Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji Ostrów Mazowiecka Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji Ostrów Mazowiecka

Ruszają zapisy do XI Drużynowych Mistrzostw w Kręgle

Utworzono dnia 20.09.2019
Czcionka:

Do 26 września można zgłaszać zespoły do kolejnej edycji Drużynowych Mistrzostwa w Kręgle. Już po raz jedenasty zespoły reprezentujące głównie zakłady pracy - rywalizować będą w turnieju bowlingowym. Rozgrywki toczą się systemem ligowym "każdy z każdym". Czteroosobowe drużyny (+6 rezerwowych) rozgrywają swoje mecze raz w tygodniu zgodnie z terminarzem rozgrywek. Poziom z roku na rok jest coraz lepszy, padają nowe rekordy indywidualne i drużynowe, a turniej rozgrywany jest w przyjaznej - by nie powiedzieć "rodzinnej"- atmosferze, w którym nie brakuje też sporej dawki humoru. Zapraszamy dotychczasowych uczestników oraz liczymy na nowe drużyny.

Zapisy przyjmujemy do 26 września w MOSiR ul. Trębickiego 10, I p. pokój 1-34 w godz. 8.00- 16.00 lub drogą mailową na adres a.spinek@mosir.ostrowmaz.pl.  W zgłoszeniu należy podać nazwę drużyny, imię i nazwisko osoby reprezentującej drużynę oraz adres e-mail i telefon kontaktowy.
W tej edycji koszt zgłoszenia zespołu do rozgrywek wynosi 250 zł za jedną rundę. Więcej informacji pod nr tel. 29 645-21-54.

Po wstępnym zgłoszeniu zespołów zostanie wyznaczony termin spotkania organizacyjnego, na którym zostaną omówione szczegóły rozgrywek. ZAPRASZAMY

REGULAMIN