Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji Ostrów Mazowiecka Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji Ostrów Mazowiecka

9 Festiwal Zdrowia i Urody - podsumowanie

Utworzono dnia 12.03.2019
Czcionka:

9 marca 2019 r. w Miejskim Ośrodku Sportu i Rekreacji, odbył się 9 Festiwal Zdrowia i Urody "Miasto Kobiet". Jest to cykliczna impreza, skierowana przede wszystkich do Pań. 

 

W tym roku, podczas dziewiątej już edycji, Panie mogły skorzystać z bezpłatnych usług i porad kosmetyczek, fryzjerek, dietetyków, a także  wziąć udział w bezpłatnym badaniu trychologicznym włosów i skóry głowy mikro-kamerą - badaniu stopnia nawilżenia skóry głowy.

 

Uczestnicy Festiwalu mogli wziąć udział w warsztatach tanecznych z Tomaszem Barańskim i Pauliną Przestrzelską, coachingowych ,,Droga do kobiecego piękna'' z Agatą Bartkiewicz, modowych ,,Twój styl, moja pasja'' z Anną Och, alpakoterapii z Natalią Gąska, fast fashion z Zuzią Gruszczyńską, a dla najmłodszych przygotowano warsztaty z robotyki, które poprowadziła Anna Andryszczyk ze Studio Sigma.

 

Tradycyjnie, jak co roku, nie zabrakło konkursów z nagrodami, w których do wygrania były, m.in. rowery, sprzęt AGD – odkurzacz, ekspres do kawy, mikrofalówka, blendery, czajnik elektryczny, itp., zestaw kosmetyków firmy AVON, SOUVRE.

 

W ramach 9 Festiwalu Zdrowia i Urody „Miasto Kobiet” odbył się spektakl taneczny "Aż Kobieta" w reżyserii Marty Molskiej - dyrektor Miejskiego Domu Kultury w Ostrowi Mazowieckiej. Na scenie zatańczyły Monika Radziszewska, Marta Lewoc, Edyta Szachniewicz, Paulina Wróblewska, Aleksandra Nitupska i Marta Molska. 

 

Podziękowania

Serdecznie dziękujemy Panu Jerzemu Bauerowi – Burmistrzowi Miasta Ostrów Mazowiecka oraz Panu Zbigniewowi Chrupkowi – Staroście Powiatu Ostrowskiego za objęcie patronatem honorowym IX Festiwalu Zdrowia i Urody – Miasto dla Kobiet.

Dziękujemy również wszystkim wszystkim wolontariuszom oraz mediom, wystawcom i sponsorom, osobom prowadzącym warsztaty oraz osobom zaangażowanym w organizację imprezy:

Miejski Dom Kultury - Dyrektor Marta Molska, Gmina Ostrów Mazowiecka – Wójt Waldemar Brzostek, Bank Spółdzielczy – Prezes Bartosz Kublik, Schneider Polska Technika Samochodowa i Kontenerowa sp. z o.o. - Dyrektor Tomasz Sikora, Rolstal Pawłowski sp. z o.o. - Marzena i Marcin Pawłowscy, Andrzej Klepacki, Canexpol sp. z o.o.– Prezes Marzanna Rydzyńska, Zurad sp. z o.o. – Prezes Andrzej Konarzewski, Interchemall Zespół Młynów Jelonki Sp. z o.o. Prezes Grzegorz Depta, Towarzystwo Budownictwa Społecznego w Ostrowi Mazowieckiej Sp. z o.o. Prezes Mirosław Przastek, Justyna i Paweł Skarpetowscy, North Dach – Norbert Rogalski oraz Zespół Szkół nr 1 im. rtm. Witolda Pileckiego, Małgorzata Orłowska, Studio Sigma Anna Andryszczyk.

 

SON „Przystań” i MOSiR Ostrów Mazowiecka