Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji Ostrów Mazowiecka Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji Ostrów Mazowiecka

Ostrowskie Igrzyska Firm 2017 - ZGK tryumfuje

Utworzono dnia 03.07.2017
Czcionka:

W sobotę pracownicy czterech ostrowskich firm i instytucji zmierzyli się w drugiej edycji Igrzysk Firm. Zawody, a w zasadzie wesoły piknik integracyjny, bo takie jest główne zamierzenie organizatorów, czyli MOSiR, odbyły się w Ogródku Jordanowskim.

 

 

Mimo iż pogoda dwukrotnie próbowała pokrzyżować program dnia to rywalizacja ZGK, Starostwa Powiatowego, Urzędu Miasta i Zuradu trwała cztery godziny i zakończyła się o godzinie 16.00. Następnie wszyscy uczestnicy wraz ze swoimi kibicami udali się do Grodu Książąt Mazowieckich, na smaczne spotkanie integracyjne przy grillu.

 

 

Tegoroczna edycja Igrzysk liczyła osiem konkurencji, wśród których były takie jak: kręgle jordanowskie, przeciąganie liny, Latający Holender czyli wyścigi drezynką, wyciskanie sztangi, cross-fit terenowy, strzelanie z wiatrówki, przeprawa wodna oraz eliminator. 

 

 

W roku 2017 zwycięzcami została ekipa ZGK i to do nich na rok powędrował puchar przechodni Igrzysk. Na drugim miejscu w klasyfikacji generalnej uplasowała się ekipa ubiegłorocznych mistrzów - Starostwo Powiatowe, a trzecie miejsce zajęli ex aequo reprezentanci Zuradu I Urzędu Miasta.

 

 

W zgodnej opinii uczestników zabawa była znakomita, a nieobecni powinni szczerze żałować absencji. Obszerna fotorelacja z sobotniego popołudnia w Jordanku na naszym fanpage’u MOSiR.

ko