Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji Ostrów Mazowiecka Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji Ostrów Mazowiecka

BSLSA - siatkówka

Czcionka:

9 zespołów. System rozgrywek "każdy z każdym" runda zasadnicza i runda rewanżowa - ogółem 18 kolejek spotkań. Mecze do 2 wygranych setów. Tie break do 15. Punktacja: za 2:0 - 3 pkt, w innym przypadku liczba punktów = liczba wygranych setów. Mecze będą rozgrywane w hali MOSiR przy ul. Warchalskiego.

    mecze punkty sety + sety - różnica punkty + punkty - różnica
1 DT WĄSEWO 3 9 6 0 6 150 110 40
2 FORTE 3 8 6 1 5 162 104 58
3 RUBINEK 3 8 6 1 5 163 127 36
4 SADOWNE 4 7 5 4 1 196 189 7
5 ZACISZNA 4 6 5 5 0 198 192 6
6 QFLE 3 4 3 4 -1 141 142 -1
7 BROK 3 3 2 4 -2 120 129 -9
8 PSB MRÓWKA 3 1 1 6 -5 106 163 -57
9 ANDRZEJEWO 4 0 0 8 -8 120 200 -80

 

5. KOLEJKA - 23.10.2019, start godz. 09.30

QFLE - PSB MRÓWKA
ANDRZEJEWO - FORTE
RUBINEK - BROK
DT WĄSEWO - FORTE (przełożony)
DT WĄSEWO - ZACISZNA
WICHER SADOWNE - pauza

Sędziowie liniowi: 1. Andrzejewo, Forte; 2. Qfle, PSB Mrówka; 3. DT Wąsewo, Zaciszna; 4. Rubinek, Brok; 5. Forte, Forte. 

4. KOLEJKA - 17.10.2019, start godz. 9.30

QFLE - ANDRZEJEWO 2:0 (16, 13)
QFLE - RUBINEK 1:2 (23, -22, -10)
RUBINEK - PSB MRÓWKA 2:0 (16, 18)
WICHER SADOWNE - ZACISZNA 2:0 (23, 24)
DT WĄSEWO - FORTE - przełożony

Sędziowie liniowi: 1. Rubinek, PSB Mrówka; 2. Andrzejewo, PSB Mrówka; 3. Qfle, Qfle; 

3. KOLEJKA - 10.11.2019

WICHER SADOWNE - FORTE 1:2 (22, -21, -7)
DT WĄSEWO - ANDRZEJEWO 2:0 (13, 21)
ZACISZNA - BROK 2:0 (17, 25)
PSB MRÓWKA - pauza
QFLE - RUBINEK - przełożony

Sędziowie liniowi: 1. DT Wąsewo, Andrzejewo; 2. Wicher Sadowne, Forte; 3. Wicher Sadowne, Wicher Sadowne..

TRANSMISJA LIVE WIDEO III KOLEJKI BSLSA NA STRONIE WWW.TVCOM.PL

2. KOLEJKA - 20.10.2019, start godz. 10.00

QFLE - DT WĄSEWO 0:2 (-19, -15)
WICHER SADOWNE - ANDRZEJEWO 2:0 (15, 13)
ZACISZNA - PSB MRÓWKA 2:1 (13, -23, 11)
BROK - FORTE 0:2 (-12, -16)
RUBINEK - pauza

Sędziowie liniowi: 1. Sadowne, Andrzejewo; 2. Qfle, DT Wąsewo; 3. Brok, Forte; 4 Zaciszna, Mrówka.

TRANSMISJA LIVE WIDEO II KOLEJKI BSLSA NA STRONIE WWW.TVCOM.PL

1 KOLEJKA - 13.10.2019, start godz. 10.00

WICHER SADOWNE - DT WĄSEWO 0:2 (-22, -20)
ZACISZNA - RUBINEK 0:2 (-18, - 18)
BROK - ANDRZEJEWO 2:0 (10, 19)
FORTE - PSB MRÓWKA 2:0 (12, 11)
QFLE - pauza

Sędziowie liniowi: 1. Zaciszna, Rubinek; 2. Sadowne, DT Wąsewo; 3. Forte, PSB Mrówka; 4. Brok, Andrzejewo.

 

ARCHIWALNE GALERIE:

 

ZapiszZapisz

ZapiszZapisz

 

 

GRUPA A

mecze

punkty

sety +

sety -

różnica

punkty +

punkty -

różnica

1

DT WĄSEWO

5

10

10

1

9

264

223

41

2

QFLE

5

8

8

6

2

282

253

29

3

FORTE

5

7

7

6

1

277

255

22

4

RUBINEK

5

5

5

7

-2

233

258

-25

5

ALCO TEAM

5

4

4

9

-5

249

279

-30

6

WICHER

5

4

4

9

-5

227

264

-37

 

GRUPA B

mecze

punkty

sety +

sety -

różnica

punkty +

punkty -

różnica

1

FUZJA

4

8

8

1

7

208

156

52

2

ZACISZNA

4

7

7

2

5

202

163

39

3

BROK

4

4

4

5

-1

183

185

-2

4

LICEAL

4

3

3

6

-3

181

194

-13

5

ANDRZEJEWO

4

0

0

8

-8

124

200

-76

 

GRUPA A (kolejność alfabetyczna)

      

           

  GRUPA B (kolejność alfabetyczna)

      

   

II RUNDA

12. kolejka  - 11.03.2018 - godz. 10.00    

WICHER    -    QFLE
DT WĄSEWO    -    ALCO TEAM
LICEAL    -    ZACISZNA
ANDRZEJEWO    -    FUZJA
FORTE    -    RUBINEK
pauza        BROK

13. kolejka - 18.03.2018 - godz. 10.00    

QFLE    -    ALCO TEAM
DT WĄSEWO    -    RUBINEK
FORTE    -    WICHER
ANDRZEJEWO    -    ZACISZNA
BROK    -    LICEAL
pauza        FUZJA

14. kolejka - 25.03.2018 - godz. 10.00    

QFLE    -    RUBINEK
FORTE    -    DT WĄSEWO
WICHER    -    ALCO TEAM
BROK    -    FUZJA
LICEAL    -    ANDRZEJEWO
pauza        ZACISZNA

15. kolejka - 08.04.2018 - godz. 10.00    

QFLE    -    FORTE
DT WĄSEWO    -    WICHER
RUBINEK    -    ALCO TEAM
FUZJA    -    LICEAL
ZACISZNA    -    BROK
pauza        ANDRZEJEWO

16. kolejka (ostatnia) - 22.04.2018 - godz.10.00    

DT WĄSEWO    -    QFLE
RUBINEK    -    WICHER
ALCO TEAM    -    FORTE
ANDRZEJEWO    -    BROK
FUZJA    -    ZACISZNA
pauza        LICEAL

 

RUNDA I ZAKOŃCZONA

    mecze punkty sety + sety - różnica punkty + punkty - różnica
1 DT WĄSEWO 10 20 20 1 19 514 389 125
2 QFLE 10 18 18 6 12 532 425 107
3 FORTE 10 17 17 6 11 527 416 111
4 WICHER 10 14 14 9 5 477 429 48
5 ALCO TEAM 10 12 12 13 -1 514 502 12
6 RUBINEK 10 11 11 12 -1 475 491 -16
7 FUZJA 10 10 10 11 -1 464 451 13
8 ZACISZNA 10 9 9 14 -5 440 484 -44
9 BROK 10 6 6 15 -9 401 478 -77
10 LICEAL 10 6 6 16 -10 401 492 -91
11 ANDRZEJEWO 10 0 0 20 -20 312 500 -188

 

11. kolejka (25 .02.2018)

WICHER SADOWNE - RUBINEK 2:1 (20, -18, 7)
QFLE - BROK 2:0 (13, 14)
RUBINEK - ZACISZNA 2:1 
(17, -18, 6)
ANDRZEJEWO - FORTE 0:2 (-11, -19)
LICEAL - ALCO TEAM 1:2 (22, -17, -6)
DT WĄSEWO - FORTE 2:0 (22, 19)

10. kolejka (18.02.2018)

WICHER SADOWNE - LICEAL 2:0 (13, 13)
ALCO TEAM - QFLE 1:2 (-17, 19, -10)
RUBINEK - LICEAL 0:2 (-18, -18)
BROK - ZACISZNA 0:2 (-16, -15)
DT WĄSEWO - ANDRZEJEWO 2:0 (17, 12)
FORTE - FUZJA 2:0 (21, 19)
TRANSMISJA WIDEO MECZÓW X KOLEJKI - LINK

9. kolejka (04.02.2018)

QFLE - RUBINEK 2:0 (16, 9)
FUZJA - DT WĄSEWO 0:2 (-14, -21)
ANDRZEJEWO - BROK 0:2 (-20, -15)
ZACISZNA - ALCO TEAM 1:2 (23, -19, -9)
LICEAL - WICHER przełożony na 18.02.

TRANSMISJA WIDEO MECZÓW IX KOLEJKI - LINK

8. kolejka (14.01.2018)

WICHER SADOWNE - QFLE 1:2 (-19, 16, -10)
RUBINEK - ZACISZNA (przełożony)
ALCO TEAM - ANDRZEJEWO 2:0 (15, 21)
BROK - FUZJA 0:2 (-20, -22)
DT WĄSEWO - FORTE (przełożony)
DT-WĄSEWO - ZACISZNA (mecz z 11 kolejki) 2:0 (18, 16)

TRANSMISJA WIDEO MECZÓW VIII KOLEJKI - LINK

7. kolejka (17.12.2017)

ZACISZNA - QFLE 0:2 (-23, -17)
DT WĄSEWO - ALCO TEAM 2:0 (24, 22)
FORTE - RUBINEK 1:2 (16, -23, -12)
FUZJA - WICHER SADOWNE 0:2 (--21, -17)
ANDRZEJEWO - LICEAL 0:2 (-17, -17)

6. kolejka (03.12.2017)

RUBINEK - ALCO TEAM 2:0 (15, 21)
FUZJA - QFLE 0:2 (-22, -20)
BROK - RUBINEK 2:0 (20, 23)
DT WĄSEWO - WICHER SADOWNE 2:0 (13, 12)
FORTE - LICEAL 2:0 (10, 22)
ANDRZEJEWO - ZACISZNA 0:2 (-22, -11)
TRANSMISJA WIDEO MECZÓW VI KOLEJKI - LINK

5. kolejka (26.11.2017)

QFLE - LICEAL 2:0 (14, 17)
FORTE - BROK 2:0 (11, 18)
FUZJA - ALCO TEAM 2:0 (20, 20)
ANDRZEJEWO - RUBINEK 0:2 (-14, -20)
ZACISZNA - WICHER SADOWNE 0:2 (-15, -18)
TRANSMISJA WIDEO MECZÓW V KOLEJKI - LINK

4. kolejka (12.11.2017)

QFLE – ANDRZEJEWO 2:0 (12, 20)
LICEAL – FUZJA 0:2 (-21, -19)
WICHER SADOWNE – FORTE 0:2 (-11, -23)
RUBINEK – DT WĄSEWO 0:2 (-26, -24)
ALCO TEAM – BROK 2:0 (14, 22)
TRANSMISJA WIDEO MECZÓW IV KOLEJKI - LINK

3. kolejka (29.10.2017)

LICEAL - ZACISZNA 0:2 (-20, -21)
WICHER SADOWNE - ANDRZEJEWO 2:0 (15, 12)
RUBINEK - FUZJA 2:0 (24, 27)
ALCO TEAM - FORTE 1:2 (24, -21, -12)
BROK - DT WĄSEWO 0:2 (-20, -15)
TRANSMISJA WIDEO MECZÓW III KOLEJKI - LINK

2. kolejka (22.10.2017)

QFLE - FORTE 1:2  (15:25) (25:19) (16:18)
ZACISZNA - FUZJA 1:2  (21:25) (25:18) (6:15)
LICEAL - DT WĄSEWO 0:2  (18:25) (15:25)
WICHER SADOWNE - BROK 2:0  (25:18) (25:23)
RUBINEK - ALCO TEAM - PRZEŁOŻONY
TRANSMISJA WIDEO MECZÓW II KOLEJKI - LINK

1. kolejka (08.10.2017)

ALCO TEAM - WICHER SADOWNE 2:1 (-16, 18, 13)
BROK - LICEAL 2:1 (-19, 11, 14)
DT WĄSEWO - QFLE 2:1 (-17, 20, 16)
FORTE - ZACISZNA 2:0 (16, 14)
FUZJA - ANDRZEJEWO 2:0 (5, 17)

 
 

Poniżej regulamin oraz terminarz I rundy.

EKIPY 2017











 

GALERIE ARCHIWALNE

ZapiszZapisz

ZapiszZapisz

 

 

GRUPA A

mecze

punkty

sety +

sety -

różnica

punkty +

punkty -

różnica

1

DT WĄSEWO

5

10

10

1

9

264

223

41

2

QFLE

5

8

8

6

2

282

253

29

3

FORTE

5

7

7

6

1

277

255

22

4

RUBINEK

5

5

5

7

-2

233

258

-25

5

ALCO TEAM

5

4

4

9

-5

249

279

-30

6

WICHER

5

4

4

9

-5

227

264

-37

 

GRUPA B

mecze

punkty

sety +

sety -

różnica

punkty +

punkty -

różnica

1

FUZJA

4

8

8

1

7

208

156

52

2

ZACISZNA

4

7

7

2

5

202

163

39

3

BROK

4

4

4

5

-1

183

185

-2

4

LICEAL

4

3

3

6

-3

181

194

-13

5

ANDRZEJEWO

4

0

0

8

-8

124

200

-76

 

GRUPA A (kolejność alfabetyczna)

      

           

  GRUPA B (kolejność alfabetyczna)

      

   

II RUNDA

12. kolejka  - 11.03.2018 - godz. 10.00    

WICHER    -    QFLE
DT WĄSEWO    -    ALCO TEAM
LICEAL    -    ZACISZNA
ANDRZEJEWO    -    FUZJA
FORTE    -    RUBINEK
pauza        BROK

13. kolejka - 18.03.2018 - godz. 10.00    

QFLE    -    ALCO TEAM
DT WĄSEWO    -    RUBINEK
FORTE    -    WICHER
ANDRZEJEWO    -    ZACISZNA
BROK    -    LICEAL
pauza        FUZJA

14. kolejka - 25.03.2018 - godz. 10.00    

QFLE    -    RUBINEK
FORTE    -    DT WĄSEWO
WICHER    -    ALCO TEAM
BROK    -    FUZJA
LICEAL    -    ANDRZEJEWO
pauza        ZACISZNA

15. kolejka - 08.04.2018 - godz. 10.00    

QFLE    -    FORTE
DT WĄSEWO    -    WICHER
RUBINEK    -    ALCO TEAM
FUZJA    -    LICEAL
ZACISZNA    -    BROK
pauza        ANDRZEJEWO

16. kolejka (ostatnia) - 22.04.2018 - godz.10.00    

DT WĄSEWO    -    QFLE
RUBINEK    -    WICHER
ALCO TEAM    -    FORTE
ANDRZEJEWO    -    BROK
FUZJA    -    ZACISZNA
pauza        LICEAL

 

RUNDA I ZAKOŃCZONA

    mecze punkty sety + sety - różnica punkty + punkty - różnica
1 DT WĄSEWO 10 20 20 1 19 514 389 125
2 QFLE 10 18 18 6 12 532 425 107
3 FORTE 10 17 17 6 11 527 416 111
4 WICHER 10 14 14 9 5 477 429 48
5 ALCO TEAM 10 12 12 13 -1 514 502 12
6 RUBINEK 10 11 11 12 -1 475 491 -16
7 FUZJA 10 10 10 11 -1 464 451 13
8 ZACISZNA 10 9 9 14 -5 440 484 -44
9 BROK 10 6 6 15 -9 401 478 -77
10 LICEAL 10 6 6 16 -10 401 492 -91
11 ANDRZEJEWO 10 0 0 20 -20 312 500 -188

 

11. kolejka (25 .02.2018)

WICHER SADOWNE - RUBINEK 2:1 (20, -18, 7)
QFLE - BROK 2:0 (13, 14)
RUBINEK - ZACISZNA 2:1 
(17, -18, 6)
ANDRZEJEWO - FORTE 0:2 (-11, -19)
LICEAL - ALCO TEAM 1:2 (22, -17, -6)
DT WĄSEWO - FORTE 2:0 (22, 19)

10. kolejka (18.02.2018)

WICHER SADOWNE - LICEAL 2:0 (13, 13)
ALCO TEAM - QFLE 1:2 (-17, 19, -10)
RUBINEK - LICEAL 0:2 (-18, -18)
BROK - ZACISZNA 0:2 (-16, -15)
DT WĄSEWO - ANDRZEJEWO 2:0 (17, 12)
FORTE - FUZJA 2:0 (21, 19)
TRANSMISJA WIDEO MECZÓW X KOLEJKI - LINK

9. kolejka (04.02.2018)

QFLE - RUBINEK 2:0 (16, 9)
FUZJA - DT WĄSEWO 0:2 (-14, -21)
ANDRZEJEWO - BROK 0:2 (-20, -15)
ZACISZNA - ALCO TEAM 1:2 (23, -19, -9)
LICEAL - WICHER przełożony na 18.02.

TRANSMISJA WIDEO MECZÓW IX KOLEJKI - LINK

8. kolejka (14.01.2018)

WICHER SADOWNE - QFLE 1:2 (-19, 16, -10)
RUBINEK - ZACISZNA (przełożony)
ALCO TEAM - ANDRZEJEWO 2:0 (15, 21)
BROK - FUZJA 0:2 (-20, -22)
DT WĄSEWO - FORTE (przełożony)
DT-WĄSEWO - ZACISZNA (mecz z 11 kolejki) 2:0 (18, 16)

TRANSMISJA WIDEO MECZÓW VIII KOLEJKI - LINK

7. kolejka (17.12.2017)

ZACISZNA - QFLE 0:2 (-23, -17)
DT WĄSEWO - ALCO TEAM 2:0 (24, 22)
FORTE - RUBINEK 1:2 (16, -23, -12)
FUZJA - WICHER SADOWNE 0:2 (--21, -17)
ANDRZEJEWO - LICEAL 0:2 (-17, -17)

6. kolejka (03.12.2017)

RUBINEK - ALCO TEAM 2:0 (15, 21)
FUZJA - QFLE 0:2 (-22, -20)
BROK - RUBINEK 2:0 (20, 23)
DT WĄSEWO - WICHER SADOWNE 2:0 (13, 12)
FORTE - LICEAL 2:0 (10, 22)
ANDRZEJEWO - ZACISZNA 0:2 (-22, -11)
TRANSMISJA WIDEO MECZÓW VI KOLEJKI - LINK

5. kolejka (26.11.2017)

QFLE - LICEAL 2:0 (14, 17)
FORTE - BROK 2:0 (11, 18)
FUZJA - ALCO TEAM 2:0 (20, 20)
ANDRZEJEWO - RUBINEK 0:2 (-14, -20)
ZACISZNA - WICHER SADOWNE 0:2 (-15, -18)
TRANSMISJA WIDEO MECZÓW V KOLEJKI - LINK

4. kolejka (12.11.2017)

QFLE – ANDRZEJEWO 2:0 (12, 20)
LICEAL – FUZJA 0:2 (-21, -19)
WICHER SADOWNE – FORTE 0:2 (-11, -23)
RUBINEK – DT WĄSEWO 0:2 (-26, -24)
ALCO TEAM – BROK 2:0 (14, 22)
TRANSMISJA WIDEO MECZÓW IV KOLEJKI - LINK

3. kolejka (29.10.2017)

LICEAL - ZACISZNA 0:2 (-20, -21)
WICHER SADOWNE - ANDRZEJEWO 2:0 (15, 12)
RUBINEK - FUZJA 2:0 (24, 27)
ALCO TEAM - FORTE 1:2 (24, -21, -12)
BROK - DT WĄSEWO 0:2 (-20, -15)
TRANSMISJA WIDEO MECZÓW III KOLEJKI - LINK

2. kolejka (22.10.2017)

QFLE - FORTE 1:2  (15:25) (25:19) (16:18)
ZACISZNA - FUZJA 1:2  (21:25) (25:18) (6:15)
LICEAL - DT WĄSEWO 0:2  (18:25) (15:25)
WICHER SADOWNE - BROK 2:0  (25:18) (25:23)
RUBINEK - ALCO TEAM - PRZEŁOŻONY
TRANSMISJA WIDEO MECZÓW II KOLEJKI - LINK

1. kolejka (08.10.2017)

ALCO TEAM - WICHER SADOWNE 2:1 (-16, 18, 13)
BROK - LICEAL 2:1 (-19, 11, 14)
DT WĄSEWO - QFLE 2:1 (-17, 20, 16)
FORTE - ZACISZNA 2:0 (16, 14)
FUZJA - ANDRZEJEWO 2:0 (5, 17)

 
 

Poniżej regulamin oraz terminarz I rundy.

EKIPY 2017











 

GALERIE ARCHIWALNE

ZapiszZapisz

ZapiszZapisz

 

 

GRUPA A

mecze

punkty

sety +

sety -

różnica

punkty +

punkty -

różnica

1

DT WĄSEWO

5

10

10

1

9

264

223

41

2

QFLE

5

8

8

6

2

282

253

29

3

FORTE

5

7

7

6

1

277

255

22

4

RUBINEK

5

5

5

7

-2

233

258

-25

5

ALCO TEAM

5

4

4

9

-5

249

279

-30

6

WICHER

5

4

4

9

-5

227

264

-37

 

GRUPA B

mecze

punkty

sety +

sety -

różnica

punkty +

punkty -

różnica

1

FUZJA

4

8

8

1

7

208

156

52

2

ZACISZNA

4

7

7

2

5

202

163

39

3

BROK

4

4

4

5

-1

183

185

-2

4

LICEAL

4

3

3

6

-3

181

194

-13

5

ANDRZEJEWO

4

0

0

8

-8

124

200

-76

 

GRUPA A (kolejność alfabetyczna)

      

           

  GRUPA B (kolejność alfabetyczna)

      

   

II RUNDA

12. kolejka  - 11.03.2018 - godz. 10.00    

WICHER    -    QFLE
DT WĄSEWO    -    ALCO TEAM
LICEAL    -    ZACISZNA
ANDRZEJEWO    -    FUZJA
FORTE    -    RUBINEK
pauza        BROK

13. kolejka - 18.03.2018 - godz. 10.00    

QFLE    -    ALCO TEAM
DT WĄSEWO    -    RUBINEK
FORTE    -    WICHER
ANDRZEJEWO    -    ZACISZNA
BROK    -    LICEAL
pauza        FUZJA

14. kolejka - 25.03.2018 - godz. 10.00    

QFLE    -    RUBINEK
FORTE    -    DT WĄSEWO
WICHER    -    ALCO TEAM
BROK    -    FUZJA
LICEAL    -    ANDRZEJEWO
pauza        ZACISZNA

15. kolejka - 08.04.2018 - godz. 10.00    

QFLE    -    FORTE
DT WĄSEWO    -    WICHER
RUBINEK    -    ALCO TEAM
FUZJA    -    LICEAL
ZACISZNA    -    BROK
pauza        ANDRZEJEWO

16. kolejka (ostatnia) - 22.04.2018 - godz.10.00    

DT WĄSEWO    -    QFLE
RUBINEK    -    WICHER
ALCO TEAM    -    FORTE
ANDRZEJEWO    -    BROK
FUZJA    -    ZACISZNA
pauza        LICEAL

 

RUNDA I ZAKOŃCZONA

    mecze punkty sety + sety - różnica punkty + punkty - różnica
1 DT WĄSEWO 10 20 20 1 19 514 389 125
2 QFLE 10 18 18 6 12 532 425 107
3 FORTE 10 17 17 6 11 527 416 111
4 WICHER 10 14 14 9 5 477 429 48
5 ALCO TEAM 10 12 12 13 -1 514 502 12
6 RUBINEK 10 11 11 12 -1 475 491 -16
7 FUZJA 10 10 10 11 -1 464 451 13
8 ZACISZNA 10 9 9 14 -5 440 484 -44
9 BROK 10 6 6 15 -9 401 478 -77
10 LICEAL 10 6 6 16 -10 401 492 -91
11 ANDRZEJEWO 10 0 0 20 -20 312 500 -188

 

11. kolejka (25 .02.2018)

WICHER SADOWNE - RUBINEK 2:1 (20, -18, 7)
QFLE - BROK 2:0 (13, 14)
RUBINEK - ZACISZNA 2:1 
(17, -18, 6)
ANDRZEJEWO - FORTE 0:2 (-11, -19)
LICEAL - ALCO TEAM 1:2 (22, -17, -6)
DT WĄSEWO - FORTE 2:0 (22, 19)

10. kolejka (18.02.2018)

WICHER SADOWNE - LICEAL 2:0 (13, 13)
ALCO TEAM - QFLE 1:2 (-17, 19, -10)
RUBINEK - LICEAL 0:2 (-18, -18)
BROK - ZACISZNA 0:2 (-16, -15)
DT WĄSEWO - ANDRZEJEWO 2:0 (17, 12)
FORTE - FUZJA 2:0 (21, 19)
TRANSMISJA WIDEO MECZÓW X KOLEJKI - LINK

9. kolejka (04.02.2018)

QFLE - RUBINEK 2:0 (16, 9)
FUZJA - DT WĄSEWO 0:2 (-14, -21)
ANDRZEJEWO - BROK 0:2 (-20, -15)
ZACISZNA - ALCO TEAM 1:2 (23, -19, -9)
LICEAL - WICHER przełożony na 18.02.

TRANSMISJA WIDEO MECZÓW IX KOLEJKI - LINK

8. kolejka (14.01.2018)

WICHER SADOWNE - QFLE 1:2 (-19, 16, -10)
RUBINEK - ZACISZNA (przełożony)
ALCO TEAM - ANDRZEJEWO 2:0 (15, 21)
BROK - FUZJA 0:2 (-20, -22)
DT WĄSEWO - FORTE (przełożony)
DT-WĄSEWO - ZACISZNA (mecz z 11 kolejki) 2:0 (18, 16)

TRANSMISJA WIDEO MECZÓW VIII KOLEJKI - LINK

7. kolejka (17.12.2017)

ZACISZNA - QFLE 0:2 (-23, -17)
DT WĄSEWO - ALCO TEAM 2:0 (24, 22)
FORTE - RUBINEK 1:2 (16, -23, -12)
FUZJA - WICHER SADOWNE 0:2 (--21, -17)
ANDRZEJEWO - LICEAL 0:2 (-17, -17)

6. kolejka (03.12.2017)

RUBINEK - ALCO TEAM 2:0 (15, 21)
FUZJA - QFLE 0:2 (-22, -20)
BROK - RUBINEK 2:0 (20, 23)
DT WĄSEWO - WICHER SADOWNE 2:0 (13, 12)
FORTE - LICEAL 2:0 (10, 22)
ANDRZEJEWO - ZACISZNA 0:2 (-22, -11)
TRANSMISJA WIDEO MECZÓW VI KOLEJKI - LINK

5. kolejka (26.11.2017)

QFLE - LICEAL 2:0 (14, 17)
FORTE - BROK 2:0 (11, 18)
FUZJA - ALCO TEAM 2:0 (20, 20)
ANDRZEJEWO - RUBINEK 0:2 (-14, -20)
ZACISZNA - WICHER SADOWNE 0:2 (-15, -18)
TRANSMISJA WIDEO MECZÓW V KOLEJKI - LINK

4. kolejka (12.11.2017)

QFLE – ANDRZEJEWO 2:0 (12, 20)
LICEAL – FUZJA 0:2 (-21, -19)
WICHER SADOWNE – FORTE 0:2 (-11, -23)
RUBINEK – DT WĄSEWO 0:2 (-26, -24)
ALCO TEAM – BROK 2:0 (14, 22)
TRANSMISJA WIDEO MECZÓW IV KOLEJKI - LINK

3. kolejka (29.10.2017)

LICEAL - ZACISZNA 0:2 (-20, -21)
WICHER SADOWNE - ANDRZEJEWO 2:0 (15, 12)
RUBINEK - FUZJA 2:0 (24, 27)
ALCO TEAM - FORTE 1:2 (24, -21, -12)
BROK - DT WĄSEWO 0:2 (-20, -15)
TRANSMISJA WIDEO MECZÓW III KOLEJKI - LINK

2. kolejka (22.10.2017)

QFLE - FORTE 1:2  (15:25) (25:19) (16:18)
ZACISZNA - FUZJA 1:2  (21:25) (25:18) (6:15)
LICEAL - DT WĄSEWO 0:2  (18:25) (15:25)
WICHER SADOWNE - BROK 2:0  (25:18) (25:23)
RUBINEK - ALCO TEAM - PRZEŁOŻONY
TRANSMISJA WIDEO MECZÓW II KOLEJKI - LINK

1. kolejka (08.10.2017)

ALCO TEAM - WICHER SADOWNE 2:1 (-16, 18, 13)
BROK - LICEAL 2:1 (-19, 11, 14)
DT WĄSEWO - QFLE 2:1 (-17, 20, 16)
FORTE - ZACISZNA 2:0 (16, 14)
FUZJA - ANDRZEJEWO 2:0 (5, 17)

 
 

Poniżej regulamin oraz terminarz I rundy.

EKIPY 2017











 

GALERIE ARCHIWALNE

ZapiszZapisz

ZapiszZapisz

 

 

GRUPA A

mecze

punkty

sety +

sety -

różnica

punkty +

punkty -

różnica

1

DT WĄSEWO

5

10

10

1

9

264

223

41

2

QFLE

5

8

8

6

2

282

253

29

3

FORTE

5

7

7

6

1

277

255

22

4

RUBINEK

5

5

5

7

-2

233

258

-25

5

ALCO TEAM

5

4

4

9

-5

249

279

-30

6

WICHER

5

4

4

9

-5

227

264

-37

 

GRUPA B

mecze

punkty

sety +

sety -

różnica

punkty +

punkty -

różnica

1

FUZJA

4

8

8

1

7

208

156

52

2

ZACISZNA

4

7

7

2

5

202

163

39

3

BROK

4

4

4

5

-1

183

185

-2

4

LICEAL

4

3

3

6

-3

181

194

-13

5

ANDRZEJEWO

4

0

0

8

-8

124

200

-76

 

GRUPA A (kolejność alfabetyczna)

      

           

  GRUPA B (kolejność alfabetyczna)

      

   

II RUNDA

12. kolejka  - 11.03.2018 - godz. 10.00    

WICHER    -    QFLE
DT WĄSEWO    -    ALCO TEAM
LICEAL    -    ZACISZNA
ANDRZEJEWO    -    FUZJA
FORTE    -    RUBINEK
pauza        BROK

13. kolejka - 18.03.2018 - godz. 10.00    

QFLE    -    ALCO TEAM
DT WĄSEWO    -    RUBINEK
FORTE    -    WICHER
ANDRZEJEWO    -    ZACISZNA
BROK    -    LICEAL
pauza        FUZJA

14. kolejka - 25.03.2018 - godz. 10.00    

QFLE    -    RUBINEK
FORTE    -    DT WĄSEWO
WICHER    -    ALCO TEAM
BROK    -    FUZJA
LICEAL    -    ANDRZEJEWO
pauza        ZACISZNA

15. kolejka - 08.04.2018 - godz. 10.00    

QFLE    -    FORTE
DT WĄSEWO    -    WICHER
RUBINEK    -    ALCO TEAM
FUZJA    -    LICEAL
ZACISZNA    -    BROK
pauza        ANDRZEJEWO

16. kolejka (ostatnia) - 22.04.2018 - godz.10.00    

DT WĄSEWO    -    QFLE
RUBINEK    -    WICHER
ALCO TEAM    -    FORTE
ANDRZEJEWO    -    BROK
FUZJA    -    ZACISZNA
pauza        LICEAL

 

RUNDA I ZAKOŃCZONA

    mecze punkty sety + sety - różnica punkty + punkty - różnica
1 DT WĄSEWO 10 20 20 1 19 514 389 125
2 QFLE 10 18 18 6 12 532 425 107
3 FORTE 10 17 17 6 11 527 416 111
4 WICHER 10 14 14 9 5 477 429 48
5 ALCO TEAM 10 12 12 13 -1 514 502 12
6 RUBINEK 10 11 11 12 -1 475 491 -16
7 FUZJA 10 10 10 11 -1 464 451 13
8 ZACISZNA 10 9 9 14 -5 440 484 -44
9 BROK 10 6 6 15 -9 401 478 -77
10 LICEAL 10 6 6 16 -10 401 492 -91
11 ANDRZEJEWO 10 0 0 20 -20 312 500 -188

 

11. kolejka (25 .02.2018)

WICHER SADOWNE - RUBINEK 2:1 (20, -18, 7)
QFLE - BROK 2:0 (13, 14)
RUBINEK - ZACISZNA 2:1 
(17, -18, 6)
ANDRZEJEWO - FORTE 0:2 (-11, -19)
LICEAL - ALCO TEAM 1:2 (22, -17, -6)
DT WĄSEWO - FORTE 2:0 (22, 19)

10. kolejka (18.02.2018)

WICHER SADOWNE - LICEAL 2:0 (13, 13)
ALCO TEAM - QFLE 1:2 (-17, 19, -10)
RUBINEK - LICEAL 0:2 (-18, -18)
BROK - ZACISZNA 0:2 (-16, -15)
DT WĄSEWO - ANDRZEJEWO 2:0 (17, 12)
FORTE - FUZJA 2:0 (21, 19)
TRANSMISJA WIDEO MECZÓW X KOLEJKI - LINK

9. kolejka (04.02.2018)

QFLE - RUBINEK 2:0 (16, 9)
FUZJA - DT WĄSEWO 0:2 (-14, -21)
ANDRZEJEWO - BROK 0:2 (-20, -15)
ZACISZNA - ALCO TEAM 1:2 (23, -19, -9)
LICEAL - WICHER przełożony na 18.02.

TRANSMISJA WIDEO MECZÓW IX KOLEJKI - LINK

8. kolejka (14.01.2018)

WICHER SADOWNE - QFLE 1:2 (-19, 16, -10)
RUBINEK - ZACISZNA (przełożony)
ALCO TEAM - ANDRZEJEWO 2:0 (15, 21)
BROK - FUZJA 0:2 (-20, -22)
DT WĄSEWO - FORTE (przełożony)
DT-WĄSEWO - ZACISZNA (mecz z 11 kolejki) 2:0 (18, 16)

TRANSMISJA WIDEO MECZÓW VIII KOLEJKI - LINK

7. kolejka (17.12.2017)

ZACISZNA - QFLE 0:2 (-23, -17)
DT WĄSEWO - ALCO TEAM 2:0 (24, 22)
FORTE - RUBINEK 1:2 (16, -23, -12)
FUZJA - WICHER SADOWNE 0:2 (--21, -17)
ANDRZEJEWO - LICEAL 0:2 (-17, -17)

6. kolejka (03.12.2017)

RUBINEK - ALCO TEAM 2:0 (15, 21)
FUZJA - QFLE 0:2 (-22, -20)
BROK - RUBINEK 2:0 (20, 23)
DT WĄSEWO - WICHER SADOWNE 2:0 (13, 12)
FORTE - LICEAL 2:0 (10, 22)
ANDRZEJEWO - ZACISZNA 0:2 (-22, -11)
TRANSMISJA WIDEO MECZÓW VI KOLEJKI - LINK

5. kolejka (26.11.2017)

QFLE - LICEAL 2:0 (14, 17)
FORTE - BROK 2:0 (11, 18)
FUZJA - ALCO TEAM 2:0 (20, 20)
ANDRZEJEWO - RUBINEK 0:2 (-14, -20)
ZACISZNA - WICHER SADOWNE 0:2 (-15, -18)
TRANSMISJA WIDEO MECZÓW V KOLEJKI - LINK

4. kolejka (12.11.2017)

QFLE – ANDRZEJEWO 2:0 (12, 20)
LICEAL – FUZJA 0:2 (-21, -19)
WICHER SADOWNE – FORTE 0:2 (-11, -23)
RUBINEK – DT WĄSEWO 0:2 (-26, -24)
ALCO TEAM – BROK 2:0 (14, 22)
TRANSMISJA WIDEO MECZÓW IV KOLEJKI - LINK

3. kolejka (29.10.2017)

LICEAL - ZACISZNA 0:2 (-20, -21)
WICHER SADOWNE - ANDRZEJEWO 2:0 (15, 12)
RUBINEK - FUZJA 2:0 (24, 27)
ALCO TEAM - FORTE 1:2 (24, -21, -12)
BROK - DT WĄSEWO 0:2 (-20, -15)
TRANSMISJA WIDEO MECZÓW III KOLEJKI - LINK

2. kolejka (22.10.2017)

QFLE - FORTE 1:2  (15:25) (25:19) (16:18)
ZACISZNA - FUZJA 1:2  (21:25) (25:18) (6:15)
LICEAL - DT WĄSEWO 0:2  (18:25) (15:25)
WICHER SADOWNE - BROK 2:0  (25:18) (25:23)
RUBINEK - ALCO TEAM - PRZEŁOŻONY
TRANSMISJA WIDEO MECZÓW II KOLEJKI - LINK

1. kolejka (08.10.2017)

ALCO TEAM - WICHER SADOWNE 2:1 (-16, 18, 13)
BROK - LICEAL 2:1 (-19, 11, 14)
DT WĄSEWO - QFLE 2:1 (-17, 20, 16)
FORTE - ZACISZNA 2:0 (16, 14)
FUZJA - ANDRZEJEWO 2:0 (5, 17)

 
 

Poniżej regulamin oraz terminarz I rundy.

EKIPY 2017











 

GALERIE ARCHIWALNE

ZapiszZapisz

ZapiszZapisz

 

 

GRUPA A

mecze

punkty

sety +

sety -

różnica

punkty +

punkty -

różnica

1

DT WĄSEWO

5

10

10

1

9

264

223

41

2

QFLE

5

8

8

6

2

282

253

29

3

FORTE

5

7

7

6

1

277

255

22

4

RUBINEK

5

5

5

7

-2

233

258

-25

5

ALCO TEAM

5

4

4

9

-5

249

279

-30

6

WICHER

5

4

4

9

-5

227

264

-37

 

GRUPA B

mecze

punkty

sety +

sety -

różnica

punkty +

punkty -

różnica

1

FUZJA

4

8

8

1

7

208

156

52

2

ZACISZNA

4

7

7

2

5

202

163

39

3

BROK

4

4

4

5

-1

183

185

-2

4

LICEAL

4

3

3

6

-3

181

194

-13

5

ANDRZEJEWO

4

0

0

8

-8

124

200

-76

 

GRUPA A (kolejność alfabetyczna)

      

           

  GRUPA B (kolejność alfabetyczna)

      

   

II RUNDA

12. kolejka  - 11.03.2018 - godz. 10.00    

WICHER    -    QFLE
DT WĄSEWO    -    ALCO TEAM
LICEAL    -    ZACISZNA
ANDRZEJEWO    -    FUZJA
FORTE    -    RUBINEK
pauza        BROK

13. kolejka - 18.03.2018 - godz. 10.00    

QFLE    -    ALCO TEAM
DT WĄSEWO    -    RUBINEK
FORTE    -    WICHER
ANDRZEJEWO    -    ZACISZNA
BROK    -    LICEAL
pauza        FUZJA

14. kolejka - 25.03.2018 - godz. 10.00    

QFLE    -    RUBINEK
FORTE    -    DT WĄSEWO
WICHER    -    ALCO TEAM
BROK    -    FUZJA
LICEAL    -    ANDRZEJEWO
pauza        ZACISZNA

15. kolejka - 08.04.2018 - godz. 10.00    

QFLE    -    FORTE
DT WĄSEWO    -    WICHER
RUBINEK    -    ALCO TEAM
FUZJA    -    LICEAL
ZACISZNA    -    BROK
pauza        ANDRZEJEWO

16. kolejka (ostatnia) - 22.04.2018 - godz.10.00    

DT WĄSEWO    -    QFLE
RUBINEK    -    WICHER
ALCO TEAM    -    FORTE
ANDRZEJEWO    -    BROK
FUZJA    -    ZACISZNA
pauza        LICEAL

 

RUNDA I ZAKOŃCZONA

    mecze punkty sety + sety - różnica punkty + punkty - różnica
1 DT WĄSEWO 10 20 20 1 19 514 389 125
2 QFLE 10 18 18 6 12 532 425 107
3 FORTE 10 17 17 6 11 527 416 111
4 WICHER 10 14 14 9 5 477 429 48
5 ALCO TEAM 10 12 12 13 -1 514 502 12
6 RUBINEK 10 11 11 12 -1 475 491 -16
7 FUZJA 10 10 10 11 -1 464 451 13
8 ZACISZNA 10 9 9 14 -5 440 484 -44
9 BROK 10 6 6 15 -9 401 478 -77
10 LICEAL 10 6 6 16 -10 401 492 -91
11 ANDRZEJEWO 10 0 0 20 -20 312 500 -188

 

11. kolejka (25 .02.2018)

WICHER SADOWNE - RUBINEK 2:1 (20, -18, 7)
QFLE - BROK 2:0 (13, 14)
RUBINEK - ZACISZNA 2:1 
(17, -18, 6)
ANDRZEJEWO - FORTE 0:2 (-11, -19)
LICEAL - ALCO TEAM 1:2 (22, -17, -6)
DT WĄSEWO - FORTE 2:0 (22, 19)

10. kolejka (18.02.2018)

WICHER SADOWNE - LICEAL 2:0 (13, 13)
ALCO TEAM - QFLE 1:2 (-17, 19, -10)
RUBINEK - LICEAL 0:2 (-18, -18)
BROK - ZACISZNA 0:2 (-16, -15)
DT WĄSEWO - ANDRZEJEWO 2:0 (17, 12)
FORTE - FUZJA 2:0 (21, 19)
TRANSMISJA WIDEO MECZÓW X KOLEJKI - LINK

9. kolejka (04.02.2018)

QFLE - RUBINEK 2:0 (16, 9)
FUZJA - DT WĄSEWO 0:2 (-14, -21)
ANDRZEJEWO - BROK 0:2 (-20, -15)
ZACISZNA - ALCO TEAM 1:2 (23, -19, -9)
LICEAL - WICHER przełożony na 18.02.

TRANSMISJA WIDEO MECZÓW IX KOLEJKI - LINK

8. kolejka (14.01.2018)

WICHER SADOWNE - QFLE 1:2 (-19, 16, -10)
RUBINEK - ZACISZNA (przełożony)
ALCO TEAM - ANDRZEJEWO 2:0 (15, 21)
BROK - FUZJA 0:2 (-20, -22)
DT WĄSEWO - FORTE (przełożony)
DT-WĄSEWO - ZACISZNA (mecz z 11 kolejki) 2:0 (18, 16)

TRANSMISJA WIDEO MECZÓW VIII KOLEJKI - LINK

7. kolejka (17.12.2017)

ZACISZNA - QFLE 0:2 (-23, -17)
DT WĄSEWO - ALCO TEAM 2:0 (24, 22)
FORTE - RUBINEK 1:2 (16, -23, -12)
FUZJA - WICHER SADOWNE 0:2 (--21, -17)
ANDRZEJEWO - LICEAL 0:2 (-17, -17)

6. kolejka (03.12.2017)

RUBINEK - ALCO TEAM 2:0 (15, 21)
FUZJA - QFLE 0:2 (-22, -20)
BROK - RUBINEK 2:0 (20, 23)
DT WĄSEWO - WICHER SADOWNE 2:0 (13, 12)
FORTE - LICEAL 2:0 (10, 22)
ANDRZEJEWO - ZACISZNA 0:2 (-22, -11)
TRANSMISJA WIDEO MECZÓW VI KOLEJKI - LINK

5. kolejka (26.11.2017)

QFLE - LICEAL 2:0 (14, 17)
FORTE - BROK 2:0 (11, 18)
FUZJA - ALCO TEAM 2:0 (20, 20)
ANDRZEJEWO - RUBINEK 0:2 (-14, -20)
ZACISZNA - WICHER SADOWNE 0:2 (-15, -18)
TRANSMISJA WIDEO MECZÓW V KOLEJKI - LINK

4. kolejka (12.11.2017)

QFLE – ANDRZEJEWO 2:0 (12, 20)
LICEAL – FUZJA 0:2 (-21, -19)
WICHER SADOWNE – FORTE 0:2 (-11, -23)
RUBINEK – DT WĄSEWO 0:2 (-26, -24)
ALCO TEAM – BROK 2:0 (14, 22)
TRANSMISJA WIDEO MECZÓW IV KOLEJKI - LINK

3. kolejka (29.10.2017)

LICEAL - ZACISZNA 0:2 (-20, -21)
WICHER SADOWNE - ANDRZEJEWO 2:0 (15, 12)
RUBINEK - FUZJA 2:0 (24, 27)
ALCO TEAM - FORTE 1:2 (24, -21, -12)
BROK - DT WĄSEWO 0:2 (-20, -15)
TRANSMISJA WIDEO MECZÓW III KOLEJKI - LINK

2. kolejka (22.10.2017)

QFLE - FORTE 1:2  (15:25) (25:19) (16:18)
ZACISZNA - FUZJA 1:2  (21:25) (25:18) (6:15)
LICEAL - DT WĄSEWO 0:2  (18:25) (15:25)
WICHER SADOWNE - BROK 2:0  (25:18) (25:23)
RUBINEK - ALCO TEAM - PRZEŁOŻONY
TRANSMISJA WIDEO MECZÓW II KOLEJKI - LINK

1. kolejka (08.10.2017)

ALCO TEAM - WICHER SADOWNE 2:1 (-16, 18, 13)
BROK - LICEAL 2:1 (-19, 11, 14)
DT WĄSEWO - QFLE 2:1 (-17, 20, 16)
FORTE - ZACISZNA 2:0 (16, 14)
FUZJA - ANDRZEJEWO 2:0 (5, 17)

 
 

Poniżej regulamin oraz terminarz I rundy.

EKIPY 2017











 

GALERIE ARCHIWALNE

ZapiszZapisz

ZapiszZapisz

 

 

GRUPA A

mecze

punkty

sety +

sety -

różnica

punkty +

punkty -

różnica

1

DT WĄSEWO

5

10

10

1

9

264

223

41

2

QFLE

5

8

8

6

2

282

253

29

3

FORTE

5

7

7

6

1

277

255

22

4

RUBINEK

5

5

5

7

-2

233

258

-25

5

ALCO TEAM

5

4

4

9

-5

249

279

-30

6

WICHER

5

4

4

9

-5

227

264

-37

 

GRUPA B

mecze

punkty

sety +

sety -

różnica

punkty +

punkty -

różnica

1

FUZJA

4

8

8

1

7

208

156

52

2

ZACISZNA

4

7

7

2

5

202

163

39

3

BROK

4

4

4

5

-1

183

185

-2

4

LICEAL

4

3

3

6

-3

181

194

-13

5

ANDRZEJEWO

4

0

0

8

-8

124

200

-76

 

GRUPA A (kolejność alfabetyczna)

      

           

  GRUPA B (kolejność alfabetyczna)

      

   

II RUNDA

12. kolejka  - 11.03.2018 - godz. 10.00    

WICHER    -    QFLE
DT WĄSEWO    -    ALCO TEAM
LICEAL    -    ZACISZNA
ANDRZEJEWO    -    FUZJA
FORTE    -    RUBINEK
pauza        BROK

13. kolejka - 18.03.2018 - godz. 10.00    

QFLE    -    ALCO TEAM
DT WĄSEWO    -    RUBINEK
FORTE    -    WICHER
ANDRZEJEWO    -    ZACISZNA
BROK    -    LICEAL
pauza        FUZJA

14. kolejka - 25.03.2018 - godz. 10.00    

QFLE    -    RUBINEK
FORTE    -    DT WĄSEWO
WICHER    -    ALCO TEAM
BROK    -    FUZJA
LICEAL    -    ANDRZEJEWO
pauza        ZACISZNA

15. kolejka - 08.04.2018 - godz. 10.00    

QFLE    -    FORTE
DT WĄSEWO    -    WICHER
RUBINEK    -    ALCO TEAM
FUZJA    -    LICEAL
ZACISZNA    -    BROK
pauza        ANDRZEJEWO

16. kolejka (ostatnia) - 22.04.2018 - godz.10.00    

DT WĄSEWO    -    QFLE
RUBINEK    -    WICHER
ALCO TEAM    -    FORTE
ANDRZEJEWO    -    BROK
FUZJA    -    ZACISZNA
pauza        LICEAL

 

RUNDA I ZAKOŃCZONA

    mecze punkty sety + sety - różnica punkty + punkty - różnica
1 DT WĄSEWO 10 20 20 1 19 514 389 125
2 QFLE 10 18 18 6 12 532 425 107
3 FORTE 10 17 17 6 11 527 416 111
4 WICHER 10 14 14 9 5 477 429 48
5 ALCO TEAM 10 12 12 13 -1 514 502 12
6 RUBINEK 10 11 11 12 -1 475 491 -16
7 FUZJA 10 10 10 11 -1 464 451 13
8 ZACISZNA 10 9 9 14 -5 440 484 -44
9 BROK 10 6 6 15 -9 401 478 -77
10 LICEAL 10 6 6 16 -10 401 492 -91
11 ANDRZEJEWO 10 0 0 20 -20 312 500 -188

 

11. kolejka (25 .02.2018)

WICHER SADOWNE - RUBINEK 2:1 (20, -18, 7)
QFLE - BROK 2:0 (13, 14)
RUBINEK - ZACISZNA 2:1 
(17, -18, 6)
ANDRZEJEWO - FORTE 0:2 (-11, -19)
LICEAL - ALCO TEAM 1:2 (22, -17, -6)
DT WĄSEWO - FORTE 2:0 (22, 19)

10. kolejka (18.02.2018)

WICHER SADOWNE - LICEAL 2:0 (13, 13)
ALCO TEAM - QFLE 1:2 (-17, 19, -10)
RUBINEK - LICEAL 0:2 (-18, -18)
BROK - ZACISZNA 0:2 (-16, -15)
DT WĄSEWO - ANDRZEJEWO 2:0 (17, 12)
FORTE - FUZJA 2:0 (21, 19)
TRANSMISJA WIDEO MECZÓW X KOLEJKI - LINK

9. kolejka (04.02.2018)

QFLE - RUBINEK 2:0 (16, 9)
FUZJA - DT WĄSEWO 0:2 (-14, -21)
ANDRZEJEWO - BROK 0:2 (-20, -15)
ZACISZNA - ALCO TEAM 1:2 (23, -19, -9)
LICEAL - WICHER przełożony na 18.02.

TRANSMISJA WIDEO MECZÓW IX KOLEJKI - LINK

8. kolejka (14.01.2018)

WICHER SADOWNE - QFLE 1:2 (-19, 16, -10)
RUBINEK - ZACISZNA (przełożony)
ALCO TEAM - ANDRZEJEWO 2:0 (15, 21)
BROK - FUZJA 0:2 (-20, -22)
DT WĄSEWO - FORTE (przełożony)
DT-WĄSEWO - ZACISZNA (mecz z 11 kolejki) 2:0 (18, 16)

TRANSMISJA WIDEO MECZÓW VIII KOLEJKI - LINK

7. kolejka (17.12.2017)

ZACISZNA - QFLE 0:2 (-23, -17)
DT WĄSEWO - ALCO TEAM 2:0 (24, 22)
FORTE - RUBINEK 1:2 (16, -23, -12)
FUZJA - WICHER SADOWNE 0:2 (--21, -17)
ANDRZEJEWO - LICEAL 0:2 (-17, -17)

6. kolejka (03.12.2017)

RUBINEK - ALCO TEAM 2:0 (15, 21)
FUZJA - QFLE 0:2 (-22, -20)
BROK - RUBINEK 2:0 (20, 23)
DT WĄSEWO - WICHER SADOWNE 2:0 (13, 12)
FORTE - LICEAL 2:0 (10, 22)
ANDRZEJEWO - ZACISZNA 0:2 (-22, -11)
TRANSMISJA WIDEO MECZÓW VI KOLEJKI - LINK

5. kolejka (26.11.2017)

QFLE - LICEAL 2:0 (14, 17)
FORTE - BROK 2:0 (11, 18)
FUZJA - ALCO TEAM 2:0 (20, 20)
ANDRZEJEWO - RUBINEK 0:2 (-14, -20)
ZACISZNA - WICHER SADOWNE 0:2 (-15, -18)
TRANSMISJA WIDEO MECZÓW V KOLEJKI - LINK

4. kolejka (12.11.2017)

QFLE – ANDRZEJEWO 2:0 (12, 20)
LICEAL – FUZJA 0:2 (-21, -19)
WICHER SADOWNE – FORTE 0:2 (-11, -23)
RUBINEK – DT WĄSEWO 0:2 (-26, -24)
ALCO TEAM – BROK 2:0 (14, 22)
TRANSMISJA WIDEO MECZÓW IV KOLEJKI - LINK

3. kolejka (29.10.2017)

LICEAL - ZACISZNA 0:2 (-20, -21)
WICHER SADOWNE - ANDRZEJEWO 2:0 (15, 12)
RUBINEK - FUZJA 2:0 (24, 27)
ALCO TEAM - FORTE 1:2 (24, -21, -12)
BROK - DT WĄSEWO 0:2 (-20, -15)
TRANSMISJA WIDEO MECZÓW III KOLEJKI - LINK

2. kolejka (22.10.2017)

QFLE - FORTE 1:2  (15:25) (25:19) (16:18)
ZACISZNA - FUZJA 1:2  (21:25) (25:18) (6:15)
LICEAL - DT WĄSEWO 0:2  (18:25) (15:25)
WICHER SADOWNE - BROK 2:0  (25:18) (25:23)
RUBINEK - ALCO TEAM - PRZEŁOŻONY
TRANSMISJA WIDEO MECZÓW II KOLEJKI - LINK

1. kolejka (08.10.2017)

ALCO TEAM - WICHER SADOWNE 2:1 (-16, 18, 13)
BROK - LICEAL 2:1 (-19, 11, 14)
DT WĄSEWO - QFLE 2:1 (-17, 20, 16)
FORTE - ZACISZNA 2:0 (16, 14)
FUZJA - ANDRZEJEWO 2:0 (5, 17)

 
 

Poniżej regulamin oraz terminarz I rundy.

EKIPY 2017











 

GALERIE ARCHIWALNE

ZapiszZapisz

ZapiszZapisz

 

 

GRUPA A

mecze

punkty

sety +

sety -

różnica

punkty +

punkty -

różnica

1

DT WĄSEWO

5

10

10

1

9

264

223

41

2

QFLE

5

8

8

6

2

282

253

29

3

FORTE

5

7

7

6

1

277

255

22

4

RUBINEK

5

5

5

7

-2

233

258

-25

5

ALCO TEAM

5

4

4

9

-5

249

279

-30

6

WICHER

5

4

4

9

-5

227

264

-37

 

GRUPA B

mecze

punkty

sety +

sety -

różnica

punkty +

punkty -

różnica

1

FUZJA

4

8

8

1

7

208

156

52

2

ZACISZNA

4

7

7

2

5

202

163

39

3

BROK

4

4

4

5

-1

183

185

-2

4

LICEAL

4

3

3

6

-3

181

194

-13

5

ANDRZEJEWO

4

0

0

8

-8

124

200

-76

 

GRUPA A (kolejność alfabetyczna)

      

           

  GRUPA B (kolejność alfabetyczna)

      

   

II RUNDA

12. kolejka  - 11.03.2018 - godz. 10.00    

WICHER    -    QFLE
DT WĄSEWO    -    ALCO TEAM
LICEAL    -    ZACISZNA
ANDRZEJEWO    -    FUZJA
FORTE    -    RUBINEK
pauza        BROK

13. kolejka - 18.03.2018 - godz. 10.00    

QFLE    -    ALCO TEAM
DT WĄSEWO    -    RUBINEK
FORTE    -    WICHER
ANDRZEJEWO    -    ZACISZNA
BROK    -    LICEAL
pauza        FUZJA

14. kolejka - 25.03.2018 - godz. 10.00    

QFLE    -    RUBINEK
FORTE    -    DT WĄSEWO
WICHER    -    ALCO TEAM
BROK    -    FUZJA
LICEAL    -    ANDRZEJEWO
pauza        ZACISZNA

15. kolejka - 08.04.2018 - godz. 10.00    

QFLE    -    FORTE
DT WĄSEWO    -    WICHER
RUBINEK    -    ALCO TEAM
FUZJA    -    LICEAL
ZACISZNA    -    BROK
pauza        ANDRZEJEWO

16. kolejka (ostatnia) - 22.04.2018 - godz.10.00    

DT WĄSEWO    -    QFLE
RUBINEK    -    WICHER
ALCO TEAM    -    FORTE
ANDRZEJEWO    -    BROK
FUZJA    -    ZACISZNA
pauza        LICEAL

 

RUNDA I ZAKOŃCZONA

    mecze punkty sety + sety - różnica punkty + punkty - różnica
1 DT WĄSEWO 10 20 20 1 19 514 389 125
2 QFLE 10 18 18 6 12 532 425 107
3 FORTE 10 17 17 6 11 527 416 111
4 WICHER 10 14 14 9 5 477 429 48
5 ALCO TEAM 10 12 12 13 -1 514 502 12
6 RUBINEK 10 11 11 12 -1 475 491 -16
7 FUZJA 10 10 10 11 -1 464 451 13
8 ZACISZNA 10 9 9 14 -5 440 484 -44
9 BROK 10 6 6 15 -9 401 478 -77
10 LICEAL 10 6 6 16 -10 401 492 -91
11 ANDRZEJEWO 10 0 0 20 -20 312 500 -188

 

11. kolejka (25 .02.2018)

WICHER SADOWNE - RUBINEK 2:1 (20, -18, 7)
QFLE - BROK 2:0 (13, 14)
RUBINEK - ZACISZNA 2:1 
(17, -18, 6)
ANDRZEJEWO - FORTE 0:2 (-11, -19)
LICEAL - ALCO TEAM 1:2 (22, -17, -6)
DT WĄSEWO - FORTE 2:0 (22, 19)

10. kolejka (18.02.2018)

WICHER SADOWNE - LICEAL 2:0 (13, 13)
ALCO TEAM - QFLE 1:2 (-17, 19, -10)
RUBINEK - LICEAL 0:2 (-18, -18)
BROK - ZACISZNA 0:2 (-16, -15)
DT WĄSEWO - ANDRZEJEWO 2:0 (17, 12)
FORTE - FUZJA 2:0 (21, 19)
TRANSMISJA WIDEO MECZÓW X KOLEJKI - LINK

9. kolejka (04.02.2018)

QFLE - RUBINEK 2:0 (16, 9)
FUZJA - DT WĄSEWO 0:2 (-14, -21)
ANDRZEJEWO - BROK 0:2 (-20, -15)
ZACISZNA - ALCO TEAM 1:2 (23, -19, -9)
LICEAL - WICHER przełożony na 18.02.

TRANSMISJA WIDEO MECZÓW IX KOLEJKI - LINK

8. kolejka (14.01.2018)

WICHER SADOWNE - QFLE 1:2 (-19, 16, -10)
RUBINEK - ZACISZNA (przełożony)
ALCO TEAM - ANDRZEJEWO 2:0 (15, 21)
BROK - FUZJA 0:2 (-20, -22)
DT WĄSEWO - FORTE (przełożony)
DT-WĄSEWO - ZACISZNA (mecz z 11 kolejki) 2:0 (18, 16)

TRANSMISJA WIDEO MECZÓW VIII KOLEJKI - LINK

7. kolejka (17.12.2017)

ZACISZNA - QFLE 0:2 (-23, -17)
DT WĄSEWO - ALCO TEAM 2:0 (24, 22)
FORTE - RUBINEK 1:2 (16, -23, -12)
FUZJA - WICHER SADOWNE 0:2 (--21, -17)
ANDRZEJEWO - LICEAL 0:2 (-17, -17)

6. kolejka (03.12.2017)

RUBINEK - ALCO TEAM 2:0 (15, 21)
FUZJA - QFLE 0:2 (-22, -20)
BROK - RUBINEK 2:0 (20, 23)
DT WĄSEWO - WICHER SADOWNE 2:0 (13, 12)
FORTE - LICEAL 2:0 (10, 22)
ANDRZEJEWO - ZACISZNA 0:2 (-22, -11)
TRANSMISJA WIDEO MECZÓW VI KOLEJKI - LINK

5. kolejka (26.11.2017)

QFLE - LICEAL 2:0 (14, 17)
FORTE - BROK 2:0 (11, 18)
FUZJA - ALCO TEAM 2:0 (20, 20)
ANDRZEJEWO - RUBINEK 0:2 (-14, -20)
ZACISZNA - WICHER SADOWNE 0:2 (-15, -18)
TRANSMISJA WIDEO MECZÓW V KOLEJKI - LINK

4. kolejka (12.11.2017)

QFLE – ANDRZEJEWO 2:0 (12, 20)
LICEAL – FUZJA 0:2 (-21, -19)
WICHER SADOWNE – FORTE 0:2 (-11, -23)
RUBINEK – DT WĄSEWO 0:2 (-26, -24)
ALCO TEAM – BROK 2:0 (14, 22)
TRANSMISJA WIDEO MECZÓW IV KOLEJKI - LINK

3. kolejka (29.10.2017)

LICEAL - ZACISZNA 0:2 (-20, -21)
WICHER SADOWNE - ANDRZEJEWO 2:0 (15, 12)
RUBINEK - FUZJA 2:0 (24, 27)
ALCO TEAM - FORTE 1:2 (24, -21, -12)
BROK - DT WĄSEWO 0:2 (-20, -15)
TRANSMISJA WIDEO MECZÓW III KOLEJKI - LINK

2. kolejka (22.10.2017)

QFLE - FORTE 1:2  (15:25) (25:19) (16:18)
ZACISZNA - FUZJA 1:2  (21:25) (25:18) (6:15)
LICEAL - DT WĄSEWO 0:2  (18:25) (15:25)
WICHER SADOWNE - BROK 2:0  (25:18) (25:23)
RUBINEK - ALCO TEAM - PRZEŁOŻONY
TRANSMISJA WIDEO MECZÓW II KOLEJKI - LINK

1. kolejka (08.10.2017)

ALCO TEAM - WICHER SADOWNE 2:1 (-16, 18, 13)
BROK - LICEAL 2:1 (-19, 11, 14)
DT WĄSEWO - QFLE 2:1 (-17, 20, 16)
FORTE - ZACISZNA 2:0 (16, 14)
FUZJA - ANDRZEJEWO 2:0 (5, 17)

 
 

Poniżej regulamin oraz terminarz I rundy.

EKIPY 2017











 

GALERIE ARCHIWALNE

ZapiszZapisz

ZapiszZapisz

 

 

GRUPA A

mecze

punkty

sety +

sety -

różnica

punkty +

punkty -

różnica

1

DT WĄSEWO

5

10

10

1

9

264

223

41

2

QFLE

5

8

8

6

2

282

253

29

3

FORTE

5

7

7

6

1

277

255

22

4

RUBINEK

5

5

5

7

-2

233

258

-25

5

ALCO TEAM

5

4

4

9

-5

249

279

-30

6

WICHER

5

4

4

9

-5

227

264

-37

 

GRUPA B

mecze

punkty

sety +

sety -

różnica

punkty +

punkty -

różnica

1

FUZJA

4

8

8

1

7

208

156

52

2

ZACISZNA

4

7

7

2

5

202

163

39

3

BROK

4

4

4

5

-1

183

185

-2

4

LICEAL

4

3

3

6

-3

181

194

-13

5

ANDRZEJEWO

4

0

0

8

-8

124

200

-76

 

GRUPA A (kolejność alfabetyczna)

      

           

  GRUPA B (kolejność alfabetyczna)

      

   

II RUNDA

12. kolejka  - 11.03.2018 - godz. 10.00    

WICHER    -    QFLE
DT WĄSEWO    -    ALCO TEAM
LICEAL    -    ZACISZNA
ANDRZEJEWO    -    FUZJA
FORTE    -    RUBINEK
pauza        BROK

13. kolejka - 18.03.2018 - godz. 10.00    

QFLE    -    ALCO TEAM
DT WĄSEWO    -    RUBINEK
FORTE    -    WICHER
ANDRZEJEWO    -    ZACISZNA
BROK    -    LICEAL
pauza        FUZJA

14. kolejka - 25.03.2018 - godz. 10.00    

QFLE    -    RUBINEK
FORTE    -    DT WĄSEWO
WICHER    -    ALCO TEAM
BROK    -    FUZJA
LICEAL    -    ANDRZEJEWO
pauza        ZACISZNA

15. kolejka - 08.04.2018 - godz. 10.00    

QFLE    -    FORTE
DT WĄSEWO    -    WICHER
RUBINEK    -    ALCO TEAM
FUZJA    -    LICEAL
ZACISZNA    -    BROK
pauza        ANDRZEJEWO

16. kolejka (ostatnia) - 22.04.2018 - godz.10.00    

DT WĄSEWO    -    QFLE
RUBINEK    -    WICHER
ALCO TEAM    -    FORTE
ANDRZEJEWO    -    BROK
FUZJA    -    ZACISZNA
pauza        LICEAL

 

RUNDA I ZAKOŃCZONA

    mecze punkty sety + sety - różnica punkty + punkty - różnica
1 DT WĄSEWO 10 20 20 1 19 514 389 125
2 QFLE 10 18 18 6 12 532 425 107
3 FORTE 10 17 17 6 11 527 416 111
4 WICHER 10 14 14 9 5 477 429 48
5 ALCO TEAM 10 12 12 13 -1 514 502 12
6 RUBINEK 10 11 11 12 -1 475 491 -16
7 FUZJA 10 10 10 11 -1 464 451 13
8 ZACISZNA 10 9 9 14 -5 440 484 -44
9 BROK 10 6 6 15 -9 401 478 -77
10 LICEAL 10 6 6 16 -10 401 492 -91
11 ANDRZEJEWO 10 0 0 20 -20 312 500 -188

 

11. kolejka (25 .02.2018)

WICHER SADOWNE - RUBINEK 2:1 (20, -18, 7)
QFLE - BROK 2:0 (13, 14)
RUBINEK - ZACISZNA 2:1 
(17, -18, 6)
ANDRZEJEWO - FORTE 0:2 (-11, -19)
LICEAL - ALCO TEAM 1:2 (22, -17, -6)
DT WĄSEWO - FORTE 2:0 (22, 19)

10. kolejka (18.02.2018)

WICHER SADOWNE - LICEAL 2:0 (13, 13)
ALCO TEAM - QFLE 1:2 (-17, 19, -10)
RUBINEK - LICEAL 0:2 (-18, -18)
BROK - ZACISZNA 0:2 (-16, -15)
DT WĄSEWO - ANDRZEJEWO 2:0 (17, 12)
FORTE - FUZJA 2:0 (21, 19)
TRANSMISJA WIDEO MECZÓW X KOLEJKI - LINK

9. kolejka (04.02.2018)

QFLE - RUBINEK 2:0 (16, 9)
FUZJA - DT WĄSEWO 0:2 (-14, -21)
ANDRZEJEWO - BROK 0:2 (-20, -15)
ZACISZNA - ALCO TEAM 1:2 (23, -19, -9)
LICEAL - WICHER przełożony na 18.02.

TRANSMISJA WIDEO MECZÓW IX KOLEJKI - LINK

8. kolejka (14.01.2018)

WICHER SADOWNE - QFLE 1:2 (-19, 16, -10)
RUBINEK - ZACISZNA (przełożony)
ALCO TEAM - ANDRZEJEWO 2:0 (15, 21)
BROK - FUZJA 0:2 (-20, -22)
DT WĄSEWO - FORTE (przełożony)
DT-WĄSEWO - ZACISZNA (mecz z 11 kolejki) 2:0 (18, 16)

TRANSMISJA WIDEO MECZÓW VIII KOLEJKI - LINK

7. kolejka (17.12.2017)

ZACISZNA - QFLE 0:2 (-23, -17)
DT WĄSEWO - ALCO TEAM 2:0 (24, 22)
FORTE - RUBINEK 1:2 (16, -23, -12)
FUZJA - WICHER SADOWNE 0:2 (--21, -17)
ANDRZEJEWO - LICEAL 0:2 (-17, -17)

6. kolejka (03.12.2017)

RUBINEK - ALCO TEAM 2:0 (15, 21)
FUZJA - QFLE 0:2 (-22, -20)
BROK - RUBINEK 2:0 (20, 23)
DT WĄSEWO - WICHER SADOWNE 2:0 (13, 12)
FORTE - LICEAL 2:0 (10, 22)
ANDRZEJEWO - ZACISZNA 0:2 (-22, -11)
TRANSMISJA WIDEO MECZÓW VI KOLEJKI - LINK

5. kolejka (26.11.2017)

QFLE - LICEAL 2:0 (14, 17)
FORTE - BROK 2:0 (11, 18)
FUZJA - ALCO TEAM 2:0 (20, 20)
ANDRZEJEWO - RUBINEK 0:2 (-14, -20)
ZACISZNA - WICHER SADOWNE 0:2 (-15, -18)
TRANSMISJA WIDEO MECZÓW V KOLEJKI - LINK

4. kolejka (12.11.2017)

QFLE – ANDRZEJEWO 2:0 (12, 20)
LICEAL – FUZJA 0:2 (-21, -19)
WICHER SADOWNE – FORTE 0:2 (-11, -23)
RUBINEK – DT WĄSEWO 0:2 (-26, -24)
ALCO TEAM – BROK 2:0 (14, 22)
TRANSMISJA WIDEO MECZÓW IV KOLEJKI - LINK

3. kolejka (29.10.2017)

LICEAL - ZACISZNA 0:2 (-20, -21)
WICHER SADOWNE - ANDRZEJEWO 2:0 (15, 12)
RUBINEK - FUZJA 2:0 (24, 27)
ALCO TEAM - FORTE 1:2 (24, -21, -12)
BROK - DT WĄSEWO 0:2 (-20, -15)
TRANSMISJA WIDEO MECZÓW III KOLEJKI - LINK

2. kolejka (22.10.2017)

QFLE - FORTE 1:2  (15:25) (25:19) (16:18)
ZACISZNA - FUZJA 1:2  (21:25) (25:18) (6:15)
LICEAL - DT WĄSEWO 0:2  (18:25) (15:25)
WICHER SADOWNE - BROK 2:0  (25:18) (25:23)
RUBINEK - ALCO TEAM - PRZEŁOŻONY
TRANSMISJA WIDEO MECZÓW II KOLEJKI - LINK

1. kolejka (08.10.2017)

ALCO TEAM - WICHER SADOWNE 2:1 (-16, 18, 13)
BROK - LICEAL 2:1 (-19, 11, 14)
DT WĄSEWO - QFLE 2:1 (-17, 20, 16)
FORTE - ZACISZNA 2:0 (16, 14)
FUZJA - ANDRZEJEWO 2:0 (5, 17)

 
 

Poniżej regulamin oraz terminarz I rundy.

EKIPY 2017











 

GALERIE ARCHIWALNE

ZapiszZapisz

ZapiszZapisz

 

 

GRUPA A

mecze

punkty

sety +

sety -

różnica

punkty +

punkty -

różnica

1

DT WĄSEWO

5

10

10

1

9

264

223

41

2

QFLE

5

8

8

6

2

282

253

29

3

FORTE

5

7

7

6

1

277

255

22

4

RUBINEK

5

5

5

7

-2

233

258

-25

5

ALCO TEAM

5

4

4

9

-5

249

279

-30

6

WICHER

5

4

4

9

-5

227

264

-37

 

GRUPA B

mecze

punkty

sety +

sety -

różnica

punkty +

punkty -

różnica

1

FUZJA

4

8

8

1

7

208

156

52

2

ZACISZNA

4

7

7

2

5

202

163

39

3

BROK

4

4

4

5

-1

183

185

-2

4

LICEAL

4

3

3

6

-3

181

194

-13

5

ANDRZEJEWO

4

0

0

8

-8

124

200

-76

 

GRUPA A (kolejność alfabetyczna)

      

           

  GRUPA B (kolejność alfabetyczna)

      

   

II RUNDA

12. kolejka  - 11.03.2018 - godz. 10.00    

WICHER    -    QFLE
DT WĄSEWO    -    ALCO TEAM
LICEAL    -    ZACISZNA
ANDRZEJEWO    -    FUZJA
FORTE    -    RUBINEK
pauza        BROK

13. kolejka - 18.03.2018 - godz. 10.00    

QFLE    -    ALCO TEAM
DT WĄSEWO    -    RUBINEK
FORTE    -    WICHER
ANDRZEJEWO    -    ZACISZNA
BROK    -    LICEAL
pauza        FUZJA

14. kolejka - 25.03.2018 - godz. 10.00    

QFLE    -    RUBINEK
FORTE    -    DT WĄSEWO
WICHER    -    ALCO TEAM
BROK    -    FUZJA
LICEAL    -    ANDRZEJEWO
pauza        ZACISZNA

15. kolejka - 08.04.2018 - godz. 10.00    

QFLE    -    FORTE
DT WĄSEWO    -    WICHER
RUBINEK    -    ALCO TEAM
FUZJA    -    LICEAL
ZACISZNA    -    BROK
pauza        ANDRZEJEWO

16. kolejka (ostatnia) - 22.04.2018 - godz.10.00    

DT WĄSEWO    -    QFLE
RUBINEK    -    WICHER
ALCO TEAM    -    FORTE
ANDRZEJEWO    -    BROK
FUZJA    -    ZACISZNA
pauza        LICEAL

 

RUNDA I ZAKOŃCZONA

    mecze punkty sety + sety - różnica punkty + punkty - różnica
1 DT WĄSEWO 10 20 20 1 19 514 389 125
2 QFLE 10 18 18 6 12 532 425 107
3 FORTE 10 17 17 6 11 527 416 111
4 WICHER 10 14 14 9 5 477 429 48
5 ALCO TEAM 10 12 12 13 -1 514 502 12
6 RUBINEK 10 11 11 12 -1 475 491 -16
7 FUZJA 10 10 10 11 -1 464 451 13
8 ZACISZNA 10 9 9 14 -5 440 484 -44
9 BROK 10 6 6 15 -9 401 478 -77
10 LICEAL 10 6 6 16 -10 401 492 -91
11 ANDRZEJEWO 10 0 0 20 -20 312 500 -188

 

11. kolejka (25 .02.2018)

WICHER SADOWNE - RUBINEK 2:1 (20, -18, 7)
QFLE - BROK 2:0 (13, 14)
RUBINEK - ZACISZNA 2:1 
(17, -18, 6)
ANDRZEJEWO - FORTE 0:2 (-11, -19)
LICEAL - ALCO TEAM 1:2 (22, -17, -6)
DT WĄSEWO - FORTE 2:0 (22, 19)

10. kolejka (18.02.2018)

WICHER SADOWNE - LICEAL 2:0 (13, 13)
ALCO TEAM - QFLE 1:2 (-17, 19, -10)
RUBINEK - LICEAL 0:2 (-18, -18)
BROK - ZACISZNA 0:2 (-16, -15)
DT WĄSEWO - ANDRZEJEWO 2:0 (17, 12)
FORTE - FUZJA 2:0 (21, 19)
TRANSMISJA WIDEO MECZÓW X KOLEJKI - LINK

9. kolejka (04.02.2018)

QFLE - RUBINEK 2:0 (16, 9)
FUZJA - DT WĄSEWO 0:2 (-14, -21)
ANDRZEJEWO - BROK 0:2 (-20, -15)
ZACISZNA - ALCO TEAM 1:2 (23, -19, -9)
LICEAL - WICHER przełożony na 18.02.

TRANSMISJA WIDEO MECZÓW IX KOLEJKI - LINK

8. kolejka (14.01.2018)

WICHER SADOWNE - QFLE 1:2 (-19, 16, -10)
RUBINEK - ZACISZNA (przełożony)
ALCO TEAM - ANDRZEJEWO 2:0 (15, 21)
BROK - FUZJA 0:2 (-20, -22)
DT WĄSEWO - FORTE (przełożony)
DT-WĄSEWO - ZACISZNA (mecz z 11 kolejki) 2:0 (18, 16)

TRANSMISJA WIDEO MECZÓW VIII KOLEJKI - LINK

7. kolejka (17.12.2017)

ZACISZNA - QFLE 0:2 (-23, -17)
DT WĄSEWO - ALCO TEAM 2:0 (24, 22)
FORTE - RUBINEK 1:2 (16, -23, -12)
FUZJA - WICHER SADOWNE 0:2 (--21, -17)
ANDRZEJEWO - LICEAL 0:2 (-17, -17)

6. kolejka (03.12.2017)

RUBINEK - ALCO TEAM 2:0 (15, 21)
FUZJA - QFLE 0:2 (-22, -20)
BROK - RUBINEK 2:0 (20, 23)
DT WĄSEWO - WICHER SADOWNE 2:0 (13, 12)
FORTE - LICEAL 2:0 (10, 22)
ANDRZEJEWO - ZACISZNA 0:2 (-22, -11)
TRANSMISJA WIDEO MECZÓW VI KOLEJKI - LINK

5. kolejka (26.11.2017)

QFLE - LICEAL 2:0 (14, 17)
FORTE - BROK 2:0 (11, 18)
FUZJA - ALCO TEAM 2:0 (20, 20)
ANDRZEJEWO - RUBINEK 0:2 (-14, -20)
ZACISZNA - WICHER SADOWNE 0:2 (-15, -18)
TRANSMISJA WIDEO MECZÓW V KOLEJKI - LINK

4. kolejka (12.11.2017)

QFLE – ANDRZEJEWO 2:0 (12, 20)
LICEAL – FUZJA 0:2 (-21, -19)
WICHER SADOWNE – FORTE 0:2 (-11, -23)
RUBINEK – DT WĄSEWO 0:2 (-26, -24)
ALCO TEAM – BROK 2:0 (14, 22)
TRANSMISJA WIDEO MECZÓW IV KOLEJKI - LINK

3. kolejka (29.10.2017)

LICEAL - ZACISZNA 0:2 (-20, -21)
WICHER SADOWNE - ANDRZEJEWO 2:0 (15, 12)
RUBINEK - FUZJA 2:0 (24, 27)
ALCO TEAM - FORTE 1:2 (24, -21, -12)
BROK - DT WĄSEWO 0:2 (-20, -15)
TRANSMISJA WIDEO MECZÓW III KOLEJKI - LINK

2. kolejka (22.10.2017)

QFLE - FORTE 1:2  (15:25) (25:19) (16:18)
ZACISZNA - FUZJA 1:2  (21:25) (25:18) (6:15)
LICEAL - DT WĄSEWO 0:2  (18:25) (15:25)
WICHER SADOWNE - BROK 2:0  (25:18) (25:23)
RUBINEK - ALCO TEAM - PRZEŁOŻONY
TRANSMISJA WIDEO MECZÓW II KOLEJKI - LINK

1. kolejka (08.10.2017)

ALCO TEAM - WICHER SADOWNE 2:1 (-16, 18, 13)
BROK - LICEAL 2:1 (-19, 11, 14)
DT WĄSEWO - QFLE 2:1 (-17, 20, 16)
FORTE - ZACISZNA 2:0 (16, 14)
FUZJA - ANDRZEJEWO 2:0 (5, 17)

 
 

Poniżej regulamin oraz terminarz I rundy.

EKIPY 2017











 

GALERIE ARCHIWALNE

ZapiszZapisz

ZapiszZapisz

 

 

GRUPA A

mecze

punkty

sety +

sety -

różnica

punkty +

punkty -

różnica

1

DT WĄSEWO

5

10

10

1

9

264

223

41

2

QFLE

5

8

8

6

2

282

253

29

3

FORTE

5

7

7

6

1

277

255

22

4

RUBINEK

5

5

5

7

-2

233

258

-25

5

ALCO TEAM

5

4

4

9

-5

249

279

-30

6

WICHER

5

4

4

9

-5

227

264

-37

 

GRUPA B

mecze

punkty

sety +

sety -

różnica

punkty +

punkty -

różnica

1

FUZJA

4

8

8

1

7

208

156

52

2

ZACISZNA

4

7

7

2

5

202

163

39

3

BROK

4

4

4

5

-1

183

185

-2

4

LICEAL

4

3

3

6

-3

181

194

-13

5

ANDRZEJEWO

4

0

0

8

-8

124

200

-76

 

GRUPA A (kolejność alfabetyczna)

      

           

  GRUPA B (kolejność alfabetyczna)

      

   

II RUNDA

12. kolejka  - 11.03.2018 - godz. 10.00    

WICHER    -    QFLE
DT WĄSEWO    -    ALCO TEAM
LICEAL    -    ZACISZNA
ANDRZEJEWO    -    FUZJA
FORTE    -    RUBINEK
pauza        BROK

13. kolejka - 18.03.2018 - godz. 10.00    

QFLE    -    ALCO TEAM
DT WĄSEWO    -    RUBINEK
FORTE    -    WICHER
ANDRZEJEWO    -    ZACISZNA
BROK    -    LICEAL
pauza        FUZJA

14. kolejka - 25.03.2018 - godz. 10.00    

QFLE    -    RUBINEK
FORTE    -    DT WĄSEWO
WICHER    -    ALCO TEAM
BROK    -    FUZJA
LICEAL    -    ANDRZEJEWO
pauza        ZACISZNA

15. kolejka - 08.04.2018 - godz. 10.00    

QFLE    -    FORTE
DT WĄSEWO    -    WICHER
RUBINEK    -    ALCO TEAM
FUZJA    -    LICEAL
ZACISZNA    -    BROK
pauza        ANDRZEJEWO

16. kolejka (ostatnia) - 22.04.2018 - godz.10.00    

DT WĄSEWO    -    QFLE
RUBINEK    -    WICHER
ALCO TEAM    -    FORTE
ANDRZEJEWO    -    BROK
FUZJA    -    ZACISZNA
pauza        LICEAL

 

RUNDA I ZAKOŃCZONA

    mecze punkty sety + sety - różnica punkty + punkty - różnica
1 DT WĄSEWO 10 20 20 1 19 514 389 125
2 QFLE 10 18 18 6 12 532 425 107
3 FORTE 10 17 17 6 11 527 416 111
4 WICHER 10 14 14 9 5 477 429 48
5 ALCO TEAM 10 12 12 13 -1 514 502 12
6 RUBINEK 10 11 11 12 -1 475 491 -16
7 FUZJA 10 10 10 11 -1 464 451 13
8 ZACISZNA 10 9 9 14 -5 440 484 -44
9 BROK 10 6 6 15 -9 401 478 -77
10 LICEAL 10 6 6 16 -10 401 492 -91
11 ANDRZEJEWO 10 0 0 20 -20 312 500 -188

 

11. kolejka (25 .02.2018)

WICHER SADOWNE - RUBINEK 2:1 (20, -18, 7)
QFLE - BROK 2:0 (13, 14)
RUBINEK - ZACISZNA 2:1 
(17, -18, 6)
ANDRZEJEWO - FORTE 0:2 (-11, -19)
LICEAL - ALCO TEAM 1:2 (22, -17, -6)
DT WĄSEWO - FORTE 2:0 (22, 19)

10. kolejka (18.02.2018)

WICHER SADOWNE - LICEAL 2:0 (13, 13)
ALCO TEAM - QFLE 1:2 (-17, 19, -10)
RUBINEK - LICEAL 0:2 (-18, -18)
BROK - ZACISZNA 0:2 (-16, -15)
DT WĄSEWO - ANDRZEJEWO 2:0 (17, 12)
FORTE - FUZJA 2:0 (21, 19)
TRANSMISJA WIDEO MECZÓW X KOLEJKI - LINK

9. kolejka (04.02.2018)

QFLE - RUBINEK 2:0 (16, 9)
FUZJA - DT WĄSEWO 0:2 (-14, -21)
ANDRZEJEWO - BROK 0:2 (-20, -15)
ZACISZNA - ALCO TEAM 1:2 (23, -19, -9)
LICEAL - WICHER przełożony na 18.02.

TRANSMISJA WIDEO MECZÓW IX KOLEJKI - LINK

8. kolejka (14.01.2018)

WICHER SADOWNE - QFLE 1:2 (-19, 16, -10)
RUBINEK - ZACISZNA (przełożony)
ALCO TEAM - ANDRZEJEWO 2:0 (15, 21)
BROK - FUZJA 0:2 (-20, -22)
DT WĄSEWO - FORTE (przełożony)
DT-WĄSEWO - ZACISZNA (mecz z 11 kolejki) 2:0 (18, 16)

TRANSMISJA WIDEO MECZÓW VIII KOLEJKI - LINK

7. kolejka (17.12.2017)

ZACISZNA - QFLE 0:2 (-23, -17)
DT WĄSEWO - ALCO TEAM 2:0 (24, 22)
FORTE - RUBINEK 1:2 (16, -23, -12)
FUZJA - WICHER SADOWNE 0:2 (--21, -17)
ANDRZEJEWO - LICEAL 0:2 (-17, -17)

6. kolejka (03.12.2017)

RUBINEK - ALCO TEAM 2:0 (15, 21)
FUZJA - QFLE 0:2 (-22, -20)
BROK - RUBINEK 2:0 (20, 23)
DT WĄSEWO - WICHER SADOWNE 2:0 (13, 12)
FORTE - LICEAL 2:0 (10, 22)
ANDRZEJEWO - ZACISZNA 0:2 (-22, -11)
TRANSMISJA WIDEO MECZÓW VI KOLEJKI - LINK

5. kolejka (26.11.2017)

QFLE - LICEAL 2:0 (14, 17)
FORTE - BROK 2:0 (11, 18)
FUZJA - ALCO TEAM 2:0 (20, 20)
ANDRZEJEWO - RUBINEK 0:2 (-14, -20)
ZACISZNA - WICHER SADOWNE 0:2 (-15, -18)
TRANSMISJA WIDEO MECZÓW V KOLEJKI - LINK

4. kolejka (12.11.2017)

QFLE – ANDRZEJEWO 2:0 (12, 20)
LICEAL – FUZJA 0:2 (-21, -19)
WICHER SADOWNE – FORTE 0:2 (-11, -23)
RUBINEK – DT WĄSEWO 0:2 (-26, -24)
ALCO TEAM – BROK 2:0 (14, 22)
TRANSMISJA WIDEO MECZÓW IV KOLEJKI - LINK

3. kolejka (29.10.2017)

LICEAL - ZACISZNA 0:2 (-20, -21)
WICHER SADOWNE - ANDRZEJEWO 2:0 (15, 12)
RUBINEK - FUZJA 2:0 (24, 27)
ALCO TEAM - FORTE 1:2 (24, -21, -12)
BROK - DT WĄSEWO 0:2 (-20, -15)
TRANSMISJA WIDEO MECZÓW III KOLEJKI - LINK

2. kolejka (22.10.2017)

QFLE - FORTE 1:2  (15:25) (25:19) (16:18)
ZACISZNA - FUZJA 1:2  (21:25) (25:18) (6:15)
LICEAL - DT WĄSEWO 0:2  (18:25) (15:25)
WICHER SADOWNE - BROK 2:0  (25:18) (25:23)
RUBINEK - ALCO TEAM - PRZEŁOŻONY
TRANSMISJA WIDEO MECZÓW II KOLEJKI - LINK

1. kolejka (08.10.2017)

ALCO TEAM - WICHER SADOWNE 2:1 (-16, 18, 13)
BROK - LICEAL 2:1 (-19, 11, 14)
DT WĄSEWO - QFLE 2:1 (-17, 20, 16)
FORTE - ZACISZNA 2:0 (16, 14)
FUZJA - ANDRZEJEWO 2:0 (5, 17)

 
 

Poniżej regulamin oraz terminarz I rundy.

EKIPY 2017











 

GALERIE ARCHIWALNE

ZapiszZapisz

ZapiszZapisz

 

 

GRUPA A

mecze

punkty

sety +

sety -

różnica

punkty +

punkty -

różnica

1

DT WĄSEWO

5

10

10

1

9

264

223

41

2

QFLE

5

8

8

6

2

282

253

29

3

FORTE

5

7

7

6

1

277

255

22

4

RUBINEK

5

5

5

7

-2

233

258

-25

5

ALCO TEAM

5

4

4

9

-5

249

279

-30

6

WICHER

5

4

4

9

-5

227

264

-37

 

GRUPA B

mecze

punkty