Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji Ostrów Mazowiecka Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji Ostrów Mazowiecka

Najlepszy dyrektor w Polsce

Utworzono dnia 08.10.2018
Czcionka:

Miło nam poinformować, że od kilku dni w naszym mieście przebywa aktualny Mistrz Polski w piłkarzykach stołowych. Zawody rozegrano 2 października podczas dorocznego Forum Instytutu Rozwoju Infrastruktury Sportowej Zarządców i Administratorów obiektów sportowo-rekreacyjnych w Kołobrzegu. 

 

 

Dyrektor Bartłomiej Pieńkowski w parze z Andrzejem Modzelewskim, dyrektorem zaprzyjaźnionego MOSiR w Łomży pokonali rywali z całej Polski. Finał wygrany 10:5 udokumentował absolutną dominację pary w środowisku zarządzających infrastrukturą sportowo-rekreacyjną w kraju. 

Bartłomiej Pieńkowski: „Uczestniczyłem w Forum drugi raz. Jestem bardzo zadowolony, że mam możliwość zdobywania wiedzy od praktyków. FIRIS zapewnia wysoki poziom merytoryczny wykładów oraz sprzyjające okoliczności do wymiany doświadczeń z zarządcami i administratorami obiektów sportowo-rekreacyjnych z całego kraju. Mistrzostwa to jedno z tych przedsięwzięć, które pozwala lepiej poznać się uczestnikom w atmosferze zdrowej sportowej rywalizacji. Cieszę się z tytułu i przy okazji dziękuję dyrektorowi Andrzejowi Modzelewskiemu z MOSiR Łomża za efektywną współpracę.”

Za rozsławianie naszego Miasta na „sportowych arenach” serdecznie dziękujemy i gratulujemy, a obu mistrzom oraz sobie życzymy skutecznej obrony tytułu w przyszłym roku.

 

ko