Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji Ostrów Mazowiecka Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji Ostrów Mazowiecka

Przetasowania u siatkarzy

Utworzono dnia 03.12.2017
Czcionka:

Szósta kolejka lekko pomieszała górą tabeli. W pierwszym meczu dnia swoje zaległe spotkanie rozegrali siatkarze Alco Teamu i Rubinka. Można śmiało powiedzieć, że tutaj oglądaliśmy pierwsze i jasne oblicze Rubinka, który kontrolował przebieg całego spotkania. Alco Team sprawiał wrażenie wymęczonego i bez werwy, co sprawiło że punkty, o które przecież można było powalczyć odjechały. a ekipa wyleciała z pierwszej szóstki. 

W drugim meczu Fuzja spróbowała ograć Qfle. Próba okazała sie nieudana, a Qfle zmieniły swoich rywali na trzecim miejscu tabeli. W ekipie Qfli drugiego seta na ławce przesiedział kolega Arek. Nie wiemy, czy to zimowe zmęczenie, czy po prostu taktyka wprowadzenia do gry świeżości w postaci walecznego kolegi Jacka?

Trzecie spotkanie to drugie oblicze Rubinka, który po niezłej grze zaledwie godzinę wcześniej, wyraźnie ostrzył sobie zęby na niedzielne 4 punkty. Brok te nadzieje zdmuchnął już w pierwszym secie. Grająca, jak zwykle zresztą, nieźle w obronie ekipa z Broku dzisaj dołożyła wreszcie trochę ataku i nie ukrywajmy - sprawiła niespodziankę. Solidna gra w polu, ograniczenie własnych błędów i zadowalająca zagrywka po raz kolejny okazują się bronią bardzo skuteczną w naszej lidze. Brawo Brok, zacznijcie wreszcie straszyć ;)

DT Wąsewo zdmuchnęło Wicher w czwartym spotkaniu dnia. Bardzo prawdopodobne, że nowe, biało-czarne stroje pięciokrotnych mistrzów Ligi miały w tym swój udział, bo chłopcy jakby nieco wyraźniej zaczęli odnajdywać się na boisku. Tym razem Sadowne nie miało szans... w żadnym momencie meczu.

Forte planowo ograło Liceal, ale kolega Piotr nie zachwycił ;)

Za to o ligową historię otarło się Andrzejewo, które w pierwszym secie prowadziło już 16:13 i minimalnie przegrywało w końcówce 21:22. Niestety, Zaciszna poprawiła grę i historyczny pierwszy wygrany set wymknął się ekipie Andrzejewa. Ale już chyba sami zobaczyli, że są blisko i można. Mam więc nadzieję, że to kwestia coraz bliższej przyszłości.

Kilka przetasowań w tabeli po półmetku pierwszej fazy rozgrywek. Walka o pierwszą szóstkę wciąż trwa między kilkoma zespołami, do których może dołączyć Brok, więc robi się coraz ciekawiej. System sprawia, że czołowe drużyny nie mogą odpuszczać punktów zatem emocje mamy zapewnione do końca. 

RUBINEK - ALCO TEAM 2:0 (15, 21)
FUZJA - QFLE 0:2 (-22, -20)
BROK - RUBINEK 2:0 (20, 23)
DT WĄSEWO - WICHER SADOWNE 2:0 (13, 12)
FORTE - LICEAL 2:0 (10, 22)
ANDRZEJEWO - ZACISZNA 0:2 (-22, -11)

Tabela po 6. kolejce tutaj