Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji Ostrów Mazowiecka Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji Ostrów Mazowiecka

Zawodnicy klubu UOLKA na zawodach w Zamościu i Siedlcach

Utworzono dnia 11.06.2018
Czcionka:

W dniach 10-13 maja miały miejsce Mistrzostwa Polski zrzeszenia LZS w Zamościu. Trener klubu UOLKA wystawił drożynę licząca 9 zawodników, którzy zaliczyli jeden z najlepszych startów w tym roku.

Do lat 15 w grupie dziewcząt zadebiutowała Martyna Narewska w kat.+75 zajęła 3 miejsce z wynikiem 119 kg (53+66). w grupie chłopców w kat. 62 miejsce 10 zajął Dawid Bączyk bijąc rekordy życiowe uzyskał 131 kg (60+71). Największy sukces odniósł Paweł Złotkowski uzyskał łącznie 174 kg(75+99). Wynik ten zapewnił mu 1 miejsce i złoty medal! Miejsce 4 zajął Mateusz Ambroziak z wynikiem 152 kg(67+85). Natomiast Wiktor Łagoszyn uzyskał 6 miejsce z wynikiem 140 kg(60+80).Wszyscy w kat do 69 kg Każdy z nich poprawił swoje dotychczasowe rekordy, z czego trener jest zadowolony.
Do lat 17 Andżelika Kaczmarczyk zajęła 4 mies.uzyskując wynik 126 kg(53+73). Karolina Małecka zapisała się na mies.8 z rezultatem 96 kg(41+55).W kat. 90 Karolina Siekierzycka zajmując 4 miejsce zrobiła 124 kg(58+66). Szymon Kaniuk  spisał się w rwaniu uzyskując 80 kg, oraz atakując 100 kg w podrzucie.

W dniu 19.05.2018 r. w Siedlcach rozegrany został Międzynarodowy Turniej Juniorów Kobiet i Mężczyzn do lat 18 w podnoszeniu ciężarów. Reprezentantkami Ostrowskiego klubu były Wiktoria Deluga, która zaliczając wszystkie podejścia ustanowiła rekordy życiowe (25+35). Na miejscu 8 znalazła się Karolina Brzostek z wynikiem 130 kg (60+70).Był to ostatni start Karoliny przed wyjazdem na Węgry gdzie zawodniczka będzie dumnie reprezentować nasz kraj na Turnieju Nadziei Olimpijskich CEFTA.

redakcja i zdjęcia: UOLKA