Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji Ostrów Mazowiecka Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji Ostrów Mazowiecka

SOKÓŁ zbyt gościnny dla rywali z Białegostoku

Utworzono dnia 03.10.2017
Czcionka:

30 września koszykarze II ligowego Sokoła rozegrali pierwszy mecz "u siebie". W drugiej kolejce sezonu 2017/2018 rywalem ostrowskiej drużyny był zespół Żubry Białystok. Rywale w tym sezonie chcą walczyć o czołowe miejsca, tydzień temu pokonali na wyjeździe czołowy zespół naszej grupy KSIĘŻAK Łowicz 81:71, Sokół również odniósł wyjazdową wygraną z ROSĄ SPORT Radom 67:64.
Początek meczu należał do ostrowskiej drużyny, jednak z biegiem minut to rywale uzyskiwali coraz większą przewagę. Naszym zawodnikom brakowało głównie skutecznośći rzutowej i popełniali zbyt wiele strat. Bardzo słabo zagrana druga kwarta przesądziła o końcowym wyniku i mimo ambitnej walki w drugiej części meczu, straty nie udało się odrobić.

SOKÓŁ Ostrów Mazowiecka - ŻUBRY Białystok 66:98
(12:24) (5:33) (22:26) (27:15)