Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji Ostrów Mazowiecka Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji Ostrów Mazowiecka

 

VI Tenisowy Turniej o Puchar Firmy "Emma" Janusz Kuczyński

Utworzono dnia 21.07.2020
Czcionka:

18 lipca na miejskich kortach rozegrano VI Tenisowy Turniej o Puchar Firmy "Emma" Janusz Kuczyński. W zawodach wystartowało 13 zawodników.
Zwycięzcą turnieju został Sylwester Puchalski, który w finale pokonał Waldemara Rępe 6:2, 6:2 i umocnił się w klasyfikacji Ostrowskich Turniejów Tenisowych z wynikiem 27 punktów.



Wyniki "EMMA Cup"

Stańczuk Jakub – Kołakowski Daniel - v/o
Tułowiecki Andrzej – Bartelik Rafał – 6:4; 6:1
Millak Arkadiusz – Szabłowski Radosław – 7:6, 3:6; 15:13
Krych Daniel – Gołaszewski Bartosz – 6:1; 6:0
Benedykciuk Norbert – Falbowski Robert - 6:4, 7:5; 10:5
Wieczorek Maciej – Rukat Damian – 6:2; 7:5

Ćwierćfinały:
Stańczuk Jakub – Tułowiecki Andrzej – 6:1; 4:3 (krecz)
Rępa Waldemar – Millak Arkadiusz – 6:1, 6:0
Krych Daniel – Benedykciuk Norbert – 6:4; 5:7; 10:5
Puchalski Sylwester – Wieczorek Maciej – 6:3; 6:2

Półfinały:
Rępa Waldemar – Stańczuk Jakub - 6:4, 6:3
Puchalski Sylwester – Krych Daniel – 6:3; 6:3

Finał:
Puchalski Sylwester – Rępa Waldemar - 6:2, 6:2


Kolejność miejsc:
1. Puchalski Sylwester
2. Rępa Waldemar
3-4., Krych Daniel, Stańczuk Jakub
5-8. Tułowiecki Andrzej, Millak Arkadiusz, Benedykciuk Norbert, Wieczorek Maciej
9-13. Bartelik Rafał, Szabłowski Radosław, Gołaszewski Bartosz, Falbowski Robert, Rukat Damian,


Klasyfikacja OTT:

L.p. Imię nazwisko Miejscowość suma pkt
1 Puchalski Sylwester Ostrów Mazowiecka 27
2 Rępa Waldemar Ostrów Mazowiecka 21
3 Krych Daniel Warszawa 18
4 Kołakowski Daniel Ostrów Mazowiecka 15
5 Stańczuk Jakub Łomża 15
6 Benedykciuk Norbert Sokołów Podlaski 9
7 Falbowski Robert Ostrów Mazowiecka 9
8 Millak Arkadiusz Ostrów Mazowiecka 9
9 Tułowiecki Andrzej Ostrów Mazowiecka 9
10 Dziurda Waldemar Ostrów Mazowiecka 6
11 Rutkowski Andrzej Otwock 6
12 Szabłowski Radosław Ostrów Mazowiecka 6
13 Wieczorek Maciej Warszawa 6
14 Bartelik Rafał Gdańsk 3
15 Dziurda Jakub Ostrów Mazowiecka 3
16 Galarski Dariusz Ostrów Mazowiecka 3
17 Gołaszewski Bartosz Warszawa 3
18 Rukat Damian Ostrów Mazowiecka 3
19 Tarnas Mateusz Warszawa 3
20 Zdrojkowski Marek Ostrów Mazowiecka 0

Kalendarium

Sierpień 2020
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nie
27 28 29 30 31 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31 1 2 3 4 5 6