Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji Ostrów Mazowiecka Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji Ostrów Mazowiecka

15-16 września - Turniej Masters OTT

Utworzono dnia 11.09.2018
Czcionka:

W dniach 16-17 września na miejskich kortach odbędzie się Masters Ostrowskich Turniejów Tenisowych 2018. W zawodach weźmie udział 8 zawodników najwyżej sklasyfikowanych po 5 turniejach rozgrywanych w obecnym sezonie. Zawodnicy rozstawieni zostali w dwóch grupach i zagrają w nich "każdy z każdym". Początek turnieju o godz. 9.00.

Podział na grupy.
grupa A
1. KOŁAKOWSKI DANIEL    
2. PUCHALSKI SYLWESTER    
3. KOSIK ZBIGNIEW    
4. ZALEWSKI KACPER

grupa B
1. RĘPA WALDEMAR    
2. BUŁKOWSKI KRZYSZTOF    
3. DZIURDA WALDEMAR    
4. TARNAS MATEUSZ   

Klasyfikacja OTT

L.p. Imię nazwisko Miejscowość suma pkt
1 Kołakowski Daniel Ostrów Mazowiecka 45
2 Rępa Waldemar Ostrów Mazowiecka 39
3 Bułkowski Krzysztof Łomża 36
4 Kosik Zbigniew Kosów Lacki 27
  Puchalski Sylwester Ostrów Mazowiecka 27
6 Dziurda Waldemar Ostrów Mazowiecka 23
7 Tarnas Mateusz Warszawa 22
8 Rutkowski Andrzej Otwock 21
  Zalewski Kacper Zambrów 21
10 Klimiuk Michał Wyszków 18
11 Knap Bogdan Komorowo 16
  Rukat Damian Ostrów Mazowiecka 16
  Szabłowski Tomasz Zambrów 16
14 Borowy Artur Ostrów Mazowiecka 15
  Kraszewski Albert Zambrów 15
  Murach Bartosz Ostrołęka 15
17 Niemiec Rafał Ostrów Mazowiecka 12
18 Stańczuk Jakub Łomża 9
19 Falbowski Robert Ostrów Mazowiecka 8
  Tułowiecki Andrzej Ostrów Mazowiecka 8
21 Gołaszewski Jarosław Ostrów Mazowiecka 7
  Zalewski Janusz Łomża 7
23 Bartelik Rafał Gdańsk 6
  Woźniak Kamil Ostrołęka 6
25 Dziurda Jakub Ostrów Mazowiecka 5
26 Benedykciuk Norbert Sokołów Podlaski 4
  Kordowski Kazimierz Ostrów Mazowiecka 4
  Kowalczyk Rafał Wąsewo 4
29 Bikowski Karol Łomża 3
  Dalewska Ewa Warszawa 3
  Łukasiak Mirosław Kosów Lacki 3
  Millak Arkadiusz Ostrów Mazowiecka 3
  Podedworny Piotr Zambrów 3
34 Dziurda Maja Ostrów Mazowiecka 2
35 Dalewski Rafał Warszawa 1
  Gołaszewski Bartosz Warszawa 1
  Murach Paweł Ostrołęka 1
  Olszewski Daniel Ciechanowiec 1
  Piórkowski Mariusz Gdynia 1
  Styła Adam Zambrów 1
  Szabłowski Radosław Ostrów Mazowiecka 1
  Woźniak Rafał Warszawa 1

Kalendarium

Wrzesień 2018
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nie
27 28 29 30 31 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30