Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji Ostrów Mazowiecka Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji Ostrów Mazowiecka

Archiwum

Czcionka:

14.06.2017. Mistrzostwa Miasta Dzieci i Młodzieży Szkolnej - Koszykówka 3x3


Szkoły Podstawowe - dziewczęta

Wyniki:
Szkoła Podstawowa Nr 1 - Szkoła Podstawowa Nr 3 - 0:8
Szkoła Podstawowa Nr 3 - Szkoła Podstawowa Nr 2 - 2:3
Szkoła Podstawowa Nr 2 - Szkoła Podstawowa Nr 1 - 4:0


Kolejność miejsc:

1. Szkoła Podstawowa Nr 2 – 4 pkt (7:2)
2. Szkoła Podstawowa Nr 3 – 3 pkt (10:3)
3. Szkoła Podstawowa Nr 1 – 2 pkt (0:12)


Szkoły Podstawowe – chłopcy

Wyniki:
Szkoła Podstawowa Nr 2 - Szkoła Podstawowa Nr 1 - 5:1
Szkoła Podstawowa Nr 1 - Szkoła Podstawowa Nr 3 - 1:4
Szkoła Podstawowa Nr 3 - Szkoła Podstawowa Nr 2 - 0:4


Kolejność miejsc:
1. Szkoła Podstawowa Nr 2 – 4 pkt (9:1)
2. Szkoła Podstawowa Nr 3 – 3 pkt (4:5)
3. Szkoła Podstawowa Nr 1 – 2 pkt (2:9)


Szkoły Gimnazjalne – chłopcy/dziewczęta

Wyniki:
Gimnazjum Publiczne Nr 1 - Gimnazjum Publiczne Nr 4 – 5:4
Gimnazjum Publiczne Nr 3 - Gimnazjum Publiczne Nr 1(dz) – 15:4
Gimnazjum Publiczne Nr 1(dz) - Gimnazjum Publiczne Nr 1 – 5:7
Gimnazjum Publiczne Nr 4 - Gimnazjum Publiczne Nr 3 – 1:9
Gimnazjum Publiczne Nr 1 - Gimnazjum Publiczne Nr 3 – 2:10
Gimnazjum Publiczne Nr 4 - Gimnazjum Publiczne Nr 1 (dz) – 4:3 


Kolejność miejsc:
1. Gimnazjum Publiczne Nr 3 – 6 pkt (34:7)
2. Gimnazjum Publiczne Nr 1 – 5 pkt (14:18)
3. Gimnazjum Publiczne Nr 4 – 4 pkt (8:17)
4. Gimnazjum Publiczne Nr 1(dz) – 3 pkt (12:26)



10.06.2017. Mistrzostwa Miasta Dzieci i Młodzieży Szkolnej - CZWÓRBÓJ i LEKKOATLETYKA

CZWÓRBÓJ - Szkoły Podstawowe

- Bieg 60 metrów
-
 Rzut piłeczką palantową
-
 Skok w dal
-
 Bieg 600 m dla dziewcząt i 1000 m dla chłopców

WYNIKI - DZIEWCZĘTA: 
1. Szkoła Podstawowa nr 3 – 929 pkt 
2. Szkoła Podstawowa nr 1 – 845 pkt
3.
 Szkoła Podstawowa nr 4 – 675 pkt
4.
 Szkoła Podstawowa nr 2 – 635 pkt

Największą
 ilość punktów zdobyła Brokowska Natalia - SP 3 – 212 pkt
(60m
 – 9,21 sek; skok w dal – 3,67 m; piłka palantowa 32 m; 600 m – 2:15,35 min)

WYNIKI - CHŁOPCY: 
Szkoła Podstawowa nr 1 – 1009 pkt
Szkoła
 Podstawowa nr 3 – 771 pkt 
Szkoła Podstawowa nr 2 – 466 pkt
Szkoła
 Podstawowa nr 4 – 290 pkt

Największą
 ilość punktów zdobył Falkowski Jakub - SP 1 – 278 pkt
(60m
 – 7,88 sek; skok w dal – 4,33 m; piłka palantowa 44 m; 1000 m – 3:28,08 min)
 

LEKKOATLETYKA – Gimnazja

WYNIKI - DZIEWCZĘTA:

- bieg na 100 m
 

M-ce

Nazwisko i imię

Szkoła

Czas

1

Zając Roksana

GP 1

14,34 s

2

Dąbrowska Natalia

GP 1

14,38 s

3

Rolek Maja

GP 1

14,40 s


- bieg na 300 m
 

M-ce

Nazwisko i imię

Szkoła

Czas

1

Bogucka Wiktoria

GP 1

0:53,28 min

2

Szydlik Martyna

GP 3

01:00,10 min

3

-

-

-


- bieg na 600 m
 

M-ce

Nazwisko i imię

Szkoła

Czas

1

Orłowska Wiktoria

GP 3

2:07,13 min

2

Szulęcka Weronika

GP 1

2:09,72 min

3

Lendzioszek Sylwia

GP 1

2:12,56 min


- skok w dal
 

M-ce

Nazwisko i imię

Szkoła

Wynik

1

Dąbrowska Natalia

GP 1

4,18 m

2

Rolek Maja

GP 1

4,17 m

3

Uszyńska Natalia

GP 1

4,10 m


- pchnięcie kulą 
 

M-ce

Nazwisko i imię

Szkoła

Wynik

1

Kaczorowska Julia

GP 1

10,31 m

2

Jarmoluk Paulina

GP 3

7,92 m

3

Rydzewska Marta

GP 3

7,70 m


- rzut oszczepem; 
 

M-ce

Nazwisko i imię

Szkoła

Wynik

1

Kaczorowska Julia

GP 1

26,73 m

2

Jarmoluk Paulina

GP 3

15,37 m

3

 

 

 


sztafeta 4x100 m
 

M-ce

Nazwisko i imię

Szkoła

Czas

1

Rolek Maja
Zając Roksana
Bogucka Wiktoria
Dąbrowska Natalia

GP 1

01:00,23 min

2

Minasiewicz Maja
Trentowska Julia
Głębocka Magdalena
Turbaczewska Martyna

GP 3

1:02,66 min

3

-

-

-

 

WYNIKI - CHŁOPCY: 

bieg na 100 m
 

M-ce

Nazwisko i imię

Szkoła

Czas

1

Popławski Karol

GP 3

11,88 m

2

Zadroga Kacper

GP 1

12,25 m

3

Antonczenko Sebastian

GP 1

12,84 m


bieg na 300 m
 

M-ce

Nazwisko i imię

Szkoła

Czas

1

Likwiarz Dawid

GP 3

38,97 m

2

Krutczenko Jakub

GP 4

39,97 m

3

Zadroga Kacper

GP 1

40,94 m


- bieg na 1000 m
 

M-ce

Nazwisko i imię

Szkoła

Czas

1

Likwiarz Dawid

GP 3

3:10,30 min

2

Krutczenko Jakub

GP 4

3:21,74 min

3

Jasionowski Mikołaj

GP 2

3:22,10 min


- skok w dal 
 

M-ce

Nazwisko i imię

Szkoła

Wynik

1

Gzula Arkadiusz

GP 3

5,52 m

2

Gniazdowski Rafał

GP 1

5,03 m

3

Kućmierz Kostek

GP 3

4,71 m


- pchnięcie kulą 
 

M-ce

Nazwisko i imię

Szkoła

Wynik

1

Popieluch Piotr

GP 2

10,71 m

2

Krutczenko Grzegorz

GP 2

9,79 m

3

Gzula Arkadiusz

GP 3

9,63 m


- rzut oszczepem; 
 

M-ce

Nazwisko i imię

Szkoła

Wynik (m)

1

Zwierzyński Rafał

GP 2

34,00 m

2

Popieluch Piotr

GP 2

30,60 m

3

Zaczkowski Łukasz

GP 2

30,16 m


- sztafeta 4x100 m
 

M-ce

Nazwisko i imię

Szkoła

Czas

1

Likwiarz Dawid
Gzula Arkadiusz
Popławski Karol
Kućmierz Kostek

GP 3

50,08 s

2

Zadroga Kacper
Antonczenko Sebastian
Żach Jakub
Piórkowski Jakub

GP 1

53,67 s

3

Kaczyński Marcin
Bednarczyk Maciej
Krutczenko Jakub
Zaczkowski Łukasz

GP 2

55,51 s




27.05.2017. Mistrzostwa Miasta Dzieci i Młodzieży Szkolnej - pływanie

komplet wyników

22.04.2017. Mistrzostwa Miasta Dzieci i Młodzieży Szkolnej - siatkówka chłopców


Wyniki meczów:
Gimnazjum Publiczne Nr 1 - Gimnazjum Publiczne Nr 3 – 0:2
Gimnazjum Publiczne Nr 3 - Gimnazjum Publiczne Nr 4 – 2:0
Gimnazjum Publiczne Nr 2 - Gimnazjum Publiczne Nr 3 – 0:2
Gimnazjum Publiczne Nr 2 - Gimnazjum Publiczne Nr 4 – 2:1
Gimnazjum Publiczne Nr 1 - Gimnazjum Publiczne Nr 3 – 1:2
Gimnazjum Publiczne Nr 1 - Gimnazjum Publiczne Nr 4 – 2:0

Klasyfikacja końcowa:
1. Gimnazjum Publiczne Nr 3 – 6 pkt (6:1)
2. Gimnazjum Publiczne Nr 2 – 4 pkt (4:3)
3. Gimnazjum Publiczne Nr 1 – 3 pkt (3:4)
4. Gimnazjum Publiczne Nr 4 – 1 pkt (1:6)

22.04.2017. Mistrzostwa Miasta Dzieci i Młodzieży Szkolnej - mini-siatkówka chłopców


Wyniki meczów:
Szkoła Podstawowa nr 2 - Szkoła Podstawowa nr 3 - 2:1
Szkoła Podstawowa nr 1 - Szkoła Podstawowa nr 4 – 2:0
Szkoła Podstawowa nr 4 - Szkoła Podstawowa nr 2 – 2:1
Szkoła Podstawowa nr 1 - Szkoła Podstawowa nr 3 - 2:0
Szkoła Podstawowa nr 1 - Szkoła Podstawowa nr 2 - 2:0
Szkoła Podstawowa nr 4 - Szkoła Podstawowa nr 3 - 2:1

Klasyfikacja końcowa:

1. Szkoła Podstawowa nr 1 - 6 pkt (6:0)
2. Szkoła Podstawowa nr 4 - 4 pkt (4:4)
3. Szkoła Podstawowa nr 2 - 4 pkt (3:5)
4. Szkoła Podstawowa nr 3 - 3 pkt (2:6)

18.03.2017. Mistrzostwa Miasta Dzieci i Młodzieży Szkolnej - mini-koszykówka dziewcząt


Wyniki meczów:
Szkoła Podstawowa nr 2 - Szkoła Podstawowa nr 3 - 8:3 (4:0) (0:0) (2:1) (2:2)
Szkoła Podstawowa nr 1 - Szkoła Podstawowa nr 4 - 28:5 (6:0) (8:2) (8:3) (6:0)
Szkoła Podstawowa nr 3 - Szkoła Podstawowa nr 4 - 30:2 (8:0) (4:0) (12:0) (6:2)
Szkoła Podstawowa nr 1 - Szkoła Podstawowa nr 2 - 6:36 (0:8) (4:2) (0:12) (2:14)
Szkoła Podstawowa nr 2 - Szkoła Podstawowa nr 4 - 28:6 (12:0) (2:2) (6:2) (8:2)
Szkoła Podstawowa nr 1 - Szkoła Podstawowa nr 3 - 6:31 (0:7) (2:4) (4:10) (0:10)

Klasyfikacja końcowa:
1. Szkoła Podstawowa nr 2 - 6 pkt - (72:15)
2. Szkoła Podstawowa nr 3 - 5 pkt - (64:16)
3. Szkoła Podstawowa nr 1 - 4 pkt - (40:72)
4. Szkoła Podstawowa nr 4 - 3 pkt - (13:86)

 

18.03.2017. Mistrzostwa Miasta Dzieci i Młodzieży Szkolnej - koszykówka chłopców


Wyniki meczów:
GIMNAZJUM PUBLICZNE nr 2 - GIMNAZJUM PUBLICZNE nr 3 - 8:32 (4:17, 4:15)
GIMNAZJUM PUBLICZNE nr 1 - GIMNAZJUM PUBLICZNE nr 4 - 35:15 (18:5, 17:10)
GIMNAZJUM PUBLICZNE nr 3 - GIMNAZJUM PUBLICZNE nr 4 - 40:12 (20:6, 20:6)
GIMNAZJUM PUBLICZNE nr 2 - GIMNAZJUM PUBLICZNE nr 1 - 10:25 (2:13, 8:12)
GIMNAZJUM PUBLICZNE nr 4 - GIMNAZJUM PUBLICZNE nr 2 - 19:38 (10:16, 9:22)
GIMNAZJUM PUBLICZNE nr 1 - GIMNAZJUM PUBLICZNE nr 3 - 19:33 (11:12, 8:21)

Klasyfikacja końcowa:

1. GIMNAZJUM PUBLICZNE nr 3 - 6 pkt. (105:39)
2. GIMNAZJUM PUBLICZNE nr 1 - 5 pkt. (79:58)
3. GIMNAZJUM PUBLICZNE nr 2 - 4 pkt. (56:76)
4. GIMNAZJUM PUBLICZNE nr 4 - 3 pkt. (46:113)
 

11.03.2017. Mistrzostwa Miasta Dzieci i Młodzieży Szkolnej - mini-koszykówka chłopców


Wyniki meczów:
Szkoła Podstawowa nr 1 - Szkoła Podstawowa nr 3 - 8:0 (4:0) (0:0) (2:0) (2:0)
Szkoła Podstawowa nr 2 - Szkoła Podstawowa nr 4 - 29:0 (7:0) (10:0) (4:0) (8:0)
Szkoła Podstawowa nr 1 - Szkoła Podstawowa nr 4 - 19:12 (4:2) (9:0) (4:4) (2:6)
Szkoła Podstawowa nr 2 - Szkoła Podstawowa nr 3 - 8:3 (4:0) (2:2) (0:0) (2:1)
Szkoła Podstawowa nr 3 - Szkoła Podstawowa nr 4 - 31:12 (0:6) (22:0) (2:6) (7:0)
Szkoła Podstawowa nr 1 - Szkoła Podstawowa nr 2 - 10:15 (2:5) (4:4) (1:2) (3:4)

Klasyfikacja końcowa:
1. Szkoła Podstawowa nr 2 - 6 pkt - 52:13
2. Szkoła Podstawowa nr 1 - 5 pkt - 37:27
3. Szkoła Podstawowa nr 3 - 4 pkt - 34:28
4. Szkoła Podstawowa nr 4 - 3 pkt - 24:79

 

11.03.2017. Mistrzostwa Miasta Dzieci i Młodzieży Szkolnej - koszykówka dziewcząt


WYNIKI MECZÓW:
Gimnazjum Publiczne nr 4 - Gimnazjum Publiczne nr 3 - 6:34 (4:6, 2:12, 0:8, 0:8)
Gimnazjum Publiczne nr 3 - Gimnazjum Publiczne nr 1 - 21:28 (6:4, 2:8, 6:12, 9:2)
Gimnazjum Publiczne nr 1 - Gimnazjum Publiczne nr 4 - 34:6 (8:4, 6:0, 10:2, 10:0)

KLASYFIKACJA KOŃCOWA:
Gimnazjum Publiczne nr 1 - 4 pkt - 64:27
Gimnazjum Publiczne nr 3 - 3 pkt - 55:34
Gimnazjum Publiczne nr 4 - 2 pkt - 12:68
 

11.02.2017. Otwarte Mistrzostwa Miasta Dzieci i Młodzieży Szkolnej w Tenisie Stołowym (indywidualnie)


SZKOŁY PODSTAWOWE

DZIEWCZĘTA
1. Jastrzębska Oliwia (SP 1)
2. Sadowska Joanna (SP 1)
3. Bączyk Dominika (SP 4)
4. Staniarska Amelia (SP 3)
5-6. Pecura Emilia (SP 3), Maliszewska Oliwia (SP 2)
7-8. Chlebuś Dominika (SP 4), Podbielska Ola (SP 4)
9-11. Skowrońska Amelia (SP 2), Brokowska Natalia (SP 3), Szydlik Klaudia (SP 4).

CHŁOPCY
1. Bauer Wojciech (SP 1)
2. Augustyniak Wiktor (SP 2)
3. Różański Kacper (SP 3)
4. Dulkowski Jakub (SP 3)
5-6. Sobieski Patryk (SP 1), Fidura Dawid (SP 3)
7-8. Grodziński Piotr (SP 1), Pawlak Mateusz (SP 3)
9-12. Mączyński Jan (SP 2), Skonieczny Dawid (SP 2), Głębocki Hubert (SP 1), Pawlak Dominik (SP 3)
13-16. Cieśluk Bartosz (SP 3), Lipski Bartek (SP 2), Konieczko Kamil (SP 3), Wrzosek Bartosz (SP 1)
17-22. Ogonowski Julian (SP 1), Toporczuk Jakub (SP 3), Grabowski Jakub (SP 4), Szydlik Karol (SP 3), Pyśk Oliwier (SP 1), Brokowski Krystian (SP 3), Leszczyński Hubert (SP 3)

GIMNAZJA 

DZIEWCZĘTA
1. Rolek Maja (GP 1)
2. Krystosik Kinga (GP 1)
3. Murawska Karolina (GP 3)
4. Andrzejczyk Amelia (GP 4)
5-6. Kulesza Gabriela (GP 3), Rosińska Maria (GP 4)
7-8. Jagiełło Weronika (GP 4), Jadczak Natalia (GP 2)
9-11. Dębkowska Martyna (GP 3), Cichowska Patrycja (GP 1), Pyśk Alicja (GP 2).
CHŁOPCY
1. Smoliński Adam (GP 1)
2. Mikołajczyk Jakub (GP 1`)
3. Modzelewski Marcin GP 2)
4. Łukaszewski Jakub (GP 3)
5-6. Głębocki Michał (GP 3), Janczewski Krystian (GP 2)
7-8. Kasprzyk Patryk (GP 3), Drębkowski Grzegorz (GP 2)
9. Kibar Kacper
 

4.02.2017. Eliminacje powiatowe - siatkówka dziewcząt


Wyniki:
GIMNAZJUM PUBLICZNE nr 1 – GIMNAZJUM PUBLICZNE nr 2 – 2:1 (17, -14, 12)
GIMNAZJUM PUBLICZNE nr 4 – GIMNAZJUM PUBLICZNE nr 3 – 0:2 (-12, -8)
GIMNAZJUM PUBLICZNE nr 2 – GIMNAZJUM PUBLICZNE nr 3 – 2:1 (14, -11, 15)
GIMNAZJUM PUBLICZNE nr 1 – GIMNAZJUM PUBLICZNE nr 4 – 2:0 (3, 18)
GIMNAZJUM PUBLICZNE nr 3 – GIMNAZJUM PUBLICZNE nr 1 – 1:2 (19, -10, -9)
GIMNAZJUM PUBLICZNE nr 4 – GIMNAZJUM PUBLICZNE nr 2 – 0:2 (-12, -10)
 

 

ELIMINACJE POWIATOWE W SIATKÓWCE DZIEWCZĄT U-17

 

 

 

mecze

punkty

sety+

sety-

różnica

1

Gimnazjum Publiczne nr 1

3

6

6

1

5

2

Gimnazjum Publiczne nr 2

3

5

5

3

2

3

Gimnazjum Publiczne nr 3

3

4

4

4

0

4

Gimnazjum Publiczne nr 4

3

3

0

6

-6

 

 

4.02.2017. Eliminacje powiatowe - siatkówka chłopców


Wyniki:
GIMNAZJUM PUBLICZNE nr 1 – GIMNAZJUM PUBLICZNE nr 2 – 2:0 (11, 7)
GIMNAZJUM PUBLICZNE nr 4 – GIMNAZJUM PUBLICZNE nr 3 – 0:2 (-16, -12)
GIMNAZJUM PUBLICZNE nr 1 – GIMNAZJUM PUBLICZNE nr 3 – 0:2 (-8, -9)
GIMNAZJUM PUBLICZNE nr 2 – GIMNAZJUM PUBLICZNE nr 4 – 2:1 (6, -13, 6)
GIMNAZJUM PUBLICZNE nr 3 – GIMNAZJUM PUBLICZNE nr 2 – 0:2 (-10, -17)
GIMNAZJUM PUBLICZNE nr 4 – GIMNAZJUM PUBLICZNE nr 1 – 0:2 (-6, -12)
 

 

ELIMINACJE POWIATOWE W SIATKÓWCE CHŁOPCÓW U-17

 

 

 

mecze

punkty

sety+

sety-

różnica

1

Gimnazjum Publiczne nr 2

3

6

6

1

5

2

Gimnazjum Publiczne nr 3

3

5

4

2

2

3

Gimnazjum Publiczne nr 1

3

4

2

4

-2

4

Gimnazjum Publiczne nr 4

3

3

1

6

-5

 

 

 

 

 

 

 

Do rozgrywek na szczeblu powiatu awansowały zespoły GP nr 2 i GP nr 3.

 

14.01.2017. Eliminacje powiatowe szkół w koszykówce i mini-koszykówce chłopców, po dwa najlepsze zespoły uzyskały awans do rozgrywek powiatowych.


Wyniki - MINI KOSZYKÓWKA - szkoły podstawowe:
SP 4 - SP 1 - 10:26
SP 2 - SP 4 - 26:6
SP 1 - SP 2 - 4:16

Klasyfikacja zawodów:
1. Szkoła Podstawowa nr 2
2. Szkoła Podstawowa nr 1

3. Szkoła Podstawowa nr 4
 

17.12.2017. Eliminacje powiatowe szkół w koszykówce i mini-koszykówce dziewcząt, po dwa najlepsze zespoły uzyskały awans do rozgrywek powiatowych.


Wyniki - MINI KOSZYKÓWKA - szkoły podstawowe:
SP 3 - SP 1 - 16:10
SP 2 - SP 1 - 27:4
SP 3 - SP 2 - 5:4

Klasyfikacja zawodów:
1. Szkoła Podstawowa nr 3
2. Szkoła Podstawowa nr 2

3. Szkoła Podstawowa nr 1

Wyniki - KOSZYKÓWKA - szkoły gimnazjalne
GP 2 - GP 1 - 9:24
GP 4 - GP 3 - 6:25
SP 1 - GP 3 - 15:18
GP 2 - GP 4 - 44:4
GP 3 - GP 2 - 24:13
GP 4 - GP 1 - 8:31

Klasyfikacja zawodów:
1. Gimnazjum Publiczne nr 3
2. Gimnazjum Publiczne nr 1

3. Gimnazjum Publiczne nr 2
4. Gimnazjum Publiczne nr 4

--------------------------------------------------------------------

Koszykówka 3x3 (04.06.2016)

Wyniki U-14:

SP 1 "A" - SP 3 "B" - 2:11
SP 2 - SP 3 "A" - 2:1
SP 1 - SP 1 "B" - 6:4
SP 3 "A" - SP 3 "B" - 0:9
SP 1 "B" - SP 2 - 2:3
SP 1 "A" - SP 3 "A" - 5:6
SP 1 "B" - SP 3 "B" - 2:10
SP 1 "A" - SP 2 - 2:5
SP 1 "B" - SP 3 "A" - 3:1
SP 2 - SP 3 "B" - 2:10

Klasyfikacja końcowa:

1. Szkoła Podstawowa nr 3 "B"
2. Szkoła Podstawowa nr 2
3. Szkoła Podstawowa nr 1 "A"
4. Szkoła Podstawowa nr 1 "B"
5. Szkoła Podstawowa nr 3 "A"

Wyniki U-17:
GP 2 "A" - GP 2 - 5:3
GP 2 "A" - GP 2 "B" - 7:8
GP 2 "B" - GP 3 - 7:11
GP 4 - GP 3 - 6:11
GP 2 "B" - GP 4 - 6:4
GP 3 - GP 2 "A" - 10:3

Klasyfikacja końcowa:

1. Gimnazjum Publiczne nr 3
2. Gimnazjum Publiczne nr 2 "B"
3. Gimnazjum Publiczne nr 2 "A"
4. Gimnazjum Publiczne nr 4

MISTRZOSTWA MIASTA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ W LEKKOATLETYCE (2.06.2016)

Wyniki zawodów w załączniku >LINK<

 

MIEJSKA LIGA PIŁKI NOŻNEJ DZIEWCZĄT/CHŁOPCÓW U-14 i U-17 
Wyniki trzeciej kolejki

 

Dziewczęta:

Szkoła Podstawowa nr 2 - Szkoła Podstawowa nr 4 - 4:0  
Gimnazjum Publiczne nr 1 - Gimnazjum Publiczne nr 2 - 18:0

Chłopcy:

Szkoła Podstawowa nr 1 - Szkoła Podstawowa nr 3 - 2:2
Szkoła Podstawowa nr 2 - Szkoła Podstawowa nr 4 - 2:1
Gimnazjum Publiczne nr 2 - Gimnazjum Publiczne nr 3 - 0:3 Walkower
Gimnazjum Publiczne nr 1 - Gimnazjum Publiczne nr 4 - 4:3


Wyniki drugiej kolejki

Dziewczęta:

Szkoła Podstawowa nr 4 - Szkoła Podstawowa nr 3 - 1:4 
Gimnazjum Publiczne nr 2 - Gimnazjum Publiczne nr 3 - 0:9

Chłopcy:

Szkoła Podstawowa nr 3 - Szkoła Podstawowa nr 2 - 10:0 
Szkoła Podstawowa nr 1 - Szkoła Podstawowa nr 4 - 5:6  
Gimnazjum Publiczne nr 3 - Gimnazjum Publiczne nr 1 - 1:4 

Gimnazjum Publiczne nr 2 - Gimnazjum Publiczne nr 4 - 1:10

 

Wyniki pierwszej kolejki

Dziewczęta:

Szkoła Podstawowa nr 3 - Szkoła Podstawowa nr 2   4:6  
Gimnazjum Publiczne nr 3 - Gimnazjum Publiczne nr 1 - 3:4

Chłopcy:

Szkoła Podstawowa nr 2 - Szkoła Podstawowa nr 1   2:3 
Szkoła Podstawowa nr 4 - Szkoła Podstawowa nr 3   0:3 Walkower
Gimnazjum Publiczne nr 1 - Gimnazjum Publiczne nr 2  7:4
Gimnazjum Publiczne nr 3 - Gimnazjum Publiczne nr 4 - 0:2

 

MIEJSKA LIGI MINI-SIATKÓWKI I SIATKÓWKI CHŁOPCÓW (09.04.2016)

 

 

Wyniki U-14:
Szkoła Podstawowa nr 1 - Szkoła Podstawowa nr 3   2:0 (23, 15)   

Szkoła Podstawowa nr 3 - Szkoła Podstawowa nr 4   1:2 (-18, 23, -7)
Szkoła Podstawowa nr 2 - Szkoła Podstawowa nr 1   0:2 (-18, -7)
Szkoła Podstawowa nr 4 - Szkoła Podstawowa nr 2   2:0 (12, 17)
Wyniki U-17:
Gimnazjum Publiczne nr 2 - Gimnazjum Publiczne nr 3 - 0:2 (-17, -11)
Gimnazjum Publiczne nr 3 - Gimnazjum Publiczne nr 1 - 2:0 (4, 10)
Gimnazjum Publiczne nr 1 - Gimnazjum Publiczne nr 4 - 1:2 (-20, 22, -14)
Gimnazjum Publiczne nr 4 - Gimnazjum Publiczne nr 2 - 1:2 (-19, 17, -5)

  MIEJSKA LIGA SIATKÓWKI CHŁOPCÓW U-14      
    mecze punkty sety+ sety- różnica
1 Szkoła Podstawowa nr 1 6 11 12 1 11
2 Szkoła Podstawowa nr 4 6 10 9 6 3
3 Szkoła Podstawowa nr 2 6 8 4 9 -5
4 Szkoła Podstawowa nr 3 6 7 3 10 -7

 

  MIEJSKA LIGA SIATKÓWKI CHŁOPCÓW U-17      
    mecze punkty sety+ sety- różnica
1 Gimnazjum Publiczne nr 3 6 11 11 2 9
2 Gimnazjum Publiczne nr 1 6 9 7 7 0
3 Gimnazjum Publiczne nr 2 6 9 7 8 -1
4 Gimnazjum Publiczne nr 4 6 7 3 11 -8

 

MISTRZOSTWA MIASTA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ W TENISIE STOŁOWYM (19.03.2016)

Wyniki U-14 DZIEWCZĘTA:
1. Maja Rolek (SP1)
2. Oliwia Jastrzębska (SP1)
3. Natalia Jadczak (SP2)
4. Gabriela Kulesza (SP3)
5-6. Anna Kuczyńska (SP1), Martyna Dobkowska (SP3)
Wyniki U-14 CHŁOPCY:
1. Wojciech Bauer (SP1)
2. Grzegorz Drębkowski (SP2)
​3. Damian Ponichtera (SP3)
4. Jakub Pawlak (SP3)
5-6. Wiktor Augustyniak (SP2), Adrian Ojdanowski(SP3)

Wyniki U-17 DZIEWCZĘTA:
1. Julia Pawlak (GP3)
2. Paulina Jarmoluk (GP3)
3. Kinga Krystosik (GP1)
4. Katarzyna Burczak (GP3)
​5-6. Maja Sołowińska (GP1), Natalia Szostak (GP4)
Wyniki U-17 CHŁOPCY:
1. Daniel Szopa (GP3)
2. Adam Świderski (GP3)
​3. Maciej Mazur (GP2)
4. Mateusz Kulesza (GP3)
5-6. Radodsław Dębek (GP3), Maciej Jaskółka (GP4)

MIEJSKA LIGA MINI-SIATKÓWKI I SIATKÓWKI DZIEWCZĄT - ZAKOŃCZENIE (12.03.2016)

Wyniki U-14:
Szkoła Podstawowa nr 1 - Szkoła Podstawowa nr 2   2:0 (13, 16)   
Szkoła Podstawowa nr 3 - Szkoła Podstawowa nr 4   1:2 (-16, 21, -1)
Szkoła Podstawowa nr 4 - Szkoła Podstawowa nr 1   0:2 (-12, -18)
Szkoła Podstawowa nr 2 - Szkoła Podstawowa nr 3   0:2 (-16, -19)
Wyniki U-17:
Gimnazjum Publiczne nr 4 - Gimnazjum Publiczne nr 1 - 0:2 (-5, -9)
Gimnazjum Publiczne nr 2 - Gimnazjum Publiczne nr 3 - 2:0 (19, 23)
Gimnazjum Publiczne nr 3 - Gimnazjum Publiczne nr 4 - 1:2 (14, 5)
Gimnazjum Publiczne nr 1 - Gimnazjum Publiczne nr 2 - 0:2 (-24, -24)

TABELE KOŃCOWE ROZGRYWEK 2015/2016:

  MIEJSKA LIGA SIATKÓWKI DZIEWCZĄT U-14      
    mecze punkty sety+ sety- różnica
1 Szkoła Podstawowa nr 1 6 11 10 2 8
2 Szkoła Podstawowa nr 4 6 10 8 7 1
3 Szkoła Podstawowa nr 2 6 8 5 9 -4
4 Szkoła Podstawowa nr 3 6 7 5 10 -5

 

  MIEJSKA LIGA SIATKÓWKI DZIEWCZĄT U-17      
    mecze punkty sety+ sety- różnica
1 Gimnazjum Publiczne nr 2 6 12 12 0 12
2 Gimnazjum Publiczne nr 3 6 10 8 6 2
3 Gimnazjum Publiczne nr 1 6 8 6 8 -2
4 Gimnazjum Publiczne nr 4 6 6 0 12 -12

 

MIEJSKA LIGA MINI-KOSZYKÓWKI I KOSZYKÓWKI CHŁOPCÓW - ZAKOŃCZENIE (05.03.2016)

Wyniki U-14:
Szkoła Podstawowa nr 4 - Szkoła Podstawowa nr 2   5:14 (2:1)(2:6)(0:3)(1:4)   
S
zkoła Podstawowa nr 3 - Szkoła Podstawowa nr 1   12:6 (0:0)(2:0)(0:6)(4:0)(0:0)(6:0)
Szkoła Podstawowa nr 1 - Szkoła Podstawowa nr 4   12:3 (2:0)(2:0)(4:0)(4:3)
Szkoła Podstawowa nr 3 - Szkoła Podstawowa nr 1   12:27 (2:8)(6:2)(2:8)(2:9)
Wyniki U-17:
Gimnazjum Publiczne nr 4 - Gimnazjum Publiczne nr 1   14:33 (5:6)(2:8)(5:9)(2:14)
Gimnazjum Publiczne nr 2 - Gimnazjum Publiczne nr 3   17:26 (2:9)(10:4)(4:7)(1:6)
Gimnazjum Publiczne nr 3 - Gimnazjum Publiczne nr 4   28:10 (6:4)(12:4)(3:2)(7:0)
Gimnazjum Publiczne nr 1 - Gimnazjum Publiczne nr 2   36:23 (6:4)(9:6)(13:6)(8:7)

TABELE KOŃCOWE ROZGRYWEK 2015/2016:

  MIEJSKA LIGA MINI-KOSZYKÓWKI CHŁOPCÓW U-14    
    mecze punkty kosze+ kosze- różnica
1 Szkoła Podstawowa nr 3 6 11 92 49 43
2 Szkoła Podstawowa nr 1 6 10 83 35 48
3 Szkoła Podstawowa nr 2 6 9 64 82 -18
4 Szkoła Podstawowa nr 4 6 4 20 66 -46

 

  MIEJSKA LIGA KOSZYKÓWKI CHŁOPCÓW U-17    
    mecze punkty kosze+ kosze- różnica
1 Gimnazjum Publiczne nr 1 6 12 234 133 101
2 Gimnazjum Publiczne nr 3 6 10 222 126 96
3 Gimnazjum Publiczne nr 2 6 8 152 172 -20
4 Gimnazjum Publiczne nr 4 6 6 71 248 -177

 

MIEJSKA LIGA KOSZYKÓWKI I MINI-KOSZYKÓWKI DZIEWCZĄT - ZAKOŃCZENIE (27.02.2016)

Wyniki U-14:
Szkoła Podstawowa nr 2 - Szkoła Podstawowa nr 1   4:35 (0:2)(2:6)(0:11)(2:16)   
Szkoła Podstawowa nr 4 - Szkoła Podstawowa nr 3   6:34 (0:12)(0:8)(6:4)(0:10)
Szkoła Podstawowa nr 4 - Szkoła Podstawowa nr 2   12:30 (0:10)(4:8)(6:4)(2:8)
Szkoła Podstawowa nr 3 - Szkoła Podstawowa nr 1   14:31 (2:6)(6:6)(2:12)(4:7)
Wyniki U-17:
Gimnazjum Publiczne nr 3 - Gimnazjum Publiczne nr 4   76:4 (25:2)(12:2)(25:0)(14:0)
Gimnazjum Publiczne nr 2 - Gimnazjum Publiczne nr 1   9:45 (0:6)(2:10)(2:14)(5:15)
Gimnazjum Publiczne nr 1 - Gimnazjum Publiczne nr 3   26:16 (6:3)(7:9)(5:3)(9:0)
Gimnazjum Publiczne nr 2 - Gimnazjum Publiczne nr 4   84:8 (22:0)(22:5)(0:16)(3:20)

TABELE KOŃCOWE ROZGRYWEK 2105/2016:

  MIEJSKA LIGA KOSZYKÓWKI DZIEWCZĄT U-14    
    mecze punkty kosze+ kosze- różnica
1 Szkoła Podstawowa nr 1 6 12 231 53 178
2 Szkoła Podstawowa nr 3 6 9 117 100 17
3 Szkoła Podstawowa nr 4 6 7 72 190 -118
4 Szkoła Podstawowa nr 2 6 6 59 136 -77

 

  MIEJSKA LIGA KOSZYKÓWKI DZIEWCZĄT U-17    
    mecze punkty kosze+ kosze- różnica
1 Gimnazjum Publiczne nr 3 6 11 319 95 224
2 Gimnazjum Publiczne nr 1 6 11 254 80 174
3 Gimnazjum Publiczne nr 2 6 8 231 219 12
4 Gimnazjum Publiczne nr 4 6 6 25 437 -412

 

MIEJSKA LIGA SIATKÓWKI I MINI-SIATKÓWKI (23.01.2016)

Wyniki U-14:
Szkoła Podstawowa nr 4 - Szkoła Podstawowa nr 3   2:0 (15, 22)
Szkoła Podstawowa nr 1 - Szkoła Podstawowa nr 2   2:0 (23, 8)
Szkoła Podstawowa nr 2 - Szkoła Podstawowa nr 3   0:2 (-18, -22)
Szkoła Podstawowa nr 4 - Szkoła Podstawowa nr 1   0:2 (-14, -19)
Wyniki U-17:
Gimnazjum Publiczne nr 1 - Gimnazjum Publiczne nr 3   0:2 (-16, -16)
Gimnazjum Publiczne nr 2 - Gimnazjum Publiczne nr 4   2:0 (13, 22)
Gimnazjum Publiczne nr 4 - Gimnazjum Publiczne nr 3   0:2 (-15, -18)
Gimnazjum Publiczne nr 1 - Gimnazjum Publiczne nr 2   1:2 (-23, 20, 14)

  MIEJSKA LIGA SIATKÓWKI CHŁOPCÓW U-14      
    mecze punkty sety+ sety- różnica
1 Szkoła Podstawowa nr 1 4 7 8 1 7
2 Szkoła Podstawowa nr 4 4 6 5 5 0
3 Szkoła Podstawowa nr 2 4 6 4 5 -1
4 Szkoła Podstawowa nr 3 4 5 2 6 -4

 

  MIEJSKA LIGA SIATKÓWKI CHŁOPCÓW U-17      
    mecze punkty sety+ sety- różnica
1 Gimnazjum Publiczne nr 3 4 7 7 2 5
2 Gimnazjum Publiczne nr 1 4 7 6 3 3
3 Gimnazjum Publiczne nr 2 4 6 5 5 0
4 Gimnazjum Publiczne nr 4 4 4 0 8 -8

 

MISTRZOSTWA MIASTA W PIŁCE NOŻNEJ HALOWEJ U-14 (16.01.2016)

Szkoła Podstawowa nr 4 - Szkoła Podstawowa nr 2 - 0:0 (0:0)
Szkoła Podstawowa nr 3 - Szkoła Podstawowa nr 1 - 3:0 (2:0)
Szkoła Podstawowa nr 2 - Szkoła Podstawowa nr 1 - 1:4 (0:2)
Szkoła Podstawowa nr 4 - Szkoła Podstawowa nr 3 - 1:5 (1:2)
Szkoła Podstawowa nr 1 - Szkoła Podstawowa nr 4 - 3:0 (1:0)
Szkoła Podstawowa nr 3 - Szkoła Podstawowa nr 2 - 2:0 (0:0)

  MISTRZOSTWA MIASTA W PIŁCE NOŻNEJ HALOWEJ U-14  
    mecze punkty br+ br- różnica
1 Szkoła Podstawowa nr 3 3 9 10 1 9
2 Szkoła Podstawowa nr 1 3 6 7 4 3
3 Szkoła Podstawowa nr 2 3 1 1 6 -5
4 Szkoła Podstawowa nr 4 3 1 1 8 -7

 

MIEJSKA LIGA KOSZYKÓWKI DZIEWCZĄT U-17 (16.01.2016)

Gimnazjum Publiczne nr 3 - Gimnazjum Publiczne nr 1   29:17 (0:2) (13:2) (6:6) (10:7)
Gimnazjum Publiczne nr 2 - Gimnazjum Publiczne nr 4   75:2 (16:0) (20:0) (17:2) (22:0)
Gimnazjum Publiczne nr 4 - Gimnazjum Publiczne nr 1   8:52 (2:4) (4:10) (2:14) (0:24)
Gimnazjum Publiczne nr 3 - Gimnazjum Publiczne nr 2   47:16 (8:0) (8:10) (10:4) (21:2)

  MIEJSKA LIGA KOSZYKÓWKI DZIEWCZĄT U-17  
    mecze punkty kosze+ kosze- różnica
1 Gimnazjum Publiczne nr 3 4 8 227 65 162
2 Gimnazjum Publiczne nr 1 4 7 185 55 130
3 Gimnazjum Publiczne nr 2 4 5 138 166 -28
4 Gimnazjum Publiczne nr 4 4 4 13 277 -264

 

​MIEJSKA LIGA SIATKÓWKI DZIEWCZĄT (09.01.2016)


WYNIKI U-14:
Szkoła Podstawowa nr 1 - Szkoła Podstawowa nr 4 - 2:0 (27, 22)
Szkoła Podstawowa nr 3 - Szkoła Podstawowa nr 2 - 1:2 (-15, 23, -6)
Szkoła Podstawowa nr 2 - Szkoła Podstawowa nr 4 - 1:2 (24, -12, -13)
Szkoła Podstawowa nr 1 - Szkoła Podstawowa nr 3 - 2:0 (11, 10)
WYNIKI U-17:
Gimnazjum Publiczne nr 4 - Gimnazjum Publiczne nr 3 - 0:2 (-6, -8)
Gimnazjum Publiczne nr 2 - Gimnazjum Publiczne nr 1 - 2:0 (17, 10)
Gimnazjum Publiczne nr 1 - Gimnazjum Publiczne nr 3 - 1:2 (-20, 21, -12)
Gimnazjum Publiczne nr 4 - Gimnazjum Publiczne nr 2 - 0:2 (-16, -2)

  MIEJSKA LIGA SIATKÓWKI DZIEWCZĄT U-14      
    mecze punkty sety+ sety- różnica
1 Szkoła Podstawowa nr 1 4 7 6 2 4
2 Szkoła Podstawowa nr 4 4 7 6 4 2
3 Szkoła Podstawowa nr 2 4 6 5 5 0
4 Szkoła Podstawowa nr 3 4 4 2 8 -6

 

  MIEJSKA LIGA SIATKÓWKI DZIEWCZĄT U-17      
    mecze punkty sety+ sety- różnica
1 Gimnazjum Publiczne nr 2 4 8 8 0 8
2 Gimnazjum Publiczne nr 3 4 7 6 4 2
3 Gimnazjum Publiczne nr 1 4 5 4 6 -2
4 Gimnazjum Publiczne nr 4 4 4 0 8 -8

 

MIEJSKA LIGA KOSZYKÓWKI CHŁOPCÓW U-17 (12.12.2015)

Gimnazjum Publiczne nr 4 - Gimnazjum Publiczne nr 3   5:65 (3:17) (0:17) (0:21) (2:10)
Gimnazjum Publiczne nr 2 - Gimnazjum Publiczne nr 1   19:42 (2:6) (2:15) (5:5) (10:16)
Gimnazjum Publiczne nr 1 - Gimnazjum Publiczne nr 3   35:29 (14:5) (4:4) (2:18) (15:2)
Gimnazjum Publiczne nr 4 - Gimnazjum Publiczne nr 2   16:32 (5:10) (2:8) (1:6) (8:8)

  MIEJSKA LIGA KOSZYKÓWKI CHŁOPCÓW U-17    
    mecze punkty kosze+ kosze- różnica
1 Gimnazjum Publiczne nr 1 4 8 165 96 69
2 Gimnazjum Publiczne nr 3 4 6 168 99 69
3 Gimnazjum Publiczne nr 2 4 6 112 110 2
4 Gimnazjum Publiczne nr 4 4 4 47 187 -140

 

MIEJSKA LIGA MINI-KOSZYKÓWKI DZIEWCZĄT U-14 (05.12.2015)

Szkoła Podstawowa nr 2 - Szkoła Podstawowa nr 1 10:36 (2:6) (4:4) (0:18) (4:8)
Szkoła Podstawowa nr 4 - Szkoła Podstawowa nr 3 17:28 (0:8) (4:6) (9:4) (4:10)
Szkoła Podstawowa nr 4 - Szkoła Podstawowa nr 1 15:42 (2:18) (2:6) (5:8) (6:10)
Szkoła Podstawowa nr 3 - Szkoła Podstawowa nr 2 13:15 (3:2) (3:2) (4:5) (3:6)

  MIEJSKA LIGA KOSZYKÓWKI DZIEWCZĄT U-14    
    mecze punkty kosze+ kosze- różnica
1 Szkoła Podstawowa nr 1 4 8 165 35 130
2 Szkoła Podstawowa nr 3 4 6 69 63 6
3 Szkoła Podstawowa nr 4 4 5 54 126 -72
4 Szkoła Podstawowa nr 2 4 3 25 89 -64

 

MIEJSKA LIGA SIATKÓWKI CHŁOPCÓW (28.11.2015)


WYNIKI U-14:
Szkoła Podstawowa nr 3 - Szkoła Podstawowa nr 2 - 0:2 (-22, 0)
Szkoła Podstawowa nr 1 - Szkoła Podstawowa nr 4 - 1:2 (-13, 12, -9)
Szkoła Podstawowa nr 2 - Szkoła Podstawowa nr 4 - 2:1 (-20, 22, 12)
Szkoła Podstawowa nr 3 - Szkoła Podstawowa nr 1 - 0:2 (-9, 0)
WYNIKI U-17:
Gimnazjum Publiczne nr 3 - Gimnazjum Publiczne nr 4 - 2:0 (19, 15)
Gimnazjum Publiczne nr 2 - Gimnazjum Publiczne nr 1 - 0:2 (-17, -27)
Gimnazjum Publiczne nr 4 - Gimnazjum Publiczne nr 1 - 0:2 (-21, -21)
Gimnazjum Publiczne nr 3 - Gimnazjum Publiczne nr 2 - 1:2 (15, -16, -8)

  MIEJSKA LIGA SIATKÓWKI CHŁOPCÓW U-14      
    mecze punkty sety+ sety- różnica
1 Szkoła Podstawowa nr 2 2 4 4 1 3
2 Szkoła Podstawowa nr 1 2 3 4 1 3
3 Szkoła Podstawowa nr 4 2 3 3 3 0
4 Szkoła Podstawowa nr 3 2 2 0 4 -4

 

  MIEJSKA LIGA SIATKÓWKI CHŁOPCÓW U-17      
    mecze punkty sety+ sety- różnica
1 Gimnazjum Publiczne nr 1 2 4 4 0 4
2 Gimnazjum Publiczne nr 3 2 3 3 2 1
3 Gimnazjum Publiczne nr 2 2 3 2 3 -1
4 Gimnazjum Publiczne nr 4 2 2 0 4 -4

 

MIEJSKA LIGA SIATKÓWKI DZIEWCZĄT (21.11.2015)


WYNIKI U-14:
Szkoła Podstawowa nr 4 - Szkoła Podstawowa nr 2 - 2:0 (16, 17)
Szkoła Podstawowa nr 1 - Szkoła Podstawowa nr 3 - 2:0 (10, 23)
Szkoła Podstawowa nr 2 - Szkoła Podstawowa nr 1 - 2:0 (26, 18)
Szkoła Podstawowa nr 4 - Szkoła Podstawowa nr 3 - 2:1 (18, -15, 6)
WYNIKI U-17:
Gimnazjum Publiczne nr 3 - Gimnazjum Publiczne nr 1 - 2:1 (14, -21, 19)
Gimnazjum Publiczne nr 2 - Gimnazjum Publiczne nr 4 - 2:0 (5, 9)
Gimnazjum Publiczne nr 1 - Gimnazjum Publiczne nr 4 - 2:0 (21, 7)
Gimnazjum Publiczne nr 3 - Gimnazjum Publiczne nr 2 - 0:2 (-22, -13)

  MIEJSKA LIGA SIATKÓWKI DZIEWCZĄT U-14    
    mecze punkty sety+ sety- różnica
1 Szkoła Podstawowa nr 4 2 4 4 1 3
2 Szkoła Podstawowa nr 1 2 3 2 2 0
3 Szkoła Podstawowa nr 2 2 3 2 2 0
4 Szkoła Podstawowa nr 3 2 2 1 4 -3

 

  MIEJSKA LIGA SIATKÓWKI DZIEWCZĄT U-17  
    mecze punkty sety+ sety- różnica
1 Gimnazjum Publiczne nr 2 2 4 4 0 4
2 Gimnazjum Publiczne nr 1 2 3 3 2 1
3 Gimnazjum Publiczne nr 3 2 3 2 3 -1
4 Gimnazjum Publiczne nr 4 2 2 0 4 -4

 

MIEJSKA LIGA KOSZYKÓWKI CHŁOPCÓW (14.11.2015)


WYNIKI U-14:
Szkoła Podstawowa nr 1 - Szkoła Podstawowa nr 2 - 16:2 (2:0, 4:0, 6:0, 4:2)
Szkoła Podstawowa nr 3 - Szkoła Podstawowa nr 4 - 16:8 (4:0, 8:0, 4:0, 0:8)
Szkoła Podstawowa nr 2 - Szkoła Podstawowa nr 4 - 10:4 (2:0, 0:0, 4:4, 4:0)
Szkoła Podstawowa nr 1 - Szkoła Podstawowa nr 3 - 7:8 (1:2, 2:1, 0:3, 4:2)
WYNIKI U-17:
Gimnazjum Publiczne nr 3 - Gimnazjum Publiczne nr 1 - 32:38 (14:7, 4:14, 8:7, 6:10)
Gimnazjum Publiczne nr 2 - Gimnazjum Publiczne nr 4 - 40:10 (10:4, 8:0, 15:6, 7:0)
Gimnazjum Publiczne nr 1 - Gimnazjum Publiczne nr 4 - 50:16 (12:6, 17:4, 14:4, 7:2)
Gimnazjum Publiczne nr 3 - Gimnazjum Publiczne nr 2 - 42:21 (10:2, 13:6, 10:6, 9:7)

  MIEJSKA LIGA KOSZYKÓWKI CHŁOPCÓW U-14    
    mecze punkty kosze+ kosze- różnica
1 Szkoła Podstawowa nr 3 2 4 24 15 9
2 Szkoła Podstawowa nr 1 2 3 23 10 13
3 Szkoła Podstawowa nr 2 2 3 12 20 -8
4 Szkoła Podstawowa nr 4 2 2 12 26 -14

 

  MIEJSKA LIGA KOSZYKÓWKI CHŁOPCÓW U-17    
    mecze punkty kosze+ kosze- różnica
1 Gimnazjum Publiczne nr 1 2 4 88 48 40
2 Gimnazjum Publiczne nr 3 2 3 74 59 15
3 Gimnazjum Publiczne nr 2 2 3 61 52 9
4 Gimnazjum Publiczne nr 4 2 2 26 90 -64

 

MIEJSKA LIGA KOSZYKÓWKI DZIEWCZĄT (07.11.2015)

 

WYNIKI U-14:
Szkoła Podstawowa nr 1 - Szkoła Podstawowa nr 3 - 31:8 (10:2, 4:0, 15:4, 2:2)
Szkoła Podstawowa nr 4 - Szkoła Podstawowa nr 2 - 20:0 wo.
Szkoła Podstawowa nr 3 - Szkoła Podstawowa nr 2 - 20:0 wo.
Szkoła Podstawowa nr 1 - Szkoła Podstawowa nr 4 - 56:2 (22:0, 4:0, 20:0, 10:2)
WYNIKI U-17:
Gimnazjum Publiczne nr 1 - Gimnazjum Publiczne nr 4 - 69:1 (20:0, 6:1, 24:0, 19:0)
Gimnazjum Publiczne nr 2 - Gimnazjum Publiczne nr 3 - 30:70 (7:6, 10:17, 6:25, 7:22)
Gimnazjum Publiczne nr 4 - Gimnazjum Publiczne nr 3 - 2:81 (2:22, 0:15, 0:18, 0:26)
Gimnazjum Publiczne nr 1 - Gimnazjum Publiczne nr 2 - 47:17 (5:0, 15:0, 12:10, 15:7)

 

  MIEJSKA LIGA KOSZYKÓWKI DZIEWCZĄT U-14    
    mecze punkty kosze+ kosze- różnica
1 Szkoła Podstawowa nr 1 2 4 87 10 77
2 Szkoła Podstawowa nr 3 2 3 28 31 -3
3 Szkoła Podstawowa nr 4 2 3 22 56 -34
4 Szkoła Podstawowa nr 2 2 0 0 40 -40

 

  MIEJSKA LIGA KOSZYKÓWKI DZIEWCZĄT U-17    
    mecze punkty kosze+ kosze- różnica
1 Gimnazjum Publiczne nr 3 2 4 151 32 119
2 Gimnazjum Publiczne nr 1 2 4 116 18 98
3 Gimnazjum Publiczne nr 2 2 2 47 117 -70
4 Gimnazjum Publiczne nr 4 2 2 3 150 -147

 

​MIEJSKA LIGA PIŁKI NOŻNEJ CHŁOPCÓW (24.10.2015)

 

WYNIKI U-14:
Szkoła Podstawowa nr 3 - Szkoła Podstawowa nr 4 - 15:1 (7:1)
Szkołą Podstawowa nr 2 - Szkoła Podstawowa nr 1 - 0:5 (0:2)
WYNIKI U-17:
Gimnazjum Publiczne nr 1 - Gimnazjum Publiczne nr 3 - 2:1 (0:0)
Gimnazjum Publiczne nr 2 - Gimnazjum Publiczne nr 4 - 1:5 (0:2)

 

MIEJSKA LIGA PIŁKI NOŻNEJ CHŁOPCÓW (17.10.2015)


WYNIKI U-14:
Szkoła Podstawowa nr 2 - Szkoła Podstawowa nr 4 - 4:3 (2:1)
Szkoła Podstawowa nr 1 - Szkoła Podstawowa nr 3 - 3:5 (1:4)
WYNIKI U-17:
Gimnazjum Publiczne nr 3 - Gimnazjum Publiczne nr 4 - 2:2 (1:1)
Gimnazjum Publiczne nr 2 - Gimnazjum Publiczne nr 1 - 0:4 (0:2)

 

MIEJSKA LIGA PIŁKI NOŻNEJ CHŁOPCÓW (10.10.2015)


WYNIKI U-14:
Szkoła Podstawowa nr 2 - Szkoła Podstawowa nr 3 - 0:12 (0:5)
Szkoła Podstawowa nr 1 - Szkoła Podstawowa nr 4 - 10:1 (4:1)
WYNIKI U-17:
Gimnazjum Publiczne nr 3 - Gimnazjum Publiczne nr 2 - 2:0 (1:0)
Gimnazjum Publiczne nr 1 - Gimnazjum Publiczne nr 4 - 3:2 (2:2)

 

W załącznikach komunikaty końcowe z zakończonych turniejów/dyscyplin i terminarz

Link do REGULAMINU SZS: http://www.szs.pl/images/SZS_2016/IMS_2016_regulamin/regulamin_imprez_szs_rok.szkolny.15.16.pdf​



.