Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji Ostrów Mazowiecka Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji Ostrów Mazowiecka

Sokół podejmował akademików z Lublina

Utworzono dnia 13.11.2017
Czcionka:

12 listopada koszykarze II ligowego Sokoła podejmowali u siebie drużynę AZS UMCS Lublin. Akademicy to silny i wymagający rywal, co roku należą do ligowej czołówki i mają w swoich szeregach zawodników zgłoszonych do rozgrywek w PLK. Pierwszą kwartę meczu wysoko wygrali goście 28:10, którzy skutecznie trafiali z półdystansu i za trzy punkty. W kolejnej odsłonie role się odwróciły, bardzo dobra obrona Sokoła i szkuteczniejsza gra w ataku sprawiła, że to ostrowski zespół był zdecydowanie lepszy wygrywając tę część 23:10. Kolejne kwarty ponownie zespoły wygrywały na zmianę, jednak AZS w trzeciej kwarcie uzyskał wysoką przewagę punktową, której mimo ambitnej walki nie udało się już Sokołowi odrobić. Ostatecznie SOKÓŁ przegrał 78:60.

SOKÓŁ Ostrów Mazowiecka - AZS UMCS Lublin 78:60
(10:28) (23:10) (6:27) (21:13)

Punkty:
SOKÓŁ:  Przygucki - 9, Skarpetowski - 2, Grudziński - 5,  Jaworski - 8, Zadroga - 2, Słoniewski - 15, Barszcz - 0, Moch - 16, Jurkiewicz - 0, Ryfa - 3
AZS: Wydra - 6, Strzałkowski - 0, Nycz - 0, Myśliwiec - 22, Prażmo - 0, Muda - 6, Jaworski - 8, Wiśniewski - 10, Marciniak - 19, Jagoda - 7