź - KK Warszawa 79:53
 

8 kolejka - 21/22.11.2015

KS Shmoolky Warszawa - Sokół Ostrów Mazowiecka 69:63
KS Rosa Sport Radom - KK Warszawa 63:82
AZS UMCS Lublin - ZKS Stal Stalowa Wola 78:77
Polonia Warszawa - BKS Tur Bielsk Podlaski 60:69
MCS Daniel Gimbaskets2 Przemyśl - KS Księżak Łowicz 57:55
MKS Start SA Lublin - AZS UŁ Szkoła Gortata Łódź 67:65
 

7 kolejka - 14/15.11.2015

Sokół Ostrów Mazowiecka - AZS UMCS Lublin 46:73
KS Księżak Łowicz - KS Shmoolky Warszawa 86:78
ZKS Stal Stalowa Wola - BKS Tur Bielsk Podlaski 84:75
MKS Start SA Lublin - KS Rosa Sport Radom 58:101
KK Warszawa - MCS Daniel Gimbaskets2 Przemyśl 55:40
AZS UŁ Szkoła Gortata Łódź - Polonia Warszawa 66:45
 

6 kolejka - 7/8.11.2015

BKS Tur Bielsk Podlaski - Sokół Ostrów Mazowiecka 88:87
KS Rosa Sport Radom - AZS UŁ Szkoła Gortata Łódź 57:83
Polonia Warszawa - ZKS Stal Stalowa Wola 54:76
KS Shmoolky Warszawa - KK Warszawa 78:63
AZS UMCS Lublin - KS Księżak Łowicz 56:66
MCS Daniel Gimbaskets2 Przemyśl - MKS Start SA Lublin 87:61
 

5 kolejka - 31.10.2015

Sokół Ostrów Mazowiecka - ZKS Stal Stalowa Wola 75:70
KS Rosa Sport Radom - Polonia Warszawa 60:74
MCS Daniel Gimbaskets2 Przemyśl - AZS UŁ Szkoła Gortata Łódź 76:68
MKS Start SA Lublin - KS Shmoolky Warszawa 73:84
KK Warszawa - AZS UMCS Lublin 78:61
KS Księżak Łowicz - BKS Tur Bielsk Podlaski 95:53
 

4 kolejka - 24/25.10.2015

Polonia Warszawa - Sokół Ostrów Mazowiecka 58:68
BKS Tur Bielsk Podlaski - KK Warszawa 77:73
AZS UMCS Lublin - MKS Start SA Lublin 71:64
ZKS Stal Stalowa Wola - KS Księżak Łowicz 56:58
KS Shmoolky Warszawa - AZS UŁ Szkoła Gortata Łódź 85:91
MCS Daniel Gimbaskets2 Przemyśl - KS Rosa Sport Radom 101:79
 

3 kolejka - 17/18.10.2015

Sokół Ostrów Mazowiecka - KS Księżak Łowicz 66:82
AZS UŁ Szkoła Gortata Łódź - AZS UMCS Lublin 71:62
MCS Daniel Gimbaskets2 Przemyśl - Polonia Warszawa 78:70
ZKS Stal Stalowa Wola - KK Warszawa 57:68
Rosa Sport Radom - KS Shmoolky Warszawa 90:85
MKS Start SA Lublin - BKS Tur Bielsk Podlaski 84:80
 

2 kolejka - 10/11.10.2015

KK Warszawa - SOKÓŁ Ostrów Mazowiecka 60:73
POLONIA Warszawa - KS KSIĘŻAK Łowicz 51:65
ZKS STAL Stalowa Wola - MKS START SA Lublin 82:63
BKS TUR Bielsk Podlaski - AZS UŁ SZKOŁA GORTATA Łódź 61:78
MCS DANIEL GIMBASKETS2 Przemyśl - KS SHMOOLKY Warszawa 98:76
DOMLUBLIN.PL AZS UMCS Lublin - KS ROSA SPORT Radom 79:57
 

1 kolejka - 03/04.10.2015

MKS START SA Lublin - SOKÓŁ Ostrów Mazowiecka 75:67
KS KSIĘŻAK Łowicz - KK Warszawa 82:57
AZS UŁ SZKOŁA GORTATA Łódź - ZKS STAL Stalowa Wola 88:69
KS SHMOOLKY Warszawa - POLONIA Warszawa 77:63
MCS DANIEL GIMBASKETS2 Przemyśl - DOMLUBLIN.PL AZS UMCS Lublin 69:59
KS ROSA SPORT Radom - BKS TUR Bielsk Podlaski 97:69