Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji Ostrów Mazowiecka Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji Ostrów Mazowiecka

V Turniej Grand Prix w tenisie stołowym

Utworzono dnia 03.07.2017
Czcionka:

26 marca w hali MOSiR przy ul.Warchalskiego rozegrano piąty turniej z cyklu Grand Prix Ostrowi Mazowieckiej w tenisie stołowym. W rywalizacji wzięło udział 20 zawodników i był to ostatni turniej w cyklu. W sobotnim turnieju zwyciężył Hubert Bodzon, który także został triumfatorem całego cyklu. Czterej najlepsi zawodnicy w klasyfikacji końcowej otrzymali pamiątkowe medale oraz drobne upominki.

Wyniki końcowe V turnieju:
1. Bodzon Hubert (Baczki)
2. Kaszuba Grzegorz (Maków Maz.)
3. Kasprzycki Marcin (Maków Maz.)
4. Szmil Paweł (Rochnia)
5. Jastrzębski Marcin (Ostrów Mazowiecka),
6. Maleszewski Mateusz (Węgrów)
7. Pędzich Tadeusz (Ostrów Maz.)
8. Kokosza Krzysztof (Baczki)
9. Skoczylas Adam (Bielino)
10. Kokosza Paweł (Wyszków)
11. Rakowski Damian (Laski)
12. Rępa Waldemar (Ostrów Maz.)
13. Banasik Paweł (Srebrna)
14. Siwek Daniel (Łochów)
15. Zając Piotr (Somianki)
16. Oljasz Adrian (Mrozowa Wola)
17. Skoczylas Dawid (Bielino)
18. Bączyk Kamil (Srebrna)
19. Chodyna Konrad (Cygany)
20. Mróz  Marcin (Somianka)



KLASYFIKACJA KOŃCOWA GRAND PRIX:

 

Nazwisko i imię

miejscowość

I turniej

II turniej

III turniej

IV turniej

V turniej

Suma pkt

1

Bodzon Hubert

Bączki

10

6

8

6

10

40

2

Kasprzycki Marcin

Maków Maz.

0

10

10

8

6

34

3

Kaszuba Grzegorz 

Maków Maz.

0

8

6

10

8

32

4

Pędzich Tadeusz 

Ostrów Maz.

0

6

6

4

4

20

5

Maleszewski Mateusz

Węgrów

4

2

4

4

4

18

6

Jastrzębski Marcin

Ostrów Maz.

2

4

4

4

4

18

7

Kokosza Paweł

Wyszków

8

4

0

0

4

16

8

Rępa Waldemar 

Ostrów Maz.

0

4

4

4

2

14

9

Kokosza Krzysztof

Bączki 

2

2

4

2

4

14

10

Siwek Daniel

Łochów

6

2

0

2

2

12

11

Szmil Paweł

Rochnia

0

0

0

6

6

12

12

Karczmarczyk Cezary

Złotki

6

4

0

0

0

10

13

Oljasz Adrian

Mrozowa Wola

2

2

2

2

2

10

14

Jastrzębski Adam 

Ostrów Maz

4

2

2

0

0

8

15

Banasik Paweł

Srebrna

2

0

2

2

2

8

16

Rakowski Damian 

Laski

0

2

2

2

2

8

17

Konarzewski Waldemar

Ostrów Maz.

4

2

0

0

0

6

18

Bączyk Kamil

Srebrna

2

0

2

0

1

5

19

Nowak Marek

Złotki

4

0

0

0

0

4

20

Wierzba Maciej

Łochów

0

2

2

0

0

4

21

Pindara Krzysztof

W-wa

2

1

0

0

0

3

22

Pakieło Wiesław

Ostrów Maz

2

0

0

0

0

2

23

Socik Dorota

Ostrów Maz

2

0

0

0

0

2

24

Świetoń Grzegorz

Strachów

0

0

2

0

0

2

25

Malicki Dominik

Strachów)

0

0

2

0

0

2

26

Skoczylas Adam

Bielino

0

0

0

0

2

2

27

Zając Piotr

Somianka

0

0

0

0

2

2

28

Chodyna Konrad

Cygany

0

0

0

0

1

1

29

Skoczylas Dawid

Bielino

0

0

0

0

1

1

30

Mróz Marcin

Bielino

0

0

0

0

1

1

 

Kalendarium

Lipiec 2018
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nie
25 26 27 28 29 30 1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31 1 2 3 4 5