Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji Ostrów Mazowiecka Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji Ostrów Mazowiecka

sezon 2014/2015

Czcionka:
  drużyna pkt mecze zw. - por. dom wyjazd pkt zd. - pkt str. stosunek
1 AZS AGH Alstom Kraków 34 18 16 - 2 8 - 1 8 - 1 1467 - 1196 1.2266
2 MCS Gimbaskets 2 Przemyśl 34 18 16 - 2 8 - 1 8 - 1 1390 - 1225 1.1347
3 KS Księżak Łowicz 31 18 13 - 5 8 - 1 5 - 4 1300 - 1164 1.1168
4 Stalma AZS UMCS Lublin 30 18 12 - 6 6 - 3 6 - 3 1263 - 1114 1.1338
5 TS Wisła Kraków 26 18 8 - 10 5 - 4 3 - 6 1217 - 1225 0.9935
6 Polonia Warszawa 26 18 8 - 10 4 - 5 4 - 5 1178 - 1178 1,0000
7 MKS Skierniewice 24 18 6 - 12 4 - 5 2 - 7 1219 - 1360 0.8963
8 ŁKS SMS MG13 Łódź 24 18 6 - 12 4 - 5 2 - 7 1213 - 1316 0.9217
9 Sokół Ostrów Mazowiecka 23 18 5 - 13 3 - 6 2 - 7 1234 - 1377 0.8962
10 KS Piaseczno 9 18 0 - 18 0 - 9 0 - 9 603 - 929 0.6491

 

18 kolejka - 07/08.02.2015

ŁKS SMS MG13 Łódź - MKS Skierniewice 100:73
AZS AGH Alstom Kraków - Sokół Ostrów Mazowiecka 120:70
TS Wisła Kraków - Polonia Warszawa 79:62
MCS Daniel Gimbaskets 2 Przemyśl - Stalma AZS UMCS Lublin 86:69
KS Księżak Łowicz - KS Piaseczno 20:0

17. kolejka - 31.01/01.02.2015

KS Piaseczno - ŁKS SMS MG13 Łódź 0:20
TS Wisła Kraków - MCS Daniel Gimbaskets 2 Przemyśl 65:68
MKS Skierniewice - AZS AGH Alstom Kraków 70:91
Stalma AZS UMCS Lublin - KS Księżak Łowicz 48:49
Sokół Ostrów Mazowiecka - Polonia Warszawa - 70:90

16. kolejka - 24/25.01.2015

AZS AGH Alstom Kraków - KS Piaseczno 20:0
Polonia Warszawa - MKS Skierniewice 64:76
MCS Daniel Gimbaskets 2 Przemyśl - Sokół Ostrów Mazowiecka 100:89
KS Księżak Łowicz - ŁKS SMS MG13 Łódź 75:67
Stalma AZS UMCS Lublin - TS Wisła Kraków 81:54

15. kolejka - 17/18.01.2015

KS Piaseczno - Polonia Warszawa 0:20
TS Wisła Kraków - KS Księżak Łowicz 48:73
MKS Skierniewice - MCS Daniel Gimbaskets 2 Przemyśl 68:73
ŁKS SMS MG13 Łódź - AZS AGH Alstom Kraków 74:85
Sokół Ostrów Mazowiecka - Stalma AZS UMCS Lublin 55:70

14. kolejka - 10/11.01.2015

MCS Daniel Gimbaskets 2 Przemyśl - KS Piaseczno 20:0
Polonia Warszawa - ŁKS SMS MG13 Łódź 69:43
AZS UMCS Lublin - MKS Skierniewice 94:50
KS Księżak Łowicz - AZS AGH Alstom Kraków 98:90
TS Wisła Kraków - Sokół Ostrów Mazowiecka 66:54

13. kolejka - 03/04.01.2015

KS Piaseczno - Stalma AZS UMCS Lublin 0:20
AZS AGH Alstom Kraków - Polonia Warszawa 70:55
ŁKS SMS MG13 Łódź - MCS Daniel Gimbaskets 2 Przemyśl 58:59
Sokół Ostrów Mazowiecka - KS Księżak Łowicz 78:66

12. kolejka - 20.12.2014

TS Wisła Kraków - KS Piaseczno 20:0
KS Księżak Łowicz - Polonia Warszawa 59:68
Stalma AZS UMCS Lublin - ŁKS SMS MG13 Łódź 81:69
MCS Daniel Gimbaskets 2 Przemyśl - AZS AGH Alstom Kraków 79:86
Sokół Ostrów Mazowiecka - MKS Skierniewice 79:66

11. kolejka 13/14.12.2014

MKS Skierniewice - KS Księżak Łowicz 75:81
KS Piaseczno - Sokół Ostrów Mazowiecka 0:20
Polonia Warszawa - MCS Daniel Gimbaskets 2 Przemyśl 77:90
AZS AGH Alstom Kraków - Stalma AZS UMCS Lublin 77:64
ŁKS SMS MG13 Łódź - TS Wisła Kraków 62:93

10. kolejka 06/07.12.2014

Sokół Ostrów Mazowiecka - ŁKS SMS MG13 Łódź 78:83
KS Księżak Łowicz - MCS Daniel Gimbaskets 2 Przemyśl 75:68
TS Wisła Kraków - AZS AGH Alstom Kraków 57:70
Stalma AZS UMCS Lublin - Polonia Warszawa 57:45
MKS Skierniewice - KS Piaseczno 20:0

9. kolejka 29/30.11.2014

Sokół Ostrów Mazowiecka - AZS AGH Alstom Kraków 65:94
KS Piaseczno - KS Księżak Łowicz 67:98
Stalma AZS UMCS Lublin - MCS Daniel Gimbaskets 2 Przemyśl 61:68
Polonia Warszawa - TS Wisła Kraków 77:63
MKS Skierniewice - ŁKS SMS MG13 Łódź 88:57

8 kolejka 22/23.11.2014

Polonia Warszawa - Sokół Ostrów Mazowiecka 74:58
AZS AGH Alstom Kraków - MKS Skierniewice 81:68
KS Księżak Łowicz - Stalma AZS UMCS Lublin 70:66
ŁKS SMS MG13 Łódź - KS Piaseczno 85:58
MCS Daniel Gimbaskets 2 Przemyśl - TS Wisła Kraków 88:72

7. kolejka 15/16.11.2014

TS Wisła Kraków - Stalma AZS UMCS Lublin 74:77
Sokół Ostrów Mazowiecka - MCS Daniel Gimbaskets 2 Przemyśl 71:81 
KS Piaseczno - AZS AGH Alstom Kraków 77:83
ŁKS SMS MG13 Łódź - KS Księżak Łowicz 71:59 
MKS Skierniewice - Polonia Warszawa 63:72

6. kolejka 08/09.11.2014

Polonia Warszawa - KS Piaseczno 75:54
MCS Daniel Gimbaskets 2 Przemyśl - MKS Skierniewice 100:82
KS Księżak Łowicz - TS Wisła Kraków 90:67
Stalma AZS UMCS Lublin - Sokół Ostrów Mazowiecka 91:77
AZS AGH Alstom Kraków - ŁKS SMS MG13 Łódź 96:72

5. kolejka 01/02.11.2014

Sokół Ostrów Mazowiecka - TS Wisła Kraków 66:76
MKS Skierniewice - Stalma AZS UMCS Lublin 69:76
AZS AGH Alstom Kraków - KS Księżak Łowicz 73:56
ŁKS SMS MG13 Łódź - Polonia Warszawa 70:60
KS Piaseczno - MCS Daniel Gimbaskets 2 Przemyśl 80:83

4. kolejka 25/26.10.2014

KS Księżak Łowicz - Sokół Ostrów Mazowiecka 83:65
MCS Gimbaskets 2 Przemyśl - ŁKS SMS MG13 Łódź 86:57
Polonia Warszawa - AZS AGH Alstom Kraków 71:94
Stalma AZS UMCS Lublin - KS Piaseczno 77:59
TS Wisła Kraków - MKS Skierniewice 81:53

3. kolejka 18/19.10.2014

MKS Skierniewice - Sokół Ostrów Mazowiecka 82:74
AZS AGH Alstom Kraków - MCS Gimbaskets 2 Przemyśl 0:0
Polonia Warszawa - KS Księżak Łowicz 77:86
ŁKS SMS MG13 Łódź - Stalma AZS UMCS Lublin 78:95
KS Piaseczno - TS Wisła Kraków 69:85

2. kolejka 11/12.10.2014

TS Wisła Kraków - ŁKS SMS MG13 Łódź 77:73
MCS Daniel Gimbaskets 2 Przemyśl - Polonia Warszawa 71:57
Sokół Ostrów Mazowiecka - KS Piaseczno 81:61
Stalma AZS UMCS Lublin - AZS AGH Alstom Kraków 61:69
KS Księżak Łowicz - MKS Skierniewice 89:55

1. kolejka 04/05.10.2014

Polonia Warszawa - STALMA AZS UMCS Lublin 83:70
AZS AGH Alstom Kraków - TS Wisła Kraków 78:82
KS Piaseczno - MKS Skierniewice 81:73
MCS Daniel Gimbaskets 2 Przemyśl - KS Księżak Łowicz 74:84
ŁKS SMS MG13 Łódź - Sokół Ostrów Mazowiecka 74:84