Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji Ostrów Mazowiecka Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji Ostrów Mazowiecka

Ostrowski Festiwal Pływacki SWIM & JOY

Utworzono dnia 13.12.2019
Czcionka:

7 grudnia 2019 r. Uczniowski Klub Sportowy Neptun Ostrów Mazowiecka wspólnie z Mazurskim Ochotniczym Pogotowiem Ratunkowym z Giżycka, Miejskim Ośrodkiem Sportu i Rekreacji i Starostwem Powiatowym zorganizował na Pływalni Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji „Ostrowski Festiwal Pływacki SWIM & JOY”.
W zorganizowanym festiwalu wzięło udział 72 dzieci klas I-III, które zostały podzielone na 6 drużyn. Drużyny zmagały się w 6 konkurencjach, które były punktowane i wyłoniły najlepszą drużynę.






Najlepszym teamem okazały się Koniki Morskie, których trenerem był Aleksander Zaremba.

Wyniki:
I miejsce Koniki Morskie – trener Aleksander Zaremba
1. Olga Spaltabaka
2. Natalia Romańczyk
3. Amelia Kordel
4. Jakub Siwek
5. Nikola Malec
6. Kacper Zęgota
7. Gabriela Romanowska
8. Maja Urbankowska
9. Lena Radomska
10. Maciej Lasoń
11. Lena Nozderka

II miejsce Neonki – trener Piotr Hocimski
1. Aleksandra Kozłowska
2. Wiktor Szwaguliński
3. Zuzanna Brzostek
4. Karol Koszycki
5. Klara Dąbkowska
6. Anna Tyszka
7. Wioletta Podbielska
8. Natalia Załęgowska
9. Alicja Wesołkowska
10. Olaf Nowacki
11. Maja Mazurowska

III miejsce Neptunki – trener Natalia Zaremba
1. Alicja Góral
2. Maja Anna Szczepańska
3. Aleksandra Szabłowska
4. Szymon Bogdan
5. Mateusz Jan Krystoszyk
6. Zuzanna Radgowska
7. Liliana Cieśluk
8. Jakub Kesler
9. Lena Złotkowska
10. Izabela Staniaszek
11. Sara Drozd
12. Igor Adamczyk

IV miejsce Delfinki – trener Aldona Gałecka
1. Szymon Frądczyk
2. Mateusz Kwiatkowski
3. Maria Podolecka
4. Mateusz Jasionek
5. Kuba Kowalski
6. Zofia Wyrzykowska
7. Jan Grabowski
8. Damian Wódka-Niewada
9. Aleksandra Stanisławska
10. Jakub Gałecki

V miejsce Orki – trener Jacek Zawłocki
1. Robert Skonieczny
2. Nikodem Fraczyk
3. Agata Rogalska
4. Karolina Mikołajczyk
5. Wiktor Wyszomirski
6. Maja Radgowska
7. Magdalena Borawska
8. Aleksandra Świętkowska
9. Dawid Frączyk
10. Kacper Bogdan
11. Helena Kozłowska

VI miejsce Krabiki – trener Edyta Rejniak
1. Anna Stanisławska
2. Karina Kruk
3. Maria Marta Żebrowska
4. Wojciech Janusz
5. Wiktoria Dobies
6. Zofia Chmielewska
7. Paulina Dobosz
8. Mateusz Krzywicki
9. Szymon Sitek
10. Anna Malec
11. Karolina Dąbkowska

Każde dziecko otrzymało pamiątkowy medal, dyplom oraz pakiet startowy z gadżetami od sponsorów.

Uczniowski Klub Sportowy Neptun za pomoc w realizacji festiwalu składa podziękowania dla Starosty Powiatowego Zbigniewa Chrupka, Burmistrza Miasta Jerzego Bauera, Dyrektora MOSiR Bartłomieja Pieńkowskiego, Dyrektora MOPR Giżycko Jarosława Sroki jak również trenerom drużyn Aldonie Gałeckiej, Natalii Zarembie, Edycie Rejniak, Aleksandrowi Zarembie, Piotrowi Hocimskiemu, sędziemu Jakubowi Rejniak, zawodnikom UKS NEPTUN oraz wolontariuszom pomagającym w przygotowaniu festiwalu, a także rodzicom małych sportowców za wspólny doping.

Ostrowski Festiwal Pływacki SWIM & JOY

Utworzono dnia 16.12.2019, 08:36