Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji Ostrów Mazowiecka Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji Ostrów Mazowiecka

Rocznicowe bieganie listopadowe

Utworzono dnia 07.11.2017
Czcionka:

W niedzielę 5 listopada, o godzinie 11.00 wystartował II Półmaraton Ostrowski. Bieg, który był częścią III Biegu Wolności i Solidarności zgromadził na starcie zawodników uśmiechniętych, pozytywnie do świata usposobionych i chcących uczcić 99. rocznicę odzyskania niepodległości Polski. 
O godzinie 11.15 do biegu honorowego na dystansie 600 m wystartowali najmłodsi z rodzicami oraz ci wszyscy, dla których półmaraton to jeszcze odrobinkę za dużo. W obu biegach wzięło udział około 100 uczestników (41 w biegu zawodniczym).
Atmosferę panującą na stadionie chyba najlepiej przedstawia mail przesłany przez jednego z uczestników półmaratonu. Pan Tomasz Adamowicz z Warszawy napisał: „Chciałbym bardzo serdecznie podziękować za zorganizowanie Biegu Wolności i Solidarności, w którym uczestniczyłem wczoraj.
Przyjemna, kameralna atmosfera, życzliwość, uśmiechy, sympatia (no i pogoda).
Dobrze oznakowana i przyjemna trasa (za wyjątkiem oznakowań co 5 kilometrów, które były nieprecyzyjne – błąd o ok. 300 m na początku) sprawiły, że wspomnienia z uczestnictwa są bardzo pozytywne. Szczególne podziękowania dla sympatycznej Pani, która zajęła się moim kluczem do samochodu (z drugiej strony, jakiś depozyt na chociażby klucze by się przydał)”. 
 Panu Tomaszowi oraz wszystkim pozostałym uczestnikom BWiS serdecznie dziękujemy za merytoryczne uwagi dotyczące organizacji naszych imprez. Pomagają one podnosić jakość przedsięwzięć, co jest ważne dla nas wszystkich, zarówno organizatorów jak i Państwa korzystających z naszej oferty. Mamy szczerą nadzieję, że zobaczymy się z Państwem już marcu, na kolejnej edycji Biegu Pamięci Żołnierzy Wyklętych, gdzie będzie ponowna okazja aktywnie uczcić ważną datę w historii naszego kraju, tradycyjnie już na dwóch dystansach - 10 km (bieg zawodniczy) i ok. 500 m (bieg honorowy). Zapraszamy już dzisiaj.
ko

 

III Bieg Wolności i Niepodległości (5.11.2017)

Utworzono dnia 07.11.2017, 12:57

Foto: Basia Siwek (MOSiR)