Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji Ostrów Mazowiecka Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji Ostrów Mazowiecka

Zakończyły się półkolonie - "Wakacje z MOSIRem"

Utworzono dnia 26.07.2017
Czcionka:

W terminie 26 czerwca - 21 lipca, Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji zorganizował półkolonie dla dzieci "WAKACJE z MOSIRem. Tak jak i w ubiegłe wakacje, półkolonie cieszyły się dużym zainteresowaniem. W tym roku skorzystało z nich ponad 150 dzieci w wieku 6-10 lat, nie tylko z miasta i gminy Ostrów Mazowiecka, ale i z dużo dalej położonych miejscowości.
W trakcie czterech pięciodniowych turnusów dla najmłodszych przygotowano dużo atrakcji. Oprócz zajęć edukacyjnych jak np lekcje języka angielskiego oraz spotkań z zaproszonymi gośćmi, stawiano na aktywne spędzanie czasu. Dzieci uczestniczyły w zajęciach na hali sportowej, basenie i kręgielni oraz dużo czasu spędzały na świeżym powietrzu. Nie brakowało też zajęć tanecznych oraz atrakcji przygotowanych przez animatorów,  jak np. dmuchany zamek, malowanie twarzy i różne zabawy konkursy. Wiele satysfakcji sprawił trening bokserski, seans filmowy w ostrowskim kinie i wycieczka autokarowa do parku linowego w Broku. Powalczyły także o statuetki dla najlepszego wędkarza. W ramach półkolonii dzieci miały zapewnione śniadania i obiady.

Po raz kolejny okazało się, że półkolonie w MOSIR to przysłowiowy "strzał w dziesiątkę". Zarówno po letnich turnusach i tych organizowanych w ferie zimowe - dzieci i ich rodzice byli zadowoleni ze spędzonego u nas czasu, wspominali też, że mimo wczesnej pory rozpoczącia zajęć (godz.8.00) dzieci chętnie rano wstawały na półkolonie i już teraz pytali o rezerwację miejsc na kolejny rok.

więcej zdjęc na facebookowym fanpage MOSiR