Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji Ostrów Mazowiecka Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji Ostrów Mazowiecka

Tenisowy turniej mixtów

Utworzono dnia 03.10.2017
Czcionka:

W dniach 30 września - 1 października na miejskich kortach rozegrano III Otwarty Turniej Mixtów. Turniej mixtów tradycyjnie był ostatnim tenisowym turniejem w sezonie 2017. W zawodach wzięło udział 11 par, które rozstawiono w trzech grupach.
W kolejnej fazie turnieju zwycięzcy grup rozegrali, między sobą mecze o końcową wygraną w turnieju. Zespoły z drugich miejsc - zagrały w grupie o miejsca 4-6, a zajmujące  pozycje trzecie rywalizowały o miejsca 7-9. Ostatecznie najlepszym mixtem została para Gęsina Bożena / Rępa Waldemar.




Wyniki rozegranych meczów:

GRUPA A
Dziurda Maja / Dziurda Waldemar – Puchalska Monika / Puchalski Sylwester - 6/0, 6/0
Dalewska Ewa / Dalewski Rafał – Reluga Grażyna / Gołaszewski Jakub - 7/5, 6/2
Dziurda Maja / Dziurda Waldemar - Dalewska Ewa / Dalewski Rafał – 6/4, 4/6, (13:11)
Reluga Grażyna / Gołaszewski Jakub -  Puchalska Monika / Puchalski Sylwester – 7/6, 6/4
Reluga Grażyna / Gołaszewski Jakub - Dziurda Maja / Dziurda Waldemar -  6/4, 3/6, (10:4)
Dalewska Ewa / Dalewski Rafał -  Puchalska Monika / Puchalski Sylwester – 6/3, 7/6
Klasyfikacja grupy A:
1. Dalewska Ewa / Dalewski Rafał – 4:2 (36:26)
2. Dziurda Maja / Dziurda Waldemar – 4:2 (32:19)
3. Reluga Grażyna / Gołaszewski Jakub – 4:2 (29:33)
4. Puchalska Monika / Puchalski Sylwester – 0:6 ( 19:38)


GRUPA B
Borowa Agnieszka / Borowy Artur – De Pourbaix Edyta / Galarski Dariusz – 6/4, 6/4
Mazuch Natalia / Mazuch Mirosław - Dziurda Ewa / Rutkowski Andrzej – 7/6, 4/6, (10:0)
Borowa Agnieszka / Borowy Artur - Mazuch Natalia / Mazuch Mirosław – 6/3, 6/7, (10:3)
De Pourbaix Edyta / Galarski Dariusz -  Dziurda Ewa / Rutkowski Andrzej – 6/3, 4/6, (10:7)
Borowa Agnieszka / Borowy Artur - Dziurda Ewa / Rutkowski Andrzej – 6/3, 4/6, (10:7)
Mazuch Natalia / Mazuch Mirosław - De Pourbaix Edyta / Galarski Dariusz – 6/3, 6/2


Klasyfikacja grupy B:
1. Borowa Agnieszka / Borowy Artur
2. Mazuch Natalia / Mazuch Mirosław
3. De Pourbaix Edyta / Galarski Dariusz
4. Dziurda Ewa / Rutkowski Andrzej

GRUPA C
Gęsina Bożena / Rępa Waldemar - Wójcik Renata / Gęsina Wojciech – 6/2, 6/3
Gęsina Bożena / Rępa Waldemar - Kołakowska Katarzyna / Niemiec Rafał - 6/2, 6/2
Wójcik Renata / Gęsina Wojciech - Kołakowska Katarzyna / Niemiec Rafał – 6/3, 7/6

Klasyfikacja grupy C:
1. Gęsina Bożena / Rępa Waldemar
2. Wójcik Renata / Gęsina Wojciech
3. Kołakowska Katarzyna / Niemiec Rafał

GRUPA o miejsca 1-3
Gęsina Bożena / Rępa Waldemar - Borowa Agnieszka / Borowy Artur – 4/6, 6/3, (10:5)
Gęsina Bożena / Rępa Waldemar - Dalewska Ewa / Dalewski Rafał – 7/6, 3/6, (10:5)
Dalewska Ewa / Dalewski Rafał - Borowa Agnieszka / Borowy Artur – 6/3, 6/3

GRUPA o miejsca 4-6
Dziurda Maja / Dziurda Waldemar - Mazuch Natalia / Mazuch Mirosław – 6/0, 6/0
Wójcik Renata / Gęsina Wojciech - Mazuch Natalia / Mazuch Mirosław – 6/0, 6/0
Dziurda Maja / Dziurda Waldemar - Wójcik Renata / Gęsina Wojciech – 6/2, 7/5

GRUPA o miejsca 7-9
De Pourbaix Edyta / Galarski Dariusz - Reluga Grażyna / Gołaszewski Jakub – 6/4, 6/3
Reluga Grażyna / Gołaszewski Jakub - Kołakowska Katarzyna / Niemiec Rafał – 6/0, 6/0
De Pourbaix Edyta / Galarski Dariusz - Kołakowska Katarzyna / Niemiec Rafał – 6/0, 6/0

Mecz o miejsca 10-11
Dziurda Ewa / Rutkowski Andrzej - Puchalska Monika / Puchalski Sylwester – v/o

Końcowa klasyfikacja  turnieju
1. Gęsina Bożena / Rępa Waldemar
2. Dalewska Ewa / Dalewski Rafał
3. Borowa Agnieszka / Borowy Artur
4. Dziurda Maja / Dziurda Waldemar
5. Wójcik Renata / Gęsina Wojciech
6. Mazuch Natalia / Mazuch Mirosław
7. De Pourbaix Edyta / Galarski Dariusz
8. Reluga Grażyna / Gołaszewski Jakub
9. Kołakowska Katarzyna / Niemiec Rafał
10. Dziurda Ewa / Rutkowski Andrzej
11.  Puchalska Monika / Puchalski Sylwester
 

Tenisowy turniej mixtów

Utworzono dnia 03.10.2017, 14:14