Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji Ostrów Mazowiecka Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji Ostrów Mazowiecka

GRAND PRIX w tenisie stołowym - trzeci turniej

Utworzono dnia 18.01.2019
Czcionka:

12 stycznia w hali MOSiR przy ul Warchalskiego rozegrano trzeci turniej w ramach III GRAND PRIX W TENISIE STOŁOWYM. W zawodach wzięło udział 25 zawodników, którzy grali sytemem do dwóch przegranych. Dla uatrakcyjnienia turnieju, dodatkowo rozegrano mecze o kolejność miejsc w sobotnim turnieju. Po raz trzeci najlepszy okazał się Jacek Obodziński z Ostrołęki, który umocnił się w klasyfikacji generalnej cyklu.

Wyniki trzeciego turnieju:

M-ce Nazwisko i imię Razem
1 Obidziński Jacek 30
2 Dąbrowski Paweł 25
3 Piersa Artur 22
4 Jastrzębski Marcin 20
5 Dobkowski Jarosław 18
6 Skoczylas Dawid 16
7 Plichta Tomasz 14
8 Kos Adam 12
9 Fidura Szymon 10
10 Kuczyński Arkadiusz 9
11 Pędzich Tadeusz 8
12 Kaczmarczyk Cezary 7
13 Banasik Paweł 6
14 Bloch Bartłomiej 5
15 Rakowski Damian 4
16 Zalewski Leszek 3
17 Kokosza Paweł 2
18 Sakowski Adam 2
19 Sakowski Andrzej 2
20 Jagiełło Waldemar 2
21 Kokosza Krzysztof 2
22 Mróz Marcin 2
23 Ambroziak Robert 2
24 Buczyński Jan 2
25 Olszewski Arkadiusz 2


Klasyfikacja generalna GRAND PRIX po trzech turniejach:

M-ce Nazwisko i imię Miejscowość TURNIEJ Razem
      I II III IV V  
1. Obidziński Jacek Ostrołęka 30 30 30     90
2. Piersa Artur Czerwin 25 18 22     65
3. Dobkowski Jarosław Czerwin 22 16 18     56
  Jastrzębski Marcin Ostrów Maz. 16 20 20     56
5. Dąbrowski Paweł Ostrów Maz. 0 22 25     47
6. Kos Adam Szumowo 6 9 12     27
7. Pędzich Tadeusz Ostrów Maz. 18 0 8     26
8. Fisiak Andrzej Goworów 0 25 0     25
9. Kuczyński Arkadiusz Komorowo 8 6 9     23
  Skoczylas Dawid Wyszków 0 7 16     23
11. Dąbrowski Arkadiusz Wysokie Maz. 20 0 0     20
12. Banasik Paweł Srebrna 9 4 6     19
13. Zalewski Leszek Ostrów Maz. 14 0 3     17
14. Powierza Dariusz Wyszków 0 14 0     14
  Jagiełło Waldemar Borki 10 2 2     14
  Plichta Tomasz Jabłonna Lacka 0 0 14     14
17. Skoczylas Adam Wyszków 0 12 0     12
  Rępa Waldemar Ostrów Maz. 12 0 0     12
19. Kokosza Adam Baczki 0 10 0     10
  Sakowski Adam Wyszków 0 8 2     10
  Fidura Szymon Nagoszewo 0 0 10     10
22. Wilczyński Michał Kulki 7 0 0     7
  Buczyński Jan Łętownica 3 2 2     7
  Kaczmarczyk Cezary Łotki 0 0 7     7
25. Krześniak Adam Brok 0 5 0     5
  Marczyk Daniel Koziki 5 0 0     5
  Bloch Bartłomiej Stare Bosewo 0 0 5     5
28. Starszyk Tomasz Pęchratka 4 0 0     4
  Rakowski Damian Laski 0 0 4     4
30. Chodyna Konrad Wyszków 0 3 0     3
31. Gąssowski Wojciech Wyszków 0 2 0     2
  Bączyk Kamil Srebrna 0 2 0     2
  Kołodziejczyk Piotr Wyszków 0 2 0     2
  Kokosza Paweł Baczki 0 0 2     2
  Sakowski Andrzej Wyszków 0 0 2     2
  Kokosza Krzysztof Baczki 0 0 2     2
  Mróz Marcin Bielino 0 0 2     2
  Ambroziak Robert Przyborowie 0 0 2     2
  Olszewski Arkadiusz Przyborowie 0 0 2     2