Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji Ostrów Mazowiecka Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji Ostrów Mazowiecka

2018/2019

Czcionka:

 

TABELA KOŃCOWA ROZGRYWEK 2018/2019

   
 
   
   
   
   
   
   
   
    mecze punkty sety + sety - różnica punkty + punkty - różnica
1 DT WĄSEWO 15 46 32 2 30 821 563 258
2 FORTE 15 31 23 11 12 720 642 78
3 QFLE 15 28 23 14 9 795 695 100
4 WICHER  15 27 20 15 5 764 727 37
5 RUBINEK 15 22 17 18 -1 730 713 17
6 ZACISZNA 15 22 14 19 -5 690 621 69
7 FUZJA 15 11 10 26 -16 619 813 -194
8 BROK 15 8 6 28 -22 613 732 -119

 

16. KOLEJKA (OSTATNIA) - 14.04.2019 - początek 10.00

QFLE - ZACISZNA 2:0 (17, 16)
BROK - WICHER SADOWNE 1:2 (22, -21, -12)
DT WĄSEWO - FORTE 2:0 (18, 21)
RUBINEK I ABSOLWENCI - FUZJA 1:2 (19, -23, -8)

Sędziowie liniowi: 1. Brok, Wicher; 2. Qfle, Zaciszna; 3. Rubinek, Fuzja; 4. DT Wąsewo, Forte.

15. KOLEJKA - 07.04.2019 - początek 10.00

QFLE - WICHER SADOWNE 2:1 (22, -18, 9)
ZACISZNA - FORTE 2:0 wo.
BROK - FUZJA 2:0 wo.
BROK - RUBINEK I ABSOLWENCI 0:2 (-13, -20)

Sędziowie liniowi: 1. Brok, Zaciszna; 2. Qfle, Wicher; 3. Brok, Fuzja.

14. KOLEJKA - 31.03.2019 - początek 09.00

FUZJA - FORTE 1:2 (22, -18, -7)
QFLE - BROK 2:0 (17, 11)
DT WĄSEWO - ZACISZNA 2:0 (23, 15)
RUBINEK I ABSOLWENCI - WICHER SADOWNE 2:1 (25, -22,9)

Sędziowie liniowi: 1. Qfle, Brok; 2. Fuzja, Forte; 3. Rubinek, Wicher; 4. DT Wąsewo, Zaciszna.

13. KOLEJKA - 24.03.2019 - początek 09.00

DT WĄSEWO - RUBINEK I ABSOLWENCI 2:0 (20, 15) (awansem z 07.04.2019)
QFLE - DT WĄSEWO 1:2 (-14, 19, -8)
QFLE - FUZJA 2:0 (13, 8) (zaległy)
FUZJA - ZACISZNA 0:2 (-17, -12)
FORTE - WICHER SADOWNE 2:1 (22, -24, 13)
RUBINEK I ABSOLWENCI - BROK - przełożony

Sędziowie liniowi: 1. Qfle, Fuzja; 2. Rubinek, Fuzja; 3. DT Wąsewo, Zaciszna; 4. Forte, Wicher; 5. Zaciszna, Zaciszna. 

12. KOLEJKA - 17.03.2019 - początek 10.00

QFLE - RUBINEK I ABSOLWENCI 2:1 (-22, 15, 12)
FORTE - BROK 2:0 (14, 11)
FUZJA - DT WĄSEWO 0:2 (-20, -23)
WICHER SADOWNE - ZACISZNA 2:0 (14, 23)

Sędziowie liniowi: 1. Forte, Brok; 2. Qfle, Rubinek; 3. Wicher, Zaciszna; 4. Fuzja, DT Wąsewo.

11. KOLEJKA - 03.03.2019 - początek 10.00

QFLE - FORTE 0:2 (-23, -18)
WICHER SADOWNE - FUZJA 2:0 (19, 19)
ZACISZNA - RUBINEK I ABSOLWENCI 1:2 (-15, 21, -7)
BROK - DT WĄSEWO 0:2 awansem

Sędziowie liniowi: 1. Wicher, Fuzja; 2. Qfle, Forte; 3. Fuzja, Fuzja; 

10. KOLEJKA - 24.02.2019 - początek 09.30 

QFLE - FUZJA - przełożony
WICHER SADOWNE - DT WĄSEWO 0:2 (-16, -23)
ZACISZNA - BROK 2:0 (17, 16)
FORTE - RUBINEK I ABSOLWENCI 2:0 (20, 20)

Sędziowie liniowi: 1. Forte, Rubinek; 2. Qfle, Fuzja; 3. Zaciszna, Brok; Wicher, DT Wąsewo

9. KOLEJKA - 10.02.2019 - początek 10.00

FUZJA - QFLE 1:2 (23, -24, -15)
FORTE - WICHER SADOWNE 2:0 (20, 19)
RUBINEK I ABSOLWENCI - BROK 2:0 (18, 19)
LICEAL - ZACISZNA 0:2 (0, 0) walkower

Sędziowie liniowi: 1. Forte, Wicher; 2. Fuzja, Qfle; 3. Liceal, Zaciszna; 4. Rubinek, Brok
TRANSMISJA WIDEO IX KOLEJKI BSLSA

8. KOLEJKA - 27.01.2019 - początek 10.00

DT WĄSEWO - RUBINEK I ABSOLWENCI 2:0 (13, 20)
BROK - LICEAL 2:0 (0, 0) walkower
DT WĄSEWO - BROK 2:0 (9, 18)
ZACISZNA - FORTE 2:0 (13, 23)
WICHER SADOWNE - FUZJA 2:0 (14, 15)

Sędziowie liniowi: 1. Brok, Liceal; 2. DT Wąsewo, Rubinek; 3. Wicher, Fuzja; 4. Zaciszna, Forte.
TRANSMISJA WIDEO VIII KOLEJKI BSLSA

7. KOLEJKA - 13.01.2019 - początek 10.00

QFLE - WICHER SADOWNE 2:1 (16, -19, 12)
RUBINEK - QFLE 1:2 (19, -17, -11)
LICEAL - DT WĄSEWO - przełożony
FUZJA - ZACISZNA 1:2 (-22, 23, -11)
FORTE - BROK 2:0 (20, 14)

Sędziowie liniowi: 1. Rubinek, Liceal; 2. Wicher, Liceal; 3. Rubinek, Qfle; 4. Forte, Brok; 5. Fuzja, Zaciszna.
 

6. KOLEJKA - 16.12.2018 - początek 10.00

QFLE - RUBINEK I ABSOLWENCI - przełożony
ZACISZNA - BROK 2:0 (20, 20)
WICHER SADOWNE - DT WĄSEWO 0:2 (-19, -19)
FUZJA - LICEAL 2:0 (22, 24)

Sędziowie liniowi: 1. Zaciszna, Brok; 2. Qfle, Rubinek; 3. Fuzja, Liceal; 4. Wicher, DT Wąsewo.

TRANSMISJA WIDEO VI KOLEJKI BSLSA

5. KOLEJKA - 02.12.2018 - początek 10.00

DT WĄSEWO - QFLE 2:0 (22, 22)
BROK - WICHER SADOWNE 0:2 (-24, -20)
BROK - FUZJA 1:2 (24, -16, -17)
RUBINEK I ABSOLWENCI - FUZJA 2:0 (12, 11) 
LICEAL - FORTE 0:2 (-25, -25) wo.

Sędziowie liniowi: 1. Brok, Wicher; 2. DT Wąsewo, Qfle; 3. Rubinek, Fuzja; 4. Brok, Brok; 5. Rubinek, Fuzja.
TRANSMISJA WIDEO V KOLEJKI BSLSA

4. KOLEJKA - 25.11.2018 - początek 10.00

QFLE  - BROK 2:0 (24, 16)
FORTE - RUBINEK I ABSOLWENCI 2:0 (19, 19)
BROK - DT WĄSEWO 0:2 (-11, -19)
FUZJA - DT WĄSEWO 0:2 (-14, -18)
WICHER - ZACISZNA 2:0 (12, 27)

Sędziowie liniowi: 1. Forte, Rubinek; 2. Qfle, Brok; 3. Fuzja, Fuzja; 4. Wicher, Zaciszna; 5. Fuzja, DT Wąsewo
TRANSMISJA WIDEO IV KOLEJKI BSLSA

3. KOLEJKA - 18.11.2018 - początek 10.00

ZACISZNA - QFLE 1:2 (20, -21, -10)
BROK - FUZJA - przełożony
DT WĄSEWO - FORTE 2:1 (-22, 16, 13)
LICEAL - RUBINEK I ABSOLWENCI 0:2 (-22, -20)

Sędziowie liniowi: 1. Brok, Fuzja; 2. Zaciszna, Qfle; 3. Liceal, Rubinek; 4. DT Wąsewo, Forte.
TRANSMISJA WIDEO III KOLEJKI BSLSA

2. KOLEJKA - 28.10.2018 - początek 10.00

LICEAL - QFLE 0:2 (-15, -13)
RUBINEK I ABSOLWENCI - WICHER SADOWNE 0:2 (-25, -23)
DT WĄSEWO - ZACISZNA 2:0 (16, 21)
FORTE - FUZJA 2:1 (16, -23, 13)

Sędziowie liniowi: 1. Rubinek, Wicher; 2. Liceal, Qfle; 3. Forte, Fuzja; 4. DT Wąsewo, Zaciszna.

1. KOLEJKA - 14.10.2018 - początek 10.00

QFLE - FORTE 0:2 (-23, -25)
LICEAL - WICHER SADOWNE 0:2 (-16, -22)
ZACISZNA - RUBINEK I ABSOLWENCI 0:2 (-19, -21)

Sędziowie liniowi: 1. Liceal, Wicher Sadowne; 2. Qfle, Forte; 3. Liceal, Wicher Sadowne.

 

EKIPY 2018/2019