Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji Ostrów Mazowiecka Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji Ostrów Mazowiecka

Ciekawe mecze 12. kolejki BSLSA

Utworzono dnia 19.03.2019
Czcionka:

W niedzielnej kolejce Bank Spółdzielczy Ligi Siatkarzy Amatorów mogliśmy obejrzeć momentami naprawdę fajną siatkówkę. W pierwszym meczu dnia ciekawa walka, w każdym aspekcie siatkarskiego rzemiosła, rozgorzała między ekipami Qfli i Rubinka. Naprawdę przyjemnie się to oglądało. Z boju na tarczy wrócił Rubinek, ulegając finalnie doświadczonym Qflom 1:2.

W drugim meczu Brok próbował zawalczyć z Forte, jednak Mateusz Kardasz i reszta „słoników” szybko udowodnili, że nie zamierzają dawać „brokerom” żadnej taryfy ulgowej, a poza tym spieszą się na drugą zmianę do pracy - w efekcie łatwe i szybkie zwycięstwo do 14 i 11.

Również Fuzja nie odebrała nawet jednego punktu liderom rozgrywek Dream Teamowi, mimo że była tego blisko zwłaszcza w drugim secie, w którego końcówce doprowadziła do remisu po 23. DT Wąsewo zwyciężyło w dwóch setach i po raz kolejny (siódmy z rzędu) wygodnie mości sobie fotel mistrza.

W ostatnim meczu kolejki Zaciszna uległa Wichrowi także w dwóch setach, chociaż w drugim mieliśmy sporo wyrównanej walki - i na siatce i na tablicy wyników.

Podsumowując - niezła kolejka dla kibiców, a dla drużyn potwierdzenie, że w obecnym sezonie miejsca na podium są już chyba rozdane, pomimo jeszcze kilku kolejek przed nami. O czwarte miejsce powalczą natomiast intensywnie trzy drużyny, które obecnie mają taką samą liczbę 16 punktów: Qfle, Zaciszna i Rubinek. A przed wszystkimi tymi drużynami jeszcze naprawdę trudne mecze.