Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji Ostrów Mazowiecka Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji Ostrów Mazowiecka

Tenis - Mistrzostwa Miasta Seniorów

Utworzono dnia 27.09.2017
Czcionka:

W dniach 23-24 września na kortach MOSiR rozegrano turniej tenisowy Mistrzostwa Miasta Seniorów o Puchar Burmistrza Miasta Ostrów Mazowiecka.
Zawodników rozstawiono w trzech grupach, z których najlepsi awansowali do fazy finałowej. Zwycięscą turnieju został Sylwester Puchalski.

Wyniki rozegranych meczów:

GRUPA A
Puchalski Sylwester – Tułowiecki Andrzej 6/2, 6/3
Puchalski Sylwester – Millak Arkadiusz 6/2, 6/4

Puchalski Sylwester – Dziurda Maja 6/2, 6/3
Tułowiecki Andrzej – Millak Arkadiusz 6/2, 6/3
Tułowiecki Andrzej – Dziurda Maja 6/4, 7/5
Millak Arkadiusz – Dziurda Maja 6/4, 6/4

Klasyfikacja grupy A:
I. Puchalski Sylwester
II. Tułowiecki Andrzej
III. Millak Arkadiusz
IV. Dziurda Maja


GRUPA B
Borowy Artur – Dziurda Waldemar 6/2, 6/2
Borowy Artur – Pakieło Wiesław 6/2, 6/3
Borowy Artur – Puchalski Jan 6/2, 6/3
Dziurda Waldemar – Pakieło Wiesław 6/2, 6/3
Dziurda Walemar – Puchalski Jan 5/7, 6/7
Pakieło Wiesław – Puchalski Jan 3/6, 3/6

Klasyfikacja grupy B:
I. Borowy Artur
II. Puchalski Jan
III. Dziurda Waldemar
IV. Pakieło Wiesław

 

GRUPA C
Rępa Waldemar – Niemiec Rafał 6/4, 6/2
Rępa Waldemar – Borowy Piotr 6/3, 6/3
Rępa Waldemar – Dziurda Jakub 6/2, 6/3
Niemiec Rafał – Borowy Piotr 4/6, 7/6, 5/10
Niemiec Rafał – Dziurda Jakub 6/3, 6/3
Borowy Piotr – Dziurda Jakub 6/4, 6/2

Klasyfikacja grupy C:
I. Rępa Waldemar
II. Borowy Piotr
III. Niemiec Rafał
IV. Dziurda Jakub

 

GRUPA FINAŁOWA
Puchalski Sylwester – Borowy Artur 6/2, 6/3
Puchalski Sylwester – Rępa Waldemar 6/2, 6/2
Rępa Waldemar – Borowy Artur 6/3, 6/3

Klasyfikacja grupy finałowej:
I. Puchalski Sylwester
II. Rępa Waldemar
III. Borowy Artur

 

GRUPA „O IV MIEJSCE”
Tułowiecki Andrzej – Borowy Piotr V/O 0/6, 0/6
Tułowiecki Andrzej – Dziurda Waldemar V/O 0/6, 0/6
Borowy Piotr – Dziurda Waldemar 4/6, 6/3, 5/10

Klasyfikacja grupy:
IV. Dziurda Waldemar
V. Borowy Piotr
VI. Tułowiecki Andrzej

 

Końcowa klasyfikacja turnieju

1. Sylwester Puchalski
2. Waldemar Rępa
3. Artur Borowy
4. Waldemar Dziurda
5. Piotr Borowy
6. Andrzej Tułowiecki
7. Rafał Niemiec
8. Jan Puchalski
9. Arkadiusz Millak
10. Maja Dziurda
11. Wiesław Pakieło
12. Jakub Dziurda




 

Tenis - Mistrzostwa Miasta Seniorów

Utworzono dnia 01.10.2017, 20:18