Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji Ostrów Mazowiecka Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji Ostrów Mazowiecka

Falstart koszykarzy LKS OSTROWIANKA na inaugurację sezonu

Utworzono dnia 07.10.2017
Czcionka:

7 pażdziernika rozpoczęła się rywalizacjia w koszykarskiej lidze juniorów U-18 w sezonie 2017/2018. Koszykarze LKS OSTROWIANKA Ostrów Mazowiecka w pierwszej kolejce podejmowali u siebie POLONIĘ Warszawa. Od początku spotkania goście uzyskali wyrażną przewagę, prowadząc już w połowie I kwarty kilkunastoma punktami. Ostrowskim zawodnikom nie brakowało ambicji, jednak zawodziła skuteczność. Dodatkowo szybkie tempo gry powodowało bardzo dużo strat. To był pierwszy mecz sezonu, widać było brak ogrania, jednak w kilku akcjach powiało optymizmem - to jednak było za mało. Goście bardzo dobrze rozgrywali piłkę, wygrywali walkę na obu tablicach i grali na dużo lepszej skuteczności rzutowej. Dodatkowo w pełni wykorzystywali błedy zawodników LKS-u i systematycznie powiększali swoją przewagę. Ostatecznie Polonia wysoko wygrała to spotkanie 101:44.

LKS OSTROWIANKA - MKS POLONIA I Warszawa 44:101
(10:28) (10:21) (11:27) (13:25)

Punkty:
Ostrowianka: Kosior J. - 15, Malinowski M. - 0, Nałęcz T. - 2, Matyjasik M. - 12, Obuchowski M. - 2, Kacprzyk P. -0, Wasil P. - 12, Brzozowski P. - 1
Polonia: Dąbrowski R. - 0, Łapiński Ł. - 6, Klimiński M. - 4, Majewski D. - 36, Szewczyk M. - 29, Bartoszewski B. - 0, Giemza K. - 7, Kościesza K. - 8, Czyżak P. - 0, Mucha M. - 7, Wakuliński K. - 4

Utworzono dnia 08.10.2017, 15:31