Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji Ostrów Mazowiecka Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji Ostrów Mazowiecka

TENIS STOŁOWY - GRAND PRIX OSTROWI MAZOWIECKIEJ - IV turniej

Utworzono dnia 21.03.2018
Czcionka:

17 marca w hali MOSiR przy u. Warchalskiego rozegrano IV turniej w ramach II Grand Prix Ostrowi Mazowieckiej w tenisie stołowym. Tym razem w rywalizacji wzięło 15 zawodników, a najlepszym okazał się Jacek Obidziński z Ostrołęki. Po czterech turniejach na prowadzeniu w klasyfikacji Grand Prix jest Tadeusz Pędzich z Ostrowi Mzowieckiej.
Turniej rozgrywany jest w systemie do dwóch porażek.

Wyniki końcowe
1
. Obidziński Jacek (Ostrołęka) – 30 pkt
2. Pędzich Tadeusz (Ostrów Mazowiecka) - 25 pkt
3. Woźniak Rafał (Warszawa) – 22 pkt
4.Jastrzębski Marcin (Ostrów Mazowiecka) - 20 pkt
5.Siadkowski Ryszard (Ostrołęka) – 18 pkt

6. Banasik Paweł (Srebrna) – 16 pkt
7. Krześniak Adam (Brok) – 14 pkt
8. Kokosza Paweł (Łochów) - 12 pkt
9. Ludwichowski Robert (Komorowo) – 10 pkt
10.Rępa Waldemar (Ostrów Mazowiecka)– 9 pkt
11. Konarzewski Waldemar (Ostrów Mazowiecka) -  8 pkt
12. Pakieło Wiesław (Ostrów Mazowiecka)  –7 pkt
13. Kuczyński Arkadiusz (Komorowo) – 6 pkt
14. Jagiełło Waldemar (Ostrołęka) – 5 pkt
15. Raczyński Kamil (Andrzejewo) – 4 pkt


klasyfikacja po IV turniejach:

L.p. Nazwisko i imię Miejscowość Punkt
1 Pędzich Tadeusz (Ostrów Maz.) 97
2 Obidziński Jacek (Ostrołęka) 85
3 Jastrzębski Marcin (Ostrów Maz.) 82
4 Banasik Paweł (Srebrna) 53
5 Kuczyński Arkadiusz (Ostrów Maz.) 50
6 Krześniak Adam (Brok) 50
7 Bodzon Hubert (Baczki) 50
8 Zalewski Leszek (Ostrów Maz.) 40
9 Wozniak Rafał (Warszawa) 38
10 Konarzewski Waldemar (Ostrów Maz.) 38
11 Dąbrowski Paweł (Ostrów Maz.) 34
12 Rzepczyński Bartosz (Łochów) 30
13 Ludwichowski Robert (Komorowo) 28
14 Pakieło Wiesław (Ostrów Maz.) 26
15 Siwek Daniel (Łochów) 22
16 Siadkowski Ryszard (Ostrołęka) 18
17 Rępa Waldemar (Ostrów Maz.) 17
18 Krześniak Sebastian (Brok) 17
19 Jagiełło Waldemar (Ostrołęka) 17
20 Kokosza Paweł (Łochów) 12
21 Raczyński Kamil (Andrzejewo) 11
22 Bednarczyk Tomasz (Rogóżnia) 7
23 Mikołajczyk Mateusz (Rogóżnia) 5
24 Drabot Kazimierz (Ostrołęka) 4

 

 

 

Kalendarium

Wrzesień 2018
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nie
27 28 29 30 31 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30