Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji Ostrów Mazowiecka Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji Ostrów Mazowiecka

Zakończyły się półkolonie Wakacje z Mosirem

Utworzono dnia 25.07.2018
Czcionka:

Od 25 czerwca do 20 lipca w Miejskim Ośrodku Sportu i Rekreacji odbywały się półkolonie dla dzieci w wieku 6 - 12 lat pod nazwą "Wakacje z MOSIREM".
W ramach czterech turnusów z wypoczynku skorzystało ponad 130 dzieci. Organizatorzy przygotowali mnóstwo atrakcji, m. in zajęcia na basenie i kręgielni, gry planszowe, zajęcia taneczne i warsztaty średniowieczne. Nie zabrakło wycieczki autokarowej i wizyty w McDonald's oraz seansu w ostrowskim kinie. Wiele miejsca poświęcono na aktywny ruch na świeżym powietrzu. Dzieci chodziły na spacery, grały w piłkę nożną i koszykówkę na boisku Omega, bawiły się w ogródku jordanowskim i na siłowni zewnętrznenej przy stawie miejskim, rywalizowały w konkursach i zabawach przygotowanych przez wychowawców i animatorów.Odbywały się również zajęcia edukacyjne - nauka języka angielskiego i prelekcje na temat bezpieczeństwa - przygotowane przez przedstawicieli Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej, straży pożarnej i policji. W półkoloniach wzięły udział dzieci nie tylko z naszego miasta i powiatu, ale również z dalszych zakątków Polski i spoza naszego kraju.Po raz kolejny półkolonie okazały się bardzo dobrym pomysłem na wypoczynek, o czym świadczą zadowolone buzie dzieci, zawiązane nowe przyjaźnie, pozytywne opinie rodziców oraz deklaracje powrotu do nas za rok.
Dziękujemy wszystkim uczestnikom, instruktorom i animatorom za współnie spędzony czas - życzymy ciekawych i bezpiecznych wakacji.