Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji Ostrów Mazowiecka Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji Ostrów Mazowiecka

Zaproszenie dla wszystkich rodziców i nauczycieli

Utworzono dnia 29.03.2019
Czcionka:

Z przyjemnością informujemy, że po wielu staraniach udało nam się zaprosić do Ostrowi Mazowieckiej prof. Tadeusza Hucińskiego, wybitnego specjalistę pedagoga, który wraz z Tomaszem Wilczewskim już w piątek 5 kwietnia, w Starej Elektrowni poprowadzi OTWARTE SZKOLENIE DLA RODZICÓW, NAUCZYCIELI I TRENERÓW. 

Jeśli jesteś rodzicem dziecka, które interesuje się sportem, uczestniczy aktywnie w różnych formach aktywności fizycznej, a Ty chcesz mu pomóc w kompletnym rozwoju osobowościowym koniecznie przyjdź w najbliższy piątek o godzinie 17.30. Spróbuj  również zachęcić innych rodziców i nauczycieli swojego dziecka. Temat otwartego szkolenia: RODZIC KREATYWNEGO DZIECKA.

Tematy, które na pewno zostaną poruszone:

- Jak rozmawiać z dzieckiem, żeby nas słuchało, jak słuchać dziecko żeby do nas mówiło?

- Współczesna pedagogika nauczycieli w aktywności psychologicznej dzieci, młodzieży i rodziców.

- Kompetentny nauczyciel - wizja nowoczesnego coacha w procesie kształtowania postaw społecznych dzieci i młodzieży. 

A może będziesz miał swoje pytania?

Zapraszamy!

 

prof. nadzw. dr hab. Tadeusz Huciński – pedagog, trener, teoretyk kultury fizycznej, psycholog sportu, profesor nadzwyczajny Politechniki Koszalińskiej, wieloletni pracownik naukowy AWFiS w Katowicach, Gdańsku i Warszawie. Wykładowca w Europejskiej Wyższej Szkole w Sopocie oraz w Politechnice Koszalińskiej. Występował na wielu konferencjach krajowych i międzynarodowych. Odznaczony Krzyżem Kawalerskim Orderu Odrodzenia Polski.

 

mgr Tomasz Wilczewski - pedagog, wykładowca w programach Fundacji Rozwoju Kultury Fizycznej Ministerstwa Sportu i Turystyki: Mały Mistrz, Junior Sport, Lokalny Animator Sportu. Certyfikowany wykładowca światowego systemu badań zachowań Extended Disc. Kreator materiałów metodycznych i dydaktycznych. 

Kalendarium

Czerwiec 2019
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nie
27 28 29 30 31 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30