Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji Ostrów Mazowiecka Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji Ostrów Mazowiecka

Sztafetowe biegi przełajowe

Utworzono dnia 07.10.2019
Czcionka:

3 października 2019 r., przy wymarzonej dla biegaczy aurze, odbyły się sztafetowe biegi przełajowe. Trasy przygotowane przez ostrowski MOSiR pokonało ponad 230 biegaczy. Biegi odbywały się na terenach przy stawie (ul. Trębickiego).

Zanim przejdę do klasyfikacji, chcę bardzo podziękować koleżankom i kolegom za dyscyplinę i pomoc podczas poszczególnych startów. Przebieg był trochę utrudniony z tytułu biegania przez dzieci i młodzież dwóch okrążeń. Nie było jednak innej możliwości ustawienia trasy tak aby zgadzały się dystanse. Dystanse które pokonały dziewczęta to 10x800 metrów. Taki sam dystans mieli chłopcy młodsi natomiast starsi 10x1000 m. Dwie najlepsze ekipy z każdego biegu awansowały do biegów międzypowiatowych w Ostrołęce, które odbędą się 11 października na terenach nad Narwią. Z dzisiejszych biegów na wyróżnienie zasługuje Szkoła Podstawowa nr 2 w Małkini Górnej, która wygrała wszystkie biegi, w niektórych deklasując swoich rywali. Oto klasyfikacja wg kolejności biegów: