Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji Ostrów Mazowiecka Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji Ostrów Mazowiecka

2019/2020 - covid

Czcionka:

9 zespołów. System rozgrywek "każdy z każdym" runda zasadnicza i runda rewanżowa - ogółem 18 kolejek spotkań. Mecze do 2 wygranych setów. Tie break do 15. Punktacja: za 2:0 - 3 pkt, w innym przypadku liczba punktów = liczba wygranych setów. Mecze będą rozgrywane w hali MOSiR przy ul. Warchalskiego.

    mecze punkty sety + sety - różnica punkty + punkty - różnica
1 DT WĄSEWO 12 34 24 2 22 624 424 200
2 WICHER SADOWNE 13 31 21 6 15 636 494 142
3 RUBINEK 12 23 17 10 7 598 523 75
4 FORTE 13 23 17 12 5 612 585 27
5 QFLE 12 18 13 13 0 522 545 -23
6 ZACISZNA 13 14 11 19 -8 589 644 -55
7 BROK 11 10 8 17 -9 468 533 -65
8 ANDRZEJEWO 13 9 9 22 -13 559 706 -147
9 PSB MRÓWKA 13 6 6 25 -19 555 709 -154

ROZGRYWKI PRZERWANE ZE WZGLĘDU NA SYTUACJĘ PANDEMICZNĄ - nie wyłoniono zwycięzcy.

15. KOLEJKA - 22.03.2020, start godz. 10.00

QFLE - FORTE
PSB MRÓWKA - BROK
ANDRZEJEWO - ZACISZNA
RUBINEK - BROK - zaległy
DT WĄSEWO - pauza

Sędziowie liniowi: 1. Mrówka, Brok; 2. Qfle, Forte; 3. Rubinek, Brok; 4. Andrzejewo, Zaciszna.

14. KOLEJKA - 08.03.2020, start godz. 09.00

WICHER SADOWNE - RUBINEK 2:0 (21, 24) - awansem
QFLE - PSB MRÓWKA 2:0 (22, 22)
ANDRZEJEWO - FORTE 2:1 (27, -23, 8)
RUBINEK - BROK - przełożony
DT WĄSEWO - ZACISZNA 2:1 (16, - 23, 9)

Sędziowie liniowi: 1. Qfle, Mrówka; 2. Sadowne, Rubinek; 3. Wąsewo, Zaciszna; 4. Andrzejewo, Forte.

13. KOLEJKA - 01.03.2020, start godz. 10.00

QFLE - ANDRZEJEWO 2:0 (14, 22)
RUBINEK - PSB MRÓWKA 2:1 (-24, 13, 9)
DT WĄSEWO - FORTE 2:0 (8, 13)
WICHER SADOWNE - ZACISZNA 2:0 (16, 14)

Sędziowie liniowi: 1. Rubinek, Mrówka; 2. Qfle, Andrzejewo; 3. Sadowne, Zaciszna; 4. Wąsewo, Forte.

12. KOLEJKA - 09.02.2020, start godz. 10.00

QFLE - RUBINEK 0:2 (-19, -14)
PSB MRÓWKA - ANDRZEJEWO 1:2 (25, -23, -14) - awansem
DT WĄSEWO - ANDRZEJEWO - przełożony
WICHER SADOWNE - FORTE 0:2 (-19, -16)
ZACISZNA - BROK 0:2 (-18, -18)

Sędziowie liniowi: 1. Mrówka, Andrzejewo; 2. Qfle, Rubinek; 3. Zaciszna, Brok; 4. Sadowne, Forte.
 

 

11. KOLEJKA - 02.02.2020, start godz. 10.00

QFLE - DT WĄSEWO 0:2 (-6, -18)
ZACISZNA - PSB MRÓWKA 2:0 (16, 21)
WICHER SADOWNE - DT WĄSEWO 0:2 (-22, -17) - zaległy
BROK - FORTE 0:2 (-22, -23)

Sędziowie liniowi: 1. Zaciszna, Mrówka; 2. Qfle, Wąsewo; 3. Brok, Forte; 4. Sadowne, Wąsewo.

10. KOLEJKA - 26.01.2020, start godz. 10.00

BROK - ANDRZEJEWO 2:1 (-22, 15, 7)
RUBINEK - ZACISZNA 0:2 (-14, -20)
FORTE - PSB MRÓWKA 2:0 (20, 17)
FORTE - RUBINEK 0:2 (-20, -20) - zaległy
WICHER SADOWNE - DT WĄSEWO - przełożony
QFLE - pauza

Sędziowie liniowi: 1. Zaciszna, Rubinek; 2. Brok, Andrzejewo; 3. Rubinek, Brok; 4. Mrówka, Mrówka.

9. KOLEJKA - 12.01.2020, start godz. 09.30

QFLE - WICHER SADOWNE 0:2 (-9, -17)
BROK - DT WĄSEWO 0:2 (-16, -12)
FORTE - RUBINEK - przełożony
PSB MRÓWKA - WICHER SADOWNE - 0:2 (-16, -8)
PSB MRÓWKA - ANDRZEJEWO 1:2 (-24, 23, -13)
ZACISZNA - pauza

​Sędziowie liniowi: 1. Brok, DT Wąsewo; 2. Qfle, Sadowne; 3. Forte, Andrzejewo; 4. Forte, Rubinek.

 

8. KOLEJKA - 15.12.2019, start godz. 9.00

QFLE - FORTE - 0:2 (-22, -16)
QFLE - ZACISZNA 2:0 (20, 16)
BROK - WICHER SADOWNE 0:2 (-15, -9)
PSB MRÓWKA - DT WĄSEWO 0:2 (-20, -17)
ANDRZEJEWO - RUBINEK 0:2 (-14, -14)

Sędziowie liniowi: 1. Zaciszna, PSB Mrówka; 2. Brok, Sadowne; 3. Qfle, Forte; 4.Andrzejewo, Rubinek; 5. PSB Mrówka, DT Wąsewo.

TRANSMISJA LIVE WIDEO VIII KOLEJKI BSLSA na stronie tvcom.pl

7. KOLEJKA - 08.12.2019, start godz. 10.00

QFLE - BROK 2:1 (15, -20, 12)
FORTE - ZACISZNA 2:1 (-16, 20, 15)
RUBINEK - DT WĄSEWO 1:2 (-19, 22, -12)
ANDRZEJEWO - WICHER SADOWNE 0:2 (-17, -19) - awansem.                
PSB MRÓWKA - WICHER SADOWNE - przełożony
ANDRZEJEWO - pauza

Sędziowie liniowi: 1. Forte, Zaciszna; 2. Qfle, Brok; 3. Andrzejewo, Wicher Sadowne; 4. Rubinek, DT Wąsewo.

6. KOLEJKA - 01.12.2019, start godz. 10.00

PSB MRÓWKA - BROK 2:1 (-21, 20, 7)
ANDRZEJEWO - ZACISZNA 2:1 (-21, 20, 11)
RUBINEK - WICHER SADOWNE 0:2 (-21, -15)
QFLE - FORTE - przełożony
DT WĄSEWO - pauza

Sędziowie liniowi: 1. Forte, Forte; 2. PSB Mrówka, Brok; 3. Andrzejewo, Zaciszna.

TRANSMISJA LIVE WIDEO VI KOLEJKI BSLSA NA STRONIE WWW.TVCOM.PL

5. KOLEJKA - 24.11.2019, start godz. 09.30

QFLE - PSB MRÓWKA 2:0 (19,16)
ANDRZEJEWO - FORTE 0:2 (-25, - 9)
RUBINEK - BROK 2:0 (19, 15)
DT WĄSEWO - FORTE 2:0 (17, 17)
DT WĄSEWO - ZACISZNA 2:0 (13, 12)
WICHER SADOWNE - pauza

Sędziowie liniowi: 1. Andrzejewo, Forte; 2. Qfle, PSB Mrówka; 3. DT Wąsewo, Zaciszna; 4. Rubinek, Brok; 5. Forte, Forte.

TRANSMISJA LIVE WIDEO V KOLEJKI BSLSA na stronie tvcom.pl 

4. KOLEJKA - 17.11.2019, start godz. 9.30

QFLE - ANDRZEJEWO 2:0 (16, 13)
QFLE - RUBINEK 1:2 (23, -22, -10)
RUBINEK - PSB MRÓWKA 2:0 (16, 18)
WICHER SADOWNE - ZACISZNA 2:0 (23, 24)
DT WĄSEWO - FORTE - przełożony

Sędziowie liniowi: 1. Rubinek, PSB Mrówka; 2. Andrzejewo, PSB Mrówka; 3. Qfle, Qfle; 

3. KOLEJKA - 10.11.2019

WICHER SADOWNE - FORTE 1:2 (22, -21, -7)
DT WĄSEWO - ANDRZEJEWO 2:0 (13, 21)
ZACISZNA - BROK 2:0 (17, 25)
PSB MRÓWKA - pauza
QFLE - RUBINEK - przełożony

Sędziowie liniowi: 1. DT Wąsewo, Andrzejewo; 2. Wicher Sadowne, Forte; 3. Wicher Sadowne, Wicher Sadowne..

TRANSMISJA LIVE WIDEO III KOLEJKI BSLSA NA STRONIE WWW.TVCOM.PL

2. KOLEJKA - 20.10.2019, start godz. 10.00

QFLE - DT WĄSEWO 0:2 (-19, -15)
WICHER SADOWNE - ANDRZEJEWO 2:0 (15, 13)
ZACISZNA - PSB MRÓWKA 2:1 (13, -23, 11)
BROK - FORTE 0:2 (-12, -16)
RUBINEK - pauza

Sędziowie liniowi: 1. Sadowne, Andrzejewo; 2. Qfle, DT Wąsewo; 3. Brok, Forte; 4 Zaciszna, Mrówka.

TRANSMISJA LIVE WIDEO II KOLEJKI BSLSA NA STRONIE WWW.TVCOM.PL

1 KOLEJKA - 13.10.2019, start godz. 10.00

WICHER SADOWNE - DT WĄSEWO 0:2 (-22, -20)
ZACISZNA - RUBINEK 0:2 (-18, - 18)
BROK - ANDRZEJEWO 2:0 (10, 19)
FORTE - PSB MRÓWKA 2:0 (12, 11)
QFLE - pauza

Sędziowie liniowi: 1. Zaciszna, Rubinek; 2. Sadowne, DT Wąsewo; 3. Forte, PSB Mrówka; 4. Brok, Andrzejewo.

Kalendarium

Grudzień 2020
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nie
30 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31 1 2 3