Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji Ostrów Mazowiecka Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji Ostrów Mazowiecka

Nowa runda u siatkarzy rozpoczęta

Utworzono dnia 11.03.2018
Czcionka:

W pierwszej kolejce II rundy rozgrywek Bank Spółdzielczy Liga Siatkarzy Amatorów drużyny rozegrały swoje pierwsze mecze. Najbliżej sprawienia małej sensacji byli chłopcy z Liceala, którzy mimo wygrania pierwszego seta ostatecznie ulegli Zacisznej w stosunku 1:2. Andrzejewo pobiło chyba rekord Ligi przegrywając pierwszego seta z Fuzją do 4, a Rubinek dał sobie wydrzeć z rąk niemal pewne zwycięstwo prowadząc w tie-break'u 14:11 z Forte, które ponownie zagrało bez swojego głównego atakującego. Pewnym zaskoczeniem może być również dosyć gładka (sądząc po wyniku) porażka Wichra Sadowne z Qflami. DT Wąsewo zgodnie z oczekiwaniami wygrało 2:0 z Alco Teamem i z kompletem punktów dość pewnie zmierza do szóstego z kolei tytułu.