Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji Ostrów Mazowiecka Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji Ostrów Mazowiecka

KLASYFIKACJA OTT

Czcionka:

KOŃCOWA KLASYFIKACJA
OSTROWSKICH TURNIEJÓW TENISOWYCH 2016

(PO 7 TURNIEJACH)

 

L.p. Imię nazwisko Miejscowość suma pkt
1 Puchalski Sylwester Ostrów Mazowiecka 102
2 Styła Adam Zambrów 69
3 Rępa Waldemar Ostrów Mazowiecka 54
4 Kołakowski Daniel Ostrów Mazowiecka 45
5 Bułkowski Krzysztof Łomża 39
6 Kosik Zbigniew Kosów Lacki 34
7 Zalewski Janusz Łomża 27
8 Dziurda Waldemar Ostrów Mazowiecka 26
9 Gomuliński Adam Zambrów 24
10 Szabłowski Tomasz Zambrów 19
11 Rutkowski Andrzej Otwock 15
  Zdrojkowski Marek Ostrów Mazowiecka 15
13 Borowy Artur Ostrów Mazowiecka 13
  Puchalski Jan Ostrów Mazowiecka 13
15 Tułowiecki Andrzej Ostrów Mazowiecka 11
16 Galarski Dariusz Ostrów Mazowiecka 10
17 Bikowski Karol Łomża 9
  Kosiorek Marek Węgrów 9
  Krych Daniel Dybki 9
20 Gołaszewski Jarosław Ostrów Mazowiecka 7
21 Czapski Jordan Ostrołęka 6
  Dalewska Ewa Warszawa 6
  Dalewski Rafał Warszawa 6
  Matyczak Mateusz Ostrołęka 6
  Woźniak Kamil Ostrołęka 6
26 Niemiec Rafał Ostrów Mazowiecka 5
27 Bartelik Rafał Gdańsk 4
  Benedykciuk Norbert Sokołów Podlaski 4
  Knap Bogdan Komorowo 4
  Kordowski Kazimierz Ostrów Mazowiecka 4
31 Batorowicz Rafał Miedzna 3
  Bugwicz Piotr Mostówka 3
  Burta Krzysztof Zambrów 3
  Kraszewski Albert Zambrów 3
  Millak Arkadiusz Ostrów Mazowiecka 3
  Otłowski Adam Ostrołęka 3
  Podolak Bogumił Ostrołęka 3
  Sokołowski Piotr Zambrów 3
  Stańczuk Jakub Łomża 3
  Szkopek Roman Ostrołęka 3
41 Falbowski Robert Ostrów Mazowiecka 2
42 Jagodziński Piotr Węgrów 1
  Kazimierczuk Dariusz Kosów Lacki 1
  Kowalczyk Rafał Wąsewo 1
  Pakieło Wiesław Ostrów Mazowiecka 1
  Piórkowski Mariusz Gdynia 1
  Piórkowski Mariusz Gdynia 1
  Skrodzki Artur Łomża 1
  Szcześnik Michał Węgrów 1
  Wieczorek Maciej Warszawa 1
  Wyrębek Rafał Ostrołęka 1
  Wyszkowski Wiesław Ostrołęka 1
  Zalewski Kacper Zambrów 1
  Żurawski Karol Ostrów Mazowiecka 1