Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji Ostrów Mazowiecka Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji Ostrów Mazowiecka

Archiwum

Czcionka:

        2013 - 2017

 

 

Amatorska Liga Piłki Nożnej HALA 2017                     
 

  Tabela końcowa       ALPN HALA 2017    
    mecz pkt zwycięstwo remis porażka bramki+ bramki- różnica
1 ZGK 11 31 10 1 0 55 9 46
2 Dream Team 11 28 9 1 1 68 11 57
3 Apin 11 24 7 3 1 41 11 30
4 Jacks 11 21 7 0 4 32 20 12
5 Diesel-Wtrysk 11 21 7 0 4 28 31 -3
6 Forte 11 15 5 0 6 25 36 -11
7 Roch Jasienica 11 13 5 1 5 22 26 -4
8 Zygi Ranch 11 12 3 3 5 22 36 -14
9 BMB Budownictwo 11 12 4 0 7 18 38 -20
10 Potężne Santosy 11 7 2 1 8 15 43 -28
11 Canarinhos 11 3 1 0 10 19 46 -27
12 Oldboy MKS 11 3 1 0 10 22 60 -38
                   

 

Klasyfikacja – NAJLEPSZY STRZELEC Tabela końcowa
       
L.p. zawodnik drużyna bramki
1 Zacheja Piotr Dream Team 29
2 Zaremba Aleksander ZGK 19
3 Szczapa Krzysztof ZGK 11
4 Przywoźny Adam Apin 9
Tyl Michał Dream Team 9
Grabowski Paweł Apin 9
Cieślak Paweł Dream Team 9
Przesmycki Radosław Oldboy MKS 9

 

Amatorska Liga Piłki Nożnej HALA 2017 - wyniki
         
  Termin I: 08.01.2017      
1000 – 1040 Zygi Ranch - BMB Budownictwo 3 – 2 (0-1)
1040 – 1120 Roch Jasienica - Canarinhos 4 – 2 (0-1)
1120 – 1200 Jacks - Apin 2 – 4 (2-2)
1200 – 1240 Dream Team - Forte 13 – 1 (4-1)
1240 – 1320 Potężne Santosy - ZGK 1 – 7 (0-2)
  Diesel-Wtrysk - Oldboy MKS 4 – 3 (1-0)
         
  Termin II: 15.01.2017      
1400 – 1440 Apin - ZGK 1 – 3 (0-0)
1440 – 1520 Canarinhos - Potężne Santosy 1 – 2 (1-0)
1520 – 1600 BMB Budownictwo - Dream Team 1 – 3 (1-1)
1600 – 1640 Diesel-Wtrysk - Jacks 2 – 7 (0-4)
1640 – 1720 Zygi Ranch - Roch Jasienica 0 – 2 (0-1)
  Forte - Oldboy MKS 6 – 2 (2-2)
         
  Termin III: 29.01.2017      
1400 – 1440 Jacks - Zygi Ranch 4 – 0 (1-0)
1440 – 1520 Dream Team - Diesel-Wtrysk 4 – 1 (2-1)
1520 – 1600 Potężne Santosy - BMB Budownictwo 1 – 3 (1-1)
1600 – 1640 ZGK - Canarinhos 8 – 0 (3-0)
1640 – 1720 Forte - Apin 0 – 2 (0-1)
1720 – 1800 Roch Jasienica - Oldboy MKS 3 – 1 (1-0)
         
  Termin IV: 05.02.2017      
900 – 940 Canarinhos - Forte 2 – 4 (0-1)
940 – 1020 BMB Budownictwo - ZGK 1 – 6 (0-3)
1020 – 1100 Diesel-Wtrysk - Potężne Santosy 2 – 1 (0-0)
1100 – 1140 Zygi Ranch - Dream Team 1 – 8 (1-2)
1140 – 1220 Roch Jasienica - Jacks 1 – 2 (1-1)
1220 – 1300 Apin - Oldboy MKS 5 – 0 (0-0)
         
  Termin V: 12.02.2017      
1400 – 1440 Dream Team - Roch Jasienica 5 – 1 (1-0)
1440 – 1520 Potężne Santosy - Zygi Ranch 2 – 2 (1-0)
1520 – 1600 ZGK - Diesel-Wtrysk 3 – 2 (1-0)
1600 – 1640 Forte - BMB Budownictwo 2 – 0 (1-0)
1640 – 1720 Apin - Canarinhos 3 – 0 (0-0)
1720 – 1800 Jacks - Oldboy MKS 5 – 3 (2-1)
         
  Termin VI: 19.02.2017      
1000 – 1040 BMB Budownictwo - Apin 0 – 12 (0-5)
1040 – 1120 Diesel-Wtrysk - Forte 4 – 1 (2-0)
1120 – 1200 Zygi Ranch - ZGK 2 – 2 (0-1)
1200 – 1240 Roch Jasienica - Potężne Santosy 3 – 0 Walkower
1240 – 1320 Jacks - Dream Team 0 – 2 (0-0)
1320 – 1400 Canarinhos - Oldboy MKS 4 – 2 (3-2)
         
  Termin VII: 26.02.2017      
1400 – 1440 Potężne Santosy - Jacks 1 – 4 (0-1)
1440 – 1520 ZGK - Roch Jasienica 8 – 0 (3-0)
1520 – 1600 Forte - Zygi Ranch 4 – 1 (1-0)
1600 – 1640 Apin - Diesel-Wtrysk 7 – 0 (4-0)
1640 – 1720 Canarinhos - BMB Budownictwo 2 – 3 (0-2)
1720 – 1800 Dream Team - Oldboy MKS 10 – 0 (6-0)
         
  Termin VIII: 05.03.2017      
1400 – 1440 Diesel-Wtrysk - Canarinhos 4 – 1 (0-0)
1440 – 1520 Zygi Ranch - Apin 2 – 2 (1-0)
1520 – 1600 Roch Jasienica - Forte 2 – 4 (0-1)
1600 – 1640 Jacks - ZGK 0 – 5 (0-3)
1640 – 1720 Dream Team - Potężne Santosy 12 – 0 (6-0)
1720 – 1800 BMB Budownictwo - Oldboy MKS 7 – 3 (2-1)
         
  Termin IX: 08.04.2017      
900 – 940 ZGK - Dream Team 2 - 1 (2-0)
940 – 1020 Forte - Jacks 0 - 4 (0-1)
1020 – 1100 Apin - Roch Jasienica 2 – 2 (1-1)
1100 – 1140 Canarinhos - Zygi Ranch 3 - 4 (2-1)
1140 – 1220 BMB Budownictwo - Diesel-Wtrysk 0 -3 Walkower
1220 – 1300 Potężne Santosy - Oldboy MKS 4 - 6 (2-1)
         
  Termin X: 19.03.2017      
1400 – 1440 Roch Jasienica - Diesel-Wtrysk 1 – 2 (0-1)
1440 – 1520 Jacks - BMB Budownictwo 0 – 1 (0-0)
1520 – 1600 Dream Team - Canarinhos 8 – 2 (5-1)
1600 – 1640 Potężne Santosy - Apin 0 – 1 (0-0)
1640 – 1720 ZGK - Forte 3 – 1 (1-0)
1720 – 1800 Zygi Ranch - Oldboy MKS 4 – 3 (3-0)
         
  Termin XI: 26.03.2017      
900 – 940 Forte - Potężne Santosy 2 – 3 (0-0)
940 – 1020 Apin - Dream Team 2 – 2 (0-1)
1020 – 1100 Canarinhos - Jacks 2 – 4 (2-2)
1100 – 1140 BMB Budownictwo - Roch Jasienica 0 – 3 Walkower
1140 – 1220 Diesel-Wtrysk - Zygi Ranch 4 – 3 (0-2)
1220 – 1300 ZGK - Oldboy MKS 8 – 0 (5-0)

 

 

Amatorska Liga Piłki Nożnej ORLIK 2016 - TABELA                      
(tabela końcowa)

                       
  M-sce Zespół Mecze Pkt bramki  
  M wygrane remisy przegrane + - bilans  
  1 ZGK 14 12 0 2 36 84 40 44  
  2 APIN 14 11 0 3 33 99 40 59  
  3 BMB BUDOWNICTWO 14 10 0 4 30 78 47 31  
  4 JACKS 14 10 0 4 30 83 39 44  
  5 ROCH JASIENICA 14 5 0 9 15 42 63 -21  
  6 ZYGI RANCH 14 5 0 9 15 58 84 -26  
  7 FORTE 14 2 0 12 6 42 101 -59  
  8 NO NAME 14 1 0 13 3 17 89 -72  
                       
                       

 

Najlepsi strzelcy:

Miejsce Nazwisko i imię drużyna strzelone bramki
1 Prusak Marcin APIN 33
2 Socik Sebastian BMB Budownictwo 27
3 Spinek Rafał JACKS 25
  Szczapa Krzysztof ZGK 25
5 Grabowski Paweł APIN 23
6 Augustyniak Ernest ZYGI RANCH 22

 

Najlepszy bramkarz:

Andrzej Kruk - ZGK

Wręczenie nagród galeria FOTO - Link

TERMINARZ ALPN ORLIK 2016 - RUNDA JESIENNA               
 

             
  18.09.2016 I kolejka wynik  
  Godz. 10.00 JACKS - ZGK 4:3 (3:1)  
  Godz. 11.00 BMB BUDOWNICTWO - ROCH JASIENICA 6:1 (2:0)  
  Godz. 12.00 APIN - FORTE 11:3 (7:1)  
  Godz. 13.00 ZYGI RANCH - NO NAME 11:2 (5:2)  
             
  25.09.2016 II kolejka wynik  
  Godz. 10.00 APIN - BMB BUDOWNICTWO 3:2 (1:0)  
  Godz. 11.00 FORTE - ZGK 4:7 (1:3)  
  Godz. 12.00 NO NAME - JACKS 1:8 (0:1)  
  Godz. 13.00 ROCH JASIENICA - ZYGI RANCH 1:2 (1:1)  
             
  2.10.2016 III kolejka wynik  
  Godz. 10.00 ZGK - NO NAME 8:2 (4:1)  
  Godz. 11.00 JACKS - ROCH JASIENICA 7:1 (4:1)  
  Godz. 12.00 ZYGI RANCH - APIN 5:8 (2:6)  
  Godz. 13.00 BMB BUDOWNICTWO - FORTE 8:4 (4:2)  
             
  9.10.2016 IV kolejka wynik  
  Godz. 10.00 BMB BUDOWNICTWO - ZYGI RANCH 6:4 (4:1)  
  Godz. 11.00 APIN - JACKS 3:4 (2:1)  
  Godz. 12.00 ROCH JASIENICA - ZGK 3:9 (2:3)  
  Godz. 13.00 FORTE - NO NAME 2:3 (1:2)  
             
  16.10.2016 V kolejka wynik  
  Godz. 10.00 ZYGI RANCH - FORTE 9:5 (5:2)  
  Godz. 11.00 NO NAME - ROCH JASIENICA 0:3 (walkower)  
  Godz. 12.00 ZGK - APIN 9:2 (5:0)  
  Godz. 13.00 JACKS - BMB BUDOWNICTWO 6:5 (4:2)  
             
  23.10.2016 VI kolejka wynik  
  Godz. 10.00 FORTE - ROCH JASIENICA 9:3 (5:0)  
  Godz. 11.00 ZYGI RANCH - JACKS 1:12 (1:5)  
  Godz. 12.00 APIN - NO NAME 3:0 (walkower)  
  Godz. 13.00 BMB BUDOWNICTWO - ZGK 4:9 (1:4)  
             
  30.10.2016 VII kolejka wynik  
  Godz. 10.00 NO NAME - BMB BUDOWNICTWO 0:3 (walkower)  
  Godz. 11.00 JACKS - FORTE 7:1 (2:0)  
  Godz. 12.00 ZGK - ZYGI RANCH 5:3 (2:1)  
  Godz. 13.00 ROCH JASIENICA - APIN 1:10 (0:5)  

 

 

WYNIKI ALPN ORLIK 2016 - RUNDA WIOSENNA

 

8.05.2016 I kolejka wynik
Godz. 10.00 NO NAME - ISKRA 9:3 (4:2)
Godz. 11.00 ROCH JASIENICA - ZGK 2:4 (0:1)
Godz. 12.00 BMB BUDOWNICTWO - ZYGI RANCH 8:1 (3:0)
Godz. 13.00 JACKS - APIN 3:4 (1:2)
PAUZUJE   FORTE    
         
15.05.2016 II kolejka wynik
Godz. 10.00 JACKS - ROCH JASIENICA 2:4 (1:2)
Godz. 11.00 APIN - NO NAME 21:2 (6:0)
Godz. 12.00 ZYGI RANCH - FORTE 6:4 (1:1)
Godz. 13.00 ZGK - ISKRA 18:1 (8:0)
PAUZUJE BMB BUDOWNICTWO  
         
22.05.2016 III kolejka wynik
Godz. 10.00 ROCH JASIENICA - FORTE 11:1 (4:1)
Godz. 11.00 BMB BUDOWNICTWO - ISKRA 3:0 (walk)
Godz. 12.00 JACKS - ZGK 2:5 (0:4)
Godz. 13.00 APIN - ZYGI RANCH 1:2 (3:1)
PAUZUJE NO NAME  
         
29.05.2016 IV kolejka wynik
Godz. 10.00 ZGK - APIN 4:3 (1:3)
Godz. 11.00 ISKRA - JACKS 0:3 (walk)
Godz. 12.00 FORTE - BMB BUDOWNICTWO 1:11 (0:6)
Godz. 13.00 NO NAME - ROCH JASIENICA 1:3 (1:2)
PAUZUJE ZYGI RANCH  
         
5.06.2016 V kolejka wynik
Godz. 10.00 BMB BUDOWNICTWO - NO NAME 5:1 (2:1)
Godz. 11.00 JACKS - FORTE 8:1 (3:1)
Godz. 12.00 APIN - ISKRA 3:0 (walk)
Godz. 13.00 ZYGI RANCH - ZGK 2:5 (0:0)
PAUZUJE ROCH JASIENICA  
  ZESPÓŁ ISKRA ZOSTAŁ WYCOFANY Z ROZGRYWEK   Wszystkie wyniki meczów z ISKRĄ zostają anulowane UWAGA: zmiana w terminarzu
12.06.2016 VI kolejka wynik
Godz. 10.00 ZYGI RANCH - JACKS 1:11 (1:1)
Godz. 11.00 ZGK - BMB BUDOWNICTWO 4:7 (2:3)
Godz. 12.00 APIN - ROCH JASIENICA 5:2 (1:1)
Godz. 13.00 FORTE - NO NAME 3:0 (walkower)
     
         
19.06.2016 VII kolejka - przełożona na inny termin wynik
         
Godz. 11.00 ROCH JASIENICA - BMB BUDOWNICTWO 3:6 (2:2)
Godz. 12.00 NO NAME - JACKS 3:6 (1:2)
Godz. 13.00 FORTE - APIN 2:8 (1:5)
PAUZUJE ZGK  
         
26.06.2016 VIII kolejka wynik
Godz. 10.00 FORTE - ZGK 2:9 (2:3)
Godz. 11.00 NO NAME - ZYGI RANCH 2:10 (0:1)
Godz. 12.00 BMB BUDOWNICTWO - JACKS 6:3 (2:1)
         
     
         
3.07.2016 IX kolejka wynik
Godz. 10.00 APIN - BMB BUDOWNICTWO 7:1 (0:0)
Godz. 11.00 ZYGI RANCH - ROCH JASIENICA 1:4 (0:1)
Godz. 12.00 ZGK - NO NAME 3:0 (walk)
    -    
PAUZUJE JACKS  

 

Amatorska Liga Piłki Nożnej - HALA 2015/2016

WYNIKI:

I kolejka – 13.12.2015 WYNIKI:
10.00 – 10.40 BMB Budownictwo - Now-Car 8:0 (6:0)
10.40 – 11.20 Chicken - BD Art 2:2 (0:0)
11.20 – 12.00 Forte - Małkinia 1:4 (0:4)
12.00 – 12.40 Dream Team - Katakumby 4:2 (1:1)
12.40 – 13.20 ZGK - Zygi Ranch 3:1 (0:1)
13.20 – 14.00 Potężne Santosy - Schneider 6:2 (1:1)
14.00 – 14.40 No Name - Apin 1:3 (0:1)
         
II kolejka – 20.12.2015 WYNIKI:
14.40 – 15.20 BMB Budownictwo - Chicken 4:1 (2:0)
15.20 – 16.00 Now-Car - Apin 0:10 (0:5)
16.00 – 16.40 Schneider - No Name 1:2 (0:0)
16.40 – 17.20 Zygi Ranch - Potężne Santosy 6:2 (3:2)
17.20 – 18.00 Katakumby - ZGK 1:5 (0:2)
18.00 – 18.40 Małkinia - Dream Team 2:6 (1:3)
18.40 – 19.20 BD Art - Forte 6:2 (2:0)
         
III kolejka – 3.01.2016 WYNIKI:
10.00 – 10.40 Potężne Santosy - Katakumby 6:2 (3:2)
10.40 – 11.20 No Name - Zygi Ranch 0:7 (0:2)
11.20 – 12.00 Apin - Schneider 4:0 (2:0)
12.00 – 12.40 Chicken - Now-Car 9:2 (6:1)
12.40 – 13.20 Forte - BMB Budownictwo 0:6 (0:3)
13.20 – 14.00 Dream Team - BD Art 6:0 (2:0)
14.00 – 14.40 ZGK - Małkinia 10:0 (3:0)
         
IV kolejka – 10.01.2016 WYNIKI:
14.00 – 14.40 Chicken - Forte 3:0 (0:0)
14.40 – 15.20 Now-Car - Schneider 3:2 (1:1)
15.20 – 16.00 Zygi Ranch - Apin 6:5 (4:2)
16.00 – 16.40 Katakumby - No Name 2:1 (1:1)
16.40 – 17.20 Małkinia - Potężne Santosy 3:2 (1:2)
17.20 – 18.00 BD Art - ZGK 2:11 (0:6)
18.00 – 18.40 BMB Budownictwo - Dream Team 2:2 (2:1)
         
V kolejka – 17.01.2016 WYNIKI:
14.00 – 14.40 No Name - Małkinia 4:1 (1:1)
14.40 – 15.20 Apin - Katakumby 4:1 (0:1)
15.20 – 16.00 Schneider - Zygi Ranch 1:1 (1:0)
16.00 – 16.40 Forte - Now-Car 2:3 (1:2)
16.40 – 17.20 Dream Team - Chicken 1:0 (0:0)
17.20 – 18.00 ZGK - BMB Budownictwo 2:1 (0:1)
18.00 – 18.40 Potężne Santosy - BD Art 1:3 (1:1)
         
VI kolejka – 24.01.2016 WYNIKI:
14.00 – 14.40 BD Art - No Name 5:3 (3:2)
14.40 – 15.20 BMB Budownictwo - Potężne Santosy 5:0 (4:0)
15.20 – 16.00 Chicken - ZGK 2:2 (1:1)
16.00 – 16.40 Forte - Dream Team 0:5 (0:1)
16.40 – 17.20 Now-Car - Zygi Ranch 1:4 (0:0)
17.20 – 18.00 Katakumby - Schneider 2:1 (0:0)
18.00 – 18.40 Małkinia - Apin 2:6 (2:0)
         
VII kolejka – 31.01.2016 WYNIKI:
10.00 – 10.40 Dream Team - Now-Car 6:1 (2:1)
10.40 – 11.20 ZGK - Forte 3:0 (walkower)
11.20 – 12.00 Potężne Santosy - Chicken 3:2 (0:0)
12.00 – 12.40 No Name - BMB Budownictwo 2:4 (0:2)
12.40 – 13.20 Apin - BD Art 4:0 (1:0)
13.20 – 14.00 Schneider - Małkinia 3:0 (walkower)
14.00 – 14.40 Zygi Ranch - Katakumby 2:3 (1:2)
         
VIII kolejka – 7.02.2016 WYNIKI:
10.00 – 10.40 Małkinia - Zygi Ranch 3:6 (2:4)
10.40 – 11.20 BD Art - Schneider 7:1 (3:0)
11.20 – 12.00 Now-Car - Katakumby 0:5 (0:1)
12.00 – 12.40 Chicken - No Name 0:2 (0:0)
12.40 – 13.20 Forte - Potężne Santosy 3:3 (2:2)
13.20 – 14.00 Dream Team - ZGK 3:2 (2:2)
3.03.2016 BMB Budownictwo - Apin 3:3 (1:2)
         
IX kolejka – 14.02.2016 WYNIKI:
10.00 – 10.40 Apin - Chicken 0:0 (0:0)
10.40 – 11.20 Schneider - BMB Budownictwo 0:3 (walkower)
11.20 – 12.00 Zygi Ranch - BD Art 1:5 (0:1)
12.00 – 12.40 Katakumby - Małkinia 3:0 (walkower)
12.40 – 13.20 ZGK - Now-Car 4:1 (2:1)
13.20 – 14.00 Potężne Santosy - Dream Team 0:3 (walkower)
14.00 – 14.40 No Name - Forte 3:3 (2:2)
         
X kolejka – 21.02.2016 WYNIKI:
14.00 – 14.40 ZGK - Potężne Santosy 7:0 (2:0)
14.40 – 15.20 Now-Car - Małkinia 2:2 (1:1)
15.20 – 16.00 BD Art - Katakumby 7:4 (2:1)
16.00 – 16.40 BMB Budownictwo - Zygi Ranch 3:1 (0:1)
16.40 – 17.20 Chicken - Schneider 3:2 (1:1)
17.20 – 18.00 Forte - Apin 1:8 (0:4)
18.00 – 18.40 Dream Team - No Name 7:2 (4:0)
         
XI kolejka – 28.02.2016 WYNIKI:
14.00 – 14.40 Apin - Dream Team 3:2 (1:2)
14.40 – 15.20 Schneider - Forte 2:1 (1:1)
15.20 – 16.00 Zygi Ranch - Chicken 1:7 (0:3)
16.00 – 16.40 Katakumby - BMB Budownictwo 0:4 (0:2)
16.40 – 17.20 Małkinia - BD Art 2:3 (0:1)
17.20 – 18.00 Potężne Santosy - Now-Car 6:5 (4:3)
18.00 – 18.40 No Name - ZGK 2:4 (2:3)
         
XII kolejka – 6.03.2016 WYNIKI:
10.00 – 10.40 BMB Budownictwo - Małkinia 3:0 (walkower)
10.40 – 11.20 Chicken - Katakumby 5:2 (1:0)
11.20 – 12.00 Forte - Zygi Ranch 5:6 (2:2)
12.00 – 12.40 Dream Team - Schneider 7:3 (4:1)
12.40 – 13.20 ZGK - Apin 0:1 (0:1)
13.20 – 14.00 Potężne Santosy - No Name 1:3 (0:2)
14.00 – 14.40 Now-Car - BD Art 3:5 (1:2)
         
XIII kolejka – 20.03.2016 WYNIKI:
14.00 – 14.40 Schneider - ZGK 0:3 (walkower)
14.40 – 15.20 Zygi Ranch - Dream Team 4:10 (4:2)
15.20 – 16.00 Katakumby - Forte 8:2 (2:1)
16.00 – 16.40 Małkinia - Chicken 0:3 (walkower)
16.40 – 17.20 BD Art - BMB Budownictwo 2:2 (1:2)
17.20 – 18.00 No Name - Now-Car 10:5 (4:2)
18.00 – 18.40 Apin - Potężne Santosy 5:1 (1:0)

 

TABELA KOŃCOWA ALPN hala 2015/2016

                       
  M-sce Zespół Mecze Pkt bramki  
  M wygrane remisy przegrane + - bilans  
  1 Dream Team 13 11 1 1 34 62 21 41  
  2 Apin 13 10 2 1 32 56 17 39  
  3 ZGK 13 10 1 2 31 56 14 42  
  4 BMB Budownictwo 13 9 3 1 30 48 13 35  
  5 BD Art 13 8 2 3 26 47 42 5  
  6 Chicken 13 6 3 4 21 37 21 16  
  7 Zygi Ranch 13 6 1 6 19 46 47 -1  
  8 Katakumby 13 6 0 7 18 35 41 -6  
  9 No Name 13 5 1 7 16 35 43 -8  
  10 Potężne Santosy 13 4 1 8 13 31 49 -18  
  11 Schneider 13 2 1 10 7 18 42 -24  
  12 Małkinia 13 2 1 10 7 19 52 -33  
  13 Now-Car 13 2 1 10 7 26 73 -47  
  14 Forte 13 0 2 11 2 20 60 -40  
                       

 

Najlepsi strzelcy:
 

  Nazwisko i imię drużyna suma bramek
1. Zaremba Aleksander   ZGK 21
2. Prusak Marcin   Apin 17
  Przesmycki Przemysław   BD Art 17
3. Popowski Paweł   Katakumby 15
  Tyl Michał   Dream Team 15
4. Ciach Arkadiusz   Zygi Ranch 13
5. Tarnowski Radosław   BD Art 12
6. Kozioł Marcin   BMB Budownictwo 11
  Zacheja Piotr   Dream Team 11
  Korzeb Mariusz   Apin 11

 

 

TERMINARZ AMATORSKIEJ LIGI PIŁKI NOŻNEJ ORLIK 2015

 

Termin I

Data 12.04.2015

10:00 ZGK – Meksyk 2 : 3 (0:1)

11:00 Canarinhos – Małkinia 2 : 6 (2:2)

12:00 Apin – OK Chicken 6 : 3 (3:0)

13:00 BMB Budownictwo – Roch Jasienica 6 : 4 (4:1)

14:00 Zygi Ranch – BD Art 4 : 3 (0:1)

 

Termin II

Data 19.04.2015

10:00 BMB Budownictwo – Zygi Ranch 5 : 2 (2:0)

11:00 Apin – BD Art 6 : 3 (2:2)

12:00 Canarinhos – Roch Jasienica 0 : 4 (0:1)

13:00 Meksyk – OK Chicken 2 : 3 (2:2)

14:00 ZGK – Małkinia 6 : 2 (3:0)

 

Termin III

Data 26.04.2015

10:00 Meksyk – BD Art 1 : 8 (0:3)

11:00 Canarinhos – Zygi Ranch 1 : 1 (1:0)

12:00 Apin – BMB Budownictwo 2 : 5 (1:2)

13:00 ZGK– OK Chicken 2 : 3 (2:2)

14:00 Małkinia – Roch Jasienica 2 : 4 (2:1)

 

Termin IV

Data 10.05.2015

10:00 Małkinia – Zygi Ranch 2 : 5 (0:1)

11:00 OK Chicken – BD Art 3 : 5 (1:2)

12:00 ZGK – Roch Jasienica 7 : 0 (0:0)

13:00 Meksyk – BMB Budownictwo 2 : 3 (0:1)

14:00 Canarinhos – Apin 3 : 9 (0:6)

 

Termin V

Data 17.05.2015

10:00 ZGK – BD Art 0 : 3 (0:1)

11:00 Meksyk – Canarinhos 4 : 3 (3:3)

12:00 Zygi Ranch – Roch Jasienica 3 : 4 (0:2)

13:00 Małkinia – Apin 2 : 5 (0:2)

14:00 OK Chicken – BMB Budownictwo 2 : 0 (0:0)

 

Termin VI

Data 24.05.2015

10:00 Roch Jasienica – Apin 1 : 1 (0:0)

11:00 BMB Budownictwo – BD Art 1 : 4 (1:2)

12:00 OK Chicken – Canarinhos 6 : 3 (2:1)

13:00 Małkinia– Meksyk 8 : 1 (1:0)

14:00 ZGK – Zygi Ranch 3 : 7 (1:2)

 

Termin VII

Data 31.05.2015

10:00 OK Chicken – Małkinia 3 : 3 (2:2)

11:00 Zygi Ranch – Apin 4 : 12 (0:4)

12:00 ZGK – BMB Budownictwo 2 : 8 (0:5)

13:00 BD Art – Canarinhos 4 : 1 (3:1)

14:00 Roch Jasienica – Meksyk 5 : 2 (2:1)

 

Termin VIII

Data 07.06.2015

10:00 Zygi Ranch – Meksyk 3 : 3 (1:1)

11:00 BMB Budownictwo – Canarinhos 7 : 2 (2:1)

12:00 Roch Jasienica – OK Chicken 2 : 3 (0:2)

13:00 BD Art – Małkinia 4 : 4 (1:2)

14:00 ZGK – Apin 2 : 10 (0:4)

 

Termin X

Data 06.09.2015

10:00 ZGK – Meksyk 7 : 4 (6:1)

11:00 Canarinhos – Małkinia 1 : 4 (1:2)

12:00 Apin – OK Chicken 4 : 2 (1:2)

13:00 BMB Budownictwo – Roch Jasienica 1 : 3 (1:2)

14:00 Zygi Ranch – BD Art 12 : 5 (5:3)

 

Termin XI

Data 13.09.2015

10:00 BMB Budownictwo – Zygi Ranch 7 : 1 (2:0)

11:00 Apin – BD Art 3 : 0 Walkower

12:00 Canarinhos – Roch Jasienica 2 : 3 (1:1)

13:00 Meksyk – OK Chicken 1 : 9 (1:3)

14:00 ZGK – Małkinia 7 : 2 (2:0)

 

Termin XII

Data 20.09.2015

10:00 Meksyk – BD Art 3 : 12 (1:4)

11:00 Canarinhos – Zygi Ranch 3 : 4 (1:1)

12:00 Apin – BMB Budownictwo 5 : 3 (3:1)

13:00 ZGK– OK Chicken 6 : 2 (2:0)

14:00 Małkinia – Roch Jasienica 1 : 0 (1:0)

 

Termin XIII

Data 27.09.2015

10:00 Małkinia – Zygi Ranch 3 : 5 (2:3)

11:00 OK Chicken – BD Art 4 : 6 (4:4)

12:00 ZGK – Roch Jasienica 2 : 2 (0:1)

13:00 Meksyk – BMB Budownictwo 2 : 12 (0:6)

14:00 Canarinhos – Apin 1 : 9 (1:5)

 

Termin XIV

Data 04.10.2015

10:00 ZGK – BD Art 10 : 2 (6:1)

11:00 Meksyk – Canarinhos 0 : 3 Walkower

12:00 Zygi Ranch – Roch Jasienica 6 : 3 (3:0)

13:00 Małkinia – Apin 2 : 11 (1:4)

14:00 OK Chicken – BMB Budownictwo 2 : 6 (0:3)

 

Termin XV

Data 11.10.2015

10:00 Roch Jasienica – Apin 1 : 2 (1:1)

11:00 BMB Budownictwo – BD Art 6 : 2 (2:1)

12:00 OK Chicken – Canarinhos 4 : 4 (3:2)

13:00 Małkinia– Meksyk 2 : 1 (1:0)

14:00 ZGK – Zygi Ranch 3 : 0 Walkower

 

Termin XVI

Data 18.10.2015

        10:00 OK Chicken – Małkinia 4 : 1 (1:0)

        11:00 Zygi Ranch – Apin 2 : 4 (1:2)

        12:00 ZGK – BMB Budownictwo 1 : 5 (1:3)

        13:00 BD Art – Canarinhos 8 : 6 (3:4)

        14:00 Roch Jasienica – Meksyk 3 : 0 Walkower

 

Termin XVII

Data 24.10.2015

10:00 Zygi Ranch – Meksyk 9 : 0 (5:0)

11:00 BMB Budownictwo – Canarinhos 2 : 4 (1:1)

12:00 Roch Jasienica – OK Chicken 2 : 5 (1:2)

13:00 BD Art – Małkinia 2 : 8 (0:3)

14:00 ZGK – Apin 3 : 10 (2:4)

 

Termin XVIII

Data 08.11.2015

10:00 BD Art – Roch Jasienica 6 : 8 (2:2)

11:00 BMB Budownictwo – Małkinia 3 : 5 (1:1)

12:00 Apin – Meksyk 3 : 0 Walkower

13:00 ZGK – Canarinhos 5 : 5 (2:2)

14:00 Zygi Ranch – OK Chicken 2 : 7 (0:1)

 

  Tabela końcowa       ALPN  ORLIK 2015              
    mecz pkt zwycięstwo remis porażka bramki+ bramki- różnica          
1 Apin 18 49 16 1 1 113 39 74          
2 BMB Budownictwo 18 36 12 0 6 87 47 40   mecze punkty bramki+ bramki-
3 OK Chicken 18 29 9 2 7 68 59 9   4 9 18 10
4 Zygi Ranch 18 29 9 2 7 74 71 3   4 6 15 17
5 Roch Jasienica 18 29 9 2 7 55 52 3   4 3 11 17
6 ZGK 18 26 8 2 8 79 71 8          
7 BD Art 18 25 8 1 9 80 85 -5          
8 Małkinia 18 23 7 2 9 59 71 -12          
9 Canarinhos 18 9 2 3 13 47 91 -44          
10 Meksyk 18 7 2 1 14 30 106 -76          
                             

 

Najlepszy strzelec ALPN ORLIK 2015
Klasyfikacja końcowa
         
  Nazwisko Imię Drużyna Bramki
1 Grabowski Paweł Apin 34
2 Przesmycki Radosław BD Art 32
  Prusak Marcin Apin 32
4 Syposz Wojciech Zygi Ranch 25
5 Szczapa Krzysztof ZGK 22
6 Socik Sebastian Zygi Ranch 21
7 Stachacz Marcin ZGK 19
8 Spinek Rafał OK Chicken 18
  Choinka Robert Canarinhos 18
10 Kozioł Marcin BMB Budownictwo 17

 

ALPN HALA 2014/2015

Klasyfikacja końcowa

 

L.p. GRUPA I MECZE PUNKTY ZWYCIĘSTWA REMISY PORAŻKI BRAMKI+ BRAMKI- RÓŻNICA
1 Apin 5 12 4 0 1 27 8 19
2 OK Chicken 5 12 4 0 1 17 8 9
3 Dream Team 5 12 4 0 1 16 10 6
4 GKS Max Rol Andrzejewo 5 4 1 1 3 11 15 -4
5 Zygi Ranch 5 4 1 1 3 8 18 -10
6 Roch Jasienica 5 0 0 0 5 6 26 -20
                   
L.p. GRUPA II MECZE PUNKTY ZWYCIĘSTWA REMISY PORAŻKI BRAMKI+ BRAMKI- RÓŻNICA
1 Katakumby 5 12 4 0 1 17 8 9
2 Ekipa 5 12 4 0 1 16 10 6
3 Iskra Zaręby Kościelne 5 12 4 0 1 18 14 4
4 ZGK 5 6 2 0 3 11 12 -1
5 BMB Budownictwo 5 3 1 0 4 8 11 -3
6 Ofensywa 5 0 0 0 5 0 18 -18

 

 

    Amatorska Liga Piłki Nożnej HALA 2014/15  
           
    GRUPA A   GRUPA B  
  1 BMB Budownictwo 1 Apin  
  2 ZGK 2 Dream Team  
  3 BDArt 3 Canarinhos  
  4 OK Chicken 4 Nagoszewo  
  5 Katakumby 5 GKS Max Rol Andrzejewo  
  6 Roch Jasienica 6 Ofensywa  
  7 Meksyk 7 Iskra Zaręby Kościelne  
  8 Zygi Ranch 8 Ekipa  
           
           
    Termin I: 21.12.2014  
           
1000 – 1040 ZGK - Meksyk 6 : 4 (4:1)
1040 – 1120 Nagoszewo - GKS Max Rol Andrzejewo 2 : 5 (1:0)
1120 – 1200 OK Chicken - Katakumby 1 : 1 (1:1)
1200 – 1240 BDArt - Roch Jasienica 4 : 3 (0:2)
1240 – 1320 Dream Team - Iskra Zaręby Kościelne 6 : 1 (5:1)
1320 – 1400 Canarinhos - Ofensywa 0 : 7 (0:3)
1400 – 1440 BMB Budownictwo - Zygi Ranch 2 : 3 (1:0)
1440 – 1520 Apin - Ekipa 6 : 1 (1:0)
           
    Termin II: 28.12.2014  
           
1000 – 1040 Zygi Ranch - Roch Jasienica 2 : 1 (1:1)
1040 – 1120 Apin - Iskra Zaręby Kościelne 3 : 1 (0:0)
1120 – 1200 Dream Team - GKS Max Rol Andrzejewo 3 : 1 (2:1)
1200 – 1240 Canarinhos - Nagoszewo I : 4 (1:0)
1240 – 1320 BMB Budownictwo - Meksyk 4 : 2 (3:1)
1320 – 1400 ZGK - Katakumby 2 : 3 (1:2)
1400 – 1440 BDArt - OK Chicken 1 : 5 (1:3)
1440 – 1520 Ofensywa - Ekipa 2 : 4 (1:2)
           
    Termin III: 04.01.2015  
           
1000 – 1040 BMB Budownictwo - Roch Jasienica 1 : 3 (0:1)
1040 – 1120 Meksyk - Katakumby 1 : 2 (0:1)
1120 – 1200 Zygi Ranch - OK Chicken 4 : 2 (0:0)
1200 – 1240 ZGK - BDArt 5 : 2 (3:0)
1240 – 1320 Apin - Ofensywa 1 : 1 (0:1)
1320 – 1400 Iskra Zaręby Kościelne - GKS Max Rol Andrzejewo 3 : 2 (1:0)
1400 – 1440 Dream Team - Canarinhos 6 : 0 (4:0)
1440 – 1520 Nagoszewo - Ekipa 1 : 2 (0:0)
           
    Termin IV: 11.01.2015  
           
1000 – 1040 Apin - GKS Max Rol Andrzejewo 3 : 5 (1:1)
1040 – 1120 Ofensywa - Nagoszewo 7 : 3 (3:1)
1120 – 1200 Iskra Zaręby Kościelne - Canarinhos 6 : 2 (1:1)
1200 – 1240 Roch Jasienica - OK Chicken 2 : 1 (1:1)
1240 – 1320 Zygi Ranch - ZGK 6 : 2 (2:1)
1320 – 1400 Meksyk - BDArt 2 : 2 (1:2)
1400 – 1440 BMB Budownictwo - Katakumby 2 : 2 (1:0)
1440 – 1520 Dream Team - Ekipa 7 : 0 (1:0)
           
    Termin V: 18.01.2015  
           
1000 – 1040 Katakumby - BDArt 3 : 5 (3:1)
1040 – 1120 Meksyk - Zygi Ranch 1 : 10 (0:4)
1120 – 1200 BMB Budownictwo - OK Chicken 0 : 1 (0:0)
1200 – 1240 Dream Team - Ofensywa 1 : 1 (1:1)
1240 – 1320 Apin - Nagoszewo 3 : 0 (0:0)
1320 – 1400 Canarinhos - GKS Max Rol Andrzejewo 1 : 5 (1:3)
1400 – 1440 Roch Jasienica - ZGK 3 : 2 (1:1)
1440 – 1520 Iskra Zaręby Kościelne - Ekipa 6 : 4 (4:2)
           
    Termin VI: 25.01.2015  
           
1000 – 1040 Nagoszewo - Dream Team 3 : 7 (3:1)
1040 – 1120 Canarinhos - Apin 1 : 7 (1:2)
1120 – 1200 BMB Budownictwo - BDArt 5 : 3 (2:1)
1200 – 1240 OK Chicken - ZGK 3 : 2 (2:0)
1240 – 1320 Katakumby - Zygi Ranch 3 : 2 (0:1)
1320 – 1400 Ofensywa - Iskra Zaręby Kościelne 2 : 2 (1:0)
1400 – 1440 Roch Jasienica - Meksyk 3 : 2 (2:0)
1440 – 1520 GKS Max Rol Andrzejewo - Ekipa 6 : 0 (2:0)
           
    Termin VII: 01.02.2015  
           
1000 – 1040 OK Chicken - Meksyk 6 : 0 (2:0)
1040 – 1120 Roch Jasienica - Katakumby 2 : 0 (1:0)
1120 – 1200 ZGK - BMB Budownictwo 2 : 0 (0:0)
1200 – 1240 BDArt - Zygi Ranch 2 : 5 (1:1)
1240 – 1320 Apin - Dream Team 4 : 5 (3:1)
1320 – 1400 Nagoszewo - Iskra Zaręby Kościelne 0 : 3 Walkower
1400 – 1440 GKS Max Rol Andrzejewo - Ofensywa 4 : 1 (2:0)
1440 – 1520 Canarinhos - Ekipa 2 : 2 (1:1)
           
      FINALIŚCI    
    GRUPA I   GRUPA II  
    (miejsca 1 – 6)   (miejsca 7 – 12)  
           
  1 Zygi Ranch 1 Katakumby  
  2 Dream Team 2 Iskra Zaręby Kościelne  
  3 Roch Jasienica 3 ZGK  
  4 GKS Max Rol Andrzejewo 4 Ofensywa  
  5 OK Chicken 5 BMB Budownictwo  
  6 Apin 6 Ekipa  
           
    Termin VIII: 08.02.2015  
           
1000 – 1040 Zygi Ranch - Apin 0 : 6 (0:1)
1040 – 1120 Dream Team - OK Chicken 3 : 4 (1:1)
1120 – 1200 Roch Jasienica - GKS Max Rol Andrzejewo 2 : 4 (0:1)
1200 – 1240 Katakumby - Ekipa 3 : 4 (1:2)
1240 – 1320 Iskra Zaręby Kościelne - BMB Budownictwo 4 : 3 (3:1)
1320 – 1400 ZGK - Ofensywa 3 : 0 Walkower
           
    Termin IX: 14.02.2015 (sobota)  
           
1000 – 1040 GKS Max Rol Andrzejewo - OK Chicken 1 : 2 (1:0)
1040 – 1120 Ofensywa - BMB Budownictwo 0 : 3 Walkower
1120 – 1200 Katakumby - Iskra Zaręby Kościelne 6 : 1 (2:0)
1200 – 1240 ZGK - Ekipa 1 : 4 (0:2)
1240 – 1320 Roch Jasienica - Apin 1 : 11 (1:7)
1320 – 1400 Zygi Ranch - Dream Team 1 : 2 (1:1)
           
    Termin X: 15.02.2015  
           
1000 – 1040 Katakumby - BMB Budownictwo 2 : 1 (0:1)
1040 – 1120 Ekipa - Ofensywa 3 : 0 Walkower
1120 – 1200 Iskra Zaręby Kościelne - ZGK 5 :2 (2:1)
1200 – 1240 Zygi Ranch - OK Chicken 1 : 6 (1:3)
1240 – 1320 Apin - GKS Max Rol Andrzejewo 5 : 2 (4:0)
1320 – 1400 Dream Team - Roch Jasienica 3 : 0 (1:0)
           
    Termin XI: 22.02.2015  
           
1000 – 1040 Dream Team - Apin 4 : 3 (1:0)
1040 – 1120 Roch Jasienica - OK Chicken 1 : 4 (0:3)
1120 – 1200 GKS Max Rol Andrzejewo - Zygi Ranch 2 : 2 (1:1)
1200 – 1240 Iskra Zaręby Kościelne - Ekipa 5 : 3 ( 1:1)
1240 – 1320 ZGK - BMB Budownictwo 3 : 0 (2:0)
1320 – 1400 Ofensywa - Katakumby 0 : 3 Walkower
           
    Termin XII: 01.03.2015  
           
1000 – 1040 Iskra Zaręby Kościelne - Ofensywa 3 : 0 Walkower
1040 – 1120 ZGK - Katakumby 2 : 3 (1:0)
1120 – 1200 Ekipa - BMB Budownictwo 2 : 1 (0:0)
1200 – 1240 Dream Team - GKS Max Rol Andrzejewo 4 : 2 (2:2)
1240 – 1320 Roch Jasienica - Zygi Ranch 4 : 2 (1:3)
1320 – 1400 Apin - OK Chicken 2 : 1 (1:0)

 

Najlepszy strzelec – klasyfikacja końcowa
L.p. Zawodnik Drużyna Bramki
1 Prusak Marcin Apin 20
2 Zaremba Aleksander Zygi Ranch 18
  Piwoński Andrzej GKS Max Rol Andrzejewo 18
4 Grabowski Paweł Apin 14
5 Kraszewski Dominik GKS Max Rol Andrzejewo 12
  Tyl Michał Dream Team 12
7 Lipski Daniel Ekipa 11
  Socik Sebastian Dream Team 11

Najlepszy bramkarz ex aequo:

Tomasz Adamiak (OK Chicken)

Paweł Szulęcki (Apin)

 

ALPN ORLIK 2014

  Tabela końcowa         ALPN ORLIK 2014    
    mecz pkt zwycięstwo remis porażka bramki+ bramki- różnica
1 Apin 11 33 11 0 0 109 37 72
2 BMB Budownictwo 11 30 10 0 1 70 28 42
3 Roch Jasienica 11 27 9 0 2 70 37 33
4 OK Chicken 11 21 7 0 4 57 34 23
5 BD Art. 11 18 6 0 5 37 36 1
6 Zygi Ranch 11 15 5 0 6 43 49 -6
7 ZGK 11 13 4 1 6 40 51 -11
8 Meksyk 11 11 3 2 6 31 61 -30
9 Katakumby Hill 11 9 3 0 8 35 70 -35
10 Iskra Zaręby 11 7 2 1 8 37 67 -30
11 GKS Max Rol Andrzejewo 11 6 2 0 9 38 66 -28
12 Canarinhos 11 6 2 0 9 38 69 -31
                   

 

TERMINARZ I WYNIKI AMATORSKIEJ LIGI PIŁKI NOŻNEJ ORLIK 2014 (II runda)

Data 31.08.2014    
10:00 Zygi Ranch – BDArt 1 : 6 (0:3)
11:00 OK Chicken – ZGK 8 : 1 (3:0)
12:00 Apin – BMB Budownictwo 9 : 5 (5:1)
13:00 GKS Max Rol Andrzejewo – Iskra Zaręby 3 : 9 (1:3)
14:00 Meksyk – Roch Jasienica 3 : 9 (0:4)
15:00 Canarinhos – Katakumby Hill 2 : 4 (2:3)
     
Termin II    
Data 07.09.2014    
10:00 Meksyk – Canarinhos 4 : 3 (0:3)
11:00 GKS Max Rol Andrzejewo – Katakumby Hill 2 : 5 (0:4)
12:00 Apin – Roch Jasienica 10 : 5 (6:1)
13:00 OK Chicken – Iskra Zaręby 7 : 2 (2:0)
14:00 BDArt – BMB Budownictwo 1 : 7 (1:3)
15:00 Zygi Ranch – ZGK 4 : 3 (2:2)
     
Termin III    
Data 14.09.2014    
10:00 OK Chicken – Katakumby Hill 7 : 1 (3:0)
11:00 BDArt – Roch Jasienica 3 : 4 (1:3)
12:00 Zygi Ranch – BMB Budownictwo 0 : 2 (0:1)
13:00 ZGK– Iskra Zaręby 6 : 1 (3:1)
14:00 Apin – Canarinhos 6 : 3 (2:0)
15:00 GKS Max Rol Andrzejewo – Meksyk 3 : 5 (0:3)
     
Termin IV    
Data 21.09.2014    
10:00 Apin – GKS Max Rol Andrzejewo 15 : 3 (7:2)
11:00 BDArt – Canarinhos 4 : 6 (2:4)
12:00 OK Chicken – Meksyk 9 : 2 (3:0)
13:00 ZGK– Katakumby Hill 11 : 1 (2:1)
14:00 Zygi Ranch – Iskra Zaręby 2 : 4 (2:0)
15:00 BMB Budownictwo – Roch Jasienica 3 : 1 (1:0)
     
Termin V    
Data 28.09.2014    
10:00 BMB Budownictwo – Canarinhos 9 : 4 (3:2)
11:00 ZGK – Meksyk 2 : 2 (0:0)
12:00 Zygi Ranch – Roch Jasienica 4 : 9 (2:5)
13:00 Iskra Zaręby – Katakumby Hill 1 : 7 (1:3)
14:00 BDArt – GKS Max Rol Andrzejewo 3 : 1 (1:0)
15:00 OK Chicken – Apin 3 : 8 (2:4)
     
Termin VI    
Data 05.10.2014    
10:00 BDArt – OK Chicken 2 : 5 (1:2)
11:00 Iskra Zaręby – Meksyk 4 : 4 (0:1)
12:00 Apin – ZGK 16 : 3 (5:2)
13:00 BMB Budownictwo – GKS Max Rol Andrzejewo 11 : 2 (3:1)
14:00 Zygi Ranch – Katakumby Hill 7 : 2 (4:1)
15:00 Roch Jasienica – Canarinhos 11 : 3 (7:3)
     
Termin VII    
Data 12.10.2014    
10:00 Zygi Ranch – Canarinhos 6 :1 (2:0)
11:00 BMB Budownictwo – OK Chicken 3 : 1 (2:0)
12:00 BDArt – ZGK 3 : 1 (0:1)
13:00 Katakumby Hill – Meksyk 3 : 5 (0:4)
14:00 Roch Jasienica – GKS Max Rol Andrzejewo 5 : 2 (0:0)
15:00 Iskra Zaręby – Apin 1 : 11 (0:5)
     
Termin VIII    
Data 19.10.2014    
10:00 Katakumby Hill – Apin 6 : 11 (3:5)
11:00 Iskra Zaręby – BDArt 4 : 7 (4:3)
12:00 Meksyk – Zygi Ranch 3 : 7 (1:3)
13:00 Roch Jasienica – OK Chicken 5 : 3 (3:3)
14:00 Canarinhos – GKS Max Rol Andrzejewo 2 :6 (0:2)
15:00 ZGK – BMB Budownictwo 3 : 5 (0:2)
     
Termin IX    
Data 26.10.2014    
10:00 Iskra Zaręby – BMB Budownictwo 1 : 6 (1:2)
11:00 Roch Jasienica – ZGK 6 : 1 (2:0)
12:00 Zygi Ranch – GKS Max Rol Andrzejewo 3 : 12 (0:3)
13:00 OK Chicken – Canarinhos 9 : 3 (5:0)
14:00 Meksyk – Apin 1 : 12 (1:5)
15:00 Katakumby Hill – BDArt 0 : 3 Walkower
     
Termin X    
Data 02.11.2014    
10:00 OK Chicken – GKS Max Rol Andrzejewo 3 : 2 (0:1)
11:00 Meksyk – BDArt 1 : 2 (0:2)
12:00 ZGK – Canarinhos 4 : 3 (3:0)
13:00 BMB Budownictwo – Katakumby Hill 12 : 5 (7:2)
14:00 Apin – Zygi Ranch 5 : 4 (2:1)
15:00 Iskra Zaręby – Roch Jasienica 4 : 6 (3:2)
     
Termin XI    
Data 09.11.2014    
10:00 Meksyk - BMB Budownictwo 1 : 7 (1:3)
11:00 Iskra Zaręby – Canarinhos 6 : 8 (2:2)
12:00 Katakumby Hill – Roch Jasienica 1 : 9 (0:3)
13:00 Apin – BDArt 6 : 3 (2:1)
14:00 ZGK – GKS Max Rol Andrzejewo 5 : 2 (1:2)
15:00 OK Chicken – Zygi Ranch 2 : 5 (0:1)


 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Terminarz i wyniki fazy grupowej ORLIK 2014

Grupa A

 

Grupa B

 

Grupa C

1. Apin

 

1. ZGK

 

1. BMB Budownictwo

2. Roch Jasienica

 

2. Gruba Kartoteka

 

2. OK Chicken

3. Canarinhos

 

3. Iskra Zaręby

 

3. GKS Max Rol Andrzejewo

4. OstrowMaz24

 

4. Meksyk

 

4. Katakumby Hill

5. BDArt

 

5. Zygi Ranch

 

5. OPI ostowmaz.com

Termin I

 

 

Data 13.04.2013

 

 

10:00

Zygi Ranch – Gruba Kartoteka

6 : 4 (2:2)

11:00

OK Chicken – OPI ostowmaz.com

37 : 0 (13:0)

12:00

Canarinhos – OstrowMaz24

11 : 2 (4:0)

13:00

Iskra Zaręby – Meksyk

5 : 5 (2:2)

14:00

Roch Jasienica – BDArt

3 : 2 (0:1)

15:00

GKS Max Rol Andrzejewo - Katakumby Hill

3 : 3 (2:2)

Termin II

 

 

Data 27.04.2013

 

 

10:00

Apin – BDArt

7 : 4 (1:1)

11:00

BMB Budownictwo - OPI ostowmaz.com

20 : 1 (6:0)

12:00

GKS Max Rol Andrzejewo – OK Chicken

2 : 15 (1:4)

13:00

Roch Jasienica – Canarinhos

8 : 4 (5:3)

14:00

ZGK – Zygi Ranch

5 : 3 (1:2)

15:00

Gruba Kartoteka – Iskra Zaręby

0 : 2 (0:0)

Termin III

 

 

Data 04.05.2013

 

 

10:00

OPI ostrowmaz.com – GKS Max Rol Andrzejewo

4 : 9 (2:4)

11:00

ZGK – Meksyk

4 : 2 (1:2)

12:00

Apin – OstrowMaz24

11 : 0 (7:0)

13:00

BMB Budownictwo – Katakumby Hill

5 : 4 (4:1)

14:00

BDArt – Canarinhos

8 : 2 (3:0)

15:00

Zygi Ranch – Iskra Zaręby

7 : 4 (4:3)

Termin IV

 

 

Data 11.05.2013

 

 

10:00

Katakumby Hill – OK Chicken

0 : 12 (0:6)

11:00

Meksyk – Gruba Kartoteka

2 : 2 (1:2)

12:00

Roch Jasienica – OstrowMaz24

12 : 6 (6:3)

13:00

ZGK – Iskra Zaręby

5 : 4 (2:2)

14:00

BMB Budownictwo – GKS Max Rol Andrzejewo

8 : 2 (2:1)

15:00

Apin – Canarinhos

10 : 6 (4:2)

Termin V

 

 

Data 18.05.2013

 

 

10:00

OstrowMaz24 – BD Art

0 : 3 Walkower (nieuprawniony zawodnik)

11:00

BMB Budownictwo – OK Chicken

1 : 3 (0:2)

12:00

ZGK – Gruba Kartoteka

7 : 4 (2:1)

13:00

Apin – Roch Jasienica

4 : 5 (3:3)

14:00

Meksyk – Zygi Ranch

3 : 4 (1:1)

15:00

Katakumby Hill – OPI ostrowmaz.com

8 : 4 (5:1)

Termin VI

 

 

Data 25.05.2013

 

 

10:00

Zygi Ranch – Gruba Kartoteka

8 : 4 (5:0)

11:00

OK Chicken – OPI ostowmaz.com

12 : 0 (12:0)

12:00

Canarinhos – OstrowMaz24

3 : 0 Walkower

13:00

Iskra Zaręby – Meksyk

5 : 3 (0:2)

14:00

Roch Jasienica – BDArt

3 : 4 (2:1)

15:00

GKS Max Rol Andrzejewo - Katakumby Hill

5 : 7 (2:4)

Termin VII

 

 

Data 01.06.2013

 

 

10:00

Apin – BDArt

3 : 1 (1:0)

11:00

BMB Budownictwo - OPI ostowmaz.com

16 : 5 (8:1)

12:00

GKS Max Rol Andrzejewo – OK Chicken

2 : 8 (1:3)

13:00

Roch Jasienica – Canarinhos

12 : 1 (6:0)

14:00

ZGK – Zygi Ranch

5 : 3 (0:1)

15:00

Gruba Kartoteka – Iskra Zaręby

4 : 5 (2:1)

Termin VIII

 

 

Data 08.06.2013

 

 

10:00

OPI ostrowmaz.com – GKS Max Rol Andrzejewo

1 : 8 (1:5)

11:00

ZGK – Meksyk

4 : 6 (3: 2)

12:00

Apin – OstrowMaz24

11 : 5 (6:3)

13:00

BMB Budownictwo – Katakumby Hill

3 : 0 Walkower

14:00

BDArt – Canarinhos

5 : 3 (4:1)

15:00

Zygi Ranch – Iskra Zaręby

9 : 2 (5:1)

Termin IX

 

 

Data 15.06.2013

 

 

10:00

Katakumby Hill – OK Chicken

2 : 8 (0:3)

11:00

Meksyk – Gruba Kartoteka

8 : 0 (2:0)

12:00

Roch Jasienica – OstrowMaz24

4 : 5 (0:3)

13:00

ZGK – Iskra Zaręby

4 : 4 (1:2)

14:00

BMB Budownictwo – GKS Max Rol Andrzejewo

6 : 3 (3:1)

15:00

Apin – Canarinhos

5 : 4 (4:3)

Termin X

 

 

Data 22.06.2013

 

 

10:00

OstrowMaz24 – BD Art

6 : 4 (2:1)

11:00

BMB Budownictwo – OK Chicken

4 : 4 (1:1)

12:00

ZGK – Gruba Kartoteka

0 : 3 Walkower

13:00

Apin – Roch Jasienica

6 : 4 (4:1)

14:00

Meksyk – Zygi Ranch

1 : 4 (0:1)

15:00

Katakumby Hill – OPI ostrowmaz.com

3 : 0 Walkower

 

Najlepszy strzelec ALPN ORLIK 2014
  Klasyfikacja końcowa  
       
  Zawodnik Drużyna Bramki
1 Prusak Marcin Apin 77
2 Góral Daniel OK Chicken 54
3 Rępa Tomasz BMB Budownictwo 51
4 Piwoński Andrzej Roch Jasienica 49
5 Kraszewski Adam GKS Max Rol Andrzejewo 36
6 Grabowski Paweł Apin 34
7 Stachacz Marcin ZGK 31
8 Syposz Wojciech Zygi Ranch 30
9 Spinek Rafał OK Chicken 25

 

Najlepszy bramkarz ALPN ORLIK 2014 - Karol Jarnicki  BMB Budownictwo

 

Ceremonia wręczania nagród HALA 2013/2014

Utworzono dnia 16.04.2014, 13:00
 
 
 
 
 

ALPN HALA 2013/2014

 

 

GRUPA A

M

PKT

+

:

-

BR+

BR-

RÓŻNICA

1

MOSiR

5

12

4

0

1

36

14

22

2

BMB Budownictwo

5

10

3

1

1

9

11

-2

3

Apin

5

10

3

1

1

27

13

14

4

Dream Team

5

8

2

2

1

16

12

4

5

Roch Jasienica

5

3

1

0

4

11

20

-9

6

ZGK

5

0

0

0

5

9

37

-28

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

GRUPA B

M

PKT

+

:

-

BR+

BR-

RÓŻNICA

7

Urząd Miasta

5

15

5

0

0

27

4

23

8

Katakumby Syrii

5

10

3

1

1

24

9

15

9

BD Art

5

7

2

1

2

9

13

-4

10

Schneider

5

6

2

0

3

15

22

-7

11

Benny Hill

5

3

1

0

4

7

18

-11

12

GKS Max Rol Andrzejewo

5

3

1

0

4

2

21

-19


 

 

NAJLEPSZY STRZELEC ALPN HALOWEJ 2013/2014

lp.

ZAWODNIK

DRUŻYNA

BRAMKI

1

Prusak Marcin

Apin

33

2

Ciach Arkadiusz

MOSiR

30

3

Zaremba Aleksander

Urząd Miasta

26

4

Szczapa Krzysztof

ZGK

23

5

Piwoński Andrzej

Roch Jasienica

20

6

Stachacz Marcin

Schneider

17

7

Lipski Daniel

Apin

16

 

Korzeb Mariusz

Apin

16

 

Murawski Paweł

MOSiR

16

10

Jarosławski Bartosz

Urząd Miasta

15


 

14. KOLEJKA - 16.03.2014

Roch Jasienica - BMB Budownictwo 1:2 (0:2)
Urząd Miasta - GKS Max Rol Andrzejewo     3:0 (3:0)
Benny Hill - Katakumby Syrii 0:3 (0:1)
Apin - ZGK 14:3 (5:2)
Schneider - BDArt 0:3 (0:3)
Dream Team - MOSiR 4:5 (2:2)

 

13. KOLEJKA - 02.03.2014

Urząd Miasta - BDArt 5:0 (2:0)
Roch Jasienica - MOSiR 2:7 (1:3)
Schneider - Benny Hill 4:3 (1:0)
Dream Team - Apin 2:2 (1:1)
GKS Max Rol Andrzejewo - Katakumby Syrii 1:8 (1:2)
BMB Budownictwo - ZGK 3:2 (1:0)


 

12. KOLEJKA - 23.02.2014

GKS Max Rol Andrzejewo - Benny Hill 1:2
Dream Team - Roch Jasienica 6:3
BMB Budownictwo - Apin 2:1
Schneider - Urząd Miasta 2:8
ZGK - MOSiR 1:13
Katakumby Syrii - BDArt 3:3

 

11. KOLEJKA - 16.02.2014

BDArt - Benny Hill 3:2 (1:1)

Apin - MOSiR 6:5 (3:1)

Katakumby Syrii - Urząd Miasta 2:4 (0:1)

ZGK - Roch Jasienica 1:4 (1:3)

Schneider - GKS Max Rol Andrzejewo 8:0 (1:0)

Dream Team - BMB Budownictwo 1:1 (0:0)

 

10. KOLEJKA - 09.02.2014

Apin - Roch Jasienica 4:1 (1:0)

Schneider - Katakumby Syrii 1:8 (0:2)

MOSiR - BMB Budownictwo 6:1 (3:0)

BDArt - GKS Max Rol Andrzejewo 0:3 wo.

Dream Team - ZGK 3:2 (1:1)

Benny Hill     - Urząd Miasta 0:7 (0:2)

 

9. KOLEJKA - 02.02.2014

ZGK - Katakumby Syrii 4:2 (1:0)

Benny Hill - BMB Budownictwo 1:2 (0:1)

Roch Jasienica - Zaręby 4:1 (1:0)

GKS Max Rol Andrzejewo - Apin 0:8 (0:1)

Ofensywa - MOSiR 2:6 (1:2)

Dream Team - Zygi Ranch 3:2 (0:1)

Urząd Miasta - BDArt 3:4 (1:0)

OstrowMaz24 - Nagoszewo 3:12 (0:7)

OK Chicken - Meksyk - inny termin

Schneider - Gruba Kartoteka 7:3 (1:0)

 

8. KOLEJKA - 26.01.2014

Nagoszewo - Zygi Ranch 4:6 (2:4)

Ofensywa - OK Chicken 2:5 (1:2)

BMB Budownictwo - OstrowMaz24 7:0 (1:0)

Zaręby - Urząd Miasta 1:5 (1:1)

Benny Hill     - Apin 3:3 (1:1)

BDArt - Meksyk 8:6 (4:3)

GKS Max Rol Andrzejewo - Schneider 2:4 (1:3)

Roch Jasienica - Katakumby Syrii 3:0 (1:0)

Dream Team - Gruba Kartoteka 8:1 (4:0)

ZGK - MOSiR 2:9 (1:4)

 

7. KOLEJKA - 19.01.2014

GKS Max Rol Andrzejewo - Benny Hill 5:3 (1:1)

Roch Jasienica - MOSiR 1:2 (0:1)

Dream Team - Schneider 8:2 (3:0)

Urząd Miasta - Katakumby Syrii 2:4 (1:4)

OstrowMaz24 - Apin 1:13 (1:4)

Ofensywa - ZGK 0:6 (0:1)

Zygi Ranch - BMB Budownictwo 2:2 (1:2)

BDArt - OK Chicken 5:0 (3:0)

Nagoszewo - Gruba Kartoteka 3:0 (3:0)

Zaręby - Meksyk 4:0 (0:0)

 

6. KOLEJKA - 12.01.2014

Zaręby - OK Chicken 3:1 (0:0)

Zygi Ranch - Apin 1:3 (1:1)

Ofensywa - BDArt 2:2 (0:1)

OstrowMaz24 - Benny Hill 2:6 (1:3)

Roch Jasienica - ZGK 1:0 (0:0)

GKS Max Rol Andrzejewo - Dream Team 1:11 (0:5)

Katakumby Syrii - Meksyk 3:1 (1:0)

Nagoszewo - Schneider 4:4 (2:1)

Urząd Miasta - MOSiR 6:2 (3:0)

BMB Budownictwo - Gruba Kartoteka 5:1 (2:0)

 

5. KOLEJKA - 05.01.2014

Ofensywa - Roch Jasienica 0:1 (0:1)

Nagoszewo - Dream Team 4:2 (2:1)

ZGK - Urząd Miasta 6:3 (1:1)

Benny Hill - Zygi Ranch 4:3 (2:0)

Meksyk - MOSiR 3:10 (1:4)

BMB Budownictwo - Schneider 1:0 (0:0)

BDArt - Zaręby 4:1 (2:1)

GKS Andrzejewol- OstrowMaz24 2:0 (1:0)

Katakumby Syrii - OK Chicken 3:2 (2:0)

Apin - Gruba Kartoteka 15:3 (9:0)

 

4. KOLEJKA - 29.12.2013

Meksyk-ZGK 1:4 (0:2)

Zygi Ranch - OstrowMaz24 9:2 (4:0)

Katakumby Syrii - BDArt 3:3 (2:0)

GKS MaxRol - Nagoszewo 4:3 (2:1)

OK Chicken - MOSiR - przełożony

Apin - Schneider 3:1 (0:0)

Urząd Miasta - Roch Jasienica 1:2 (0:0)

BMB Budownictwo - Dream Team 3:4 (2:2)

Ofensywa - Zaręby 1:1 (1:0)

Benny Hill - Gruba Kartoteka 3:0 (0:0)

 

3. KOLEJKA - 22.12.2013

BMB Budownictwo - Nagoszewo 4:1 (3:1)

Katakumby Syrii - Zaręby 3:1 (1:1)

GKS MaxRol - Zygi Ranch 3:2 (0:1)

Ofensywa - Urząd Miasta 0:4 (0:1)

Schneider - Benny Hill 4:2 (2:2)

MOSiR - BDArt 4:3 (3:2)

Apin - Dream Team 2:7 (1:2)

Meksyk - Roch Jasienica 3:6 (3:1)

OstrowMaz24 - Gruba Kartoteka 2:5 (1:3)

OK Chicken - ZGK 2:3 (2:1)

 

2. KOLEJKA - 15.12.2013

Benny Hill - Dream Team 3:5 (1:3)

ZGK - BDArt 3:2 (1:1)

Schneider - OstrowMaz24 4:0 (3:0)

OK Chicken - Roch Jasienica 2:3 (1:0)

Apin - Nagoszewo 3:1 (1:1)

MOSiR - Zaręby 3:0 (1:0)

GKS MaxRol - BMB Budownictwo 1:3 (0:2)

Meksyk - Urząd Miasta 3:8 (2:6)

Zygi Ranch - Gruba Kartoteka    3:0 (2:0)

Ofensywa - Katakumby Syrii 3:2 (3:0)

 

1. kolejka - 08.12.2013

Apin - BMB Budownictwo 6:2 (2:0)

Ofensywa - Meksyk 4:0 (1:0)

Schneider - Zygi Ranch 6:2 (1:1)

MOSiR - Katakumby Syrii 7:1 (2:0)

Benny Hill     - Nagoszewo 5:3 (3:1)

OK Chicken - Urząd Miasta 2:9 (0:3)

Dream Team - OstrowMaz24 6:3 (1:1)

ZGK - Zaręby 1:8 (1:5)

GKS MaxRol - Gruba Kartoteka 0:3 wo.

BDArt - Roch Jasienica 3:2 (2:0)

        2013 - 2016

Wręczenie nagród ORLIK 2016

Utworzono dnia 09.01.2017, 15:39