Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji Ostrów Mazowiecka Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji Ostrów Mazowiecka

Turniej Halowej Piłki Nożnej GOOL CUP

Utworzono dnia 22.03.2018
Czcionka:

17 marca w hali MOSiR przy ul. Trębickiego odbył się Turniej Halowej Piłki Nożnej „GOOL CUP” organizowany przez Akademię Młodego Piłkarza „GOOL”, przy wsparciu Burmistrza Miasta Ostrów Mazowiecka oraz Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji.
W rywalizacji wzięły udział drużyny z rocznika 2009 - Legia Warszawa, Talent Białystok, Pogoń Siedlce, MŁKS Łomża, MKS Ciechanów, APN Ostrołęka, Jantar Ostrołęka, MKS Małkinia oraz dwie drużyny z Ostrowi - KS Ostrovia i AMP GOOL Ostrów Mazowiecka. Przez cały turniej panowała atmosfera prawdziwej sportowej rywalizacji. Zawodnicy zaprezentowali swoje piłkarskie umiejętności przed liczną grupą kibiców, która dopingowała ich z całych sił.

Ostatecznie zwycięstwo w turnieju zapewniła sobie drużyna Talentu Białystok, która w finale - po bardzo zaciętym meczu - pokonała Pogoń Siedlce 2:0.
Na trzecim stopniu podium stanął zespół MKS Ciechanów, pokonując w finale pocieszenia Legię Warszawa. Warta odnotowania  jest bardzo dobra postawa drużyny Jantar Ostrołęka, która to w całości składała się z dziewczynek!
Na koniec turnieju Puchary dla najlepszych drużyn oraz pamiątkowe medale dla wszystkich uczestników wręczył Burmistrz Miasta Ostrów Mazowiecka Jerzy Bauer.