Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji Ostrów Mazowiecka Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji Ostrów Mazowiecka

TERMINARZ

Czcionka:
  LISTOPAD 2019    
02.11.2019 Koszykówka - KS Sokół - mecz ligowy Hala Trębickiego 18.00
09.11.2019 Siatkarski Turniej Samorządowy Hala Trębickiego 09.30
09.11.2019 Piłka nożna - mecz LO KS Ostrovia Stadion miejski 12.00
10.11.2019 BSLSA - liga siatkarzy Hala Warchalskiego 10.00
10.11.2019 Piłka nożna - mecz III Lkobiet KS Ostrovia Stadion miejski 11.00
15.11.2019 SZS - halowa piłka nożna chł. 2005-2006 Hala Trębickiego 10.00
16.11.2019 SZS - halowa piłka nożna chł. 2007 i mł. Hala Trębickiego 10.00
17.11.2019 BSLSA - liga siatkarzy Hala Warchalskiego 10.00
17.11.2019 Bieg Wolności i Solidarności Teren Ratusza 10.00
17.11.2019 Maraton Fitness Hala Trębickiego 15.00
23.11.2019 Ostrowski Styl - festiwal taneczny (MDK) Hala Trębickiego 09.00
23.11.2019 Otwarcie lodowiska Omega 09.00
23.11.2019 Tenis stołowy - Grand Prix Hala Warchalskiego 10.00
24.11.2019 Ostrowski Styl - festiwal taneczny (MDK) Hala Trębickiego 09.00
24.11.2019 BSLSA - liga siatkarzy Hala Warchalskiego 10.00
23.11.2019 Koszykówka - KS Sokół - mecz ligowy Hala Trębickiego 18.00
25.11.2019 SZS - halowa piłka nożna chł 2007 (powiat) Hala Trębickiego 09.30
26.11.2019 Koncert charytatywny Parafii WNMP Hala Trębickiego 10.00
28.11.2019 SZS - halowa piłka nożna chł 2005 (powiat) Hala Trębickiego 09.30

 

  PAŹDZIERNIK 2019    
03.10.2019 SZS - sztafetowe biegi przełajowe (powiat) Nad Stawem 09.30
05.10.2019 Tenis - otwarty turniej deblowy - 1. dzień Korty miejskie 09.30
05.10.2019 SZS - indywidualne biegi przełajowe 2010 i mł. Nad Stawem 10.00
05.10.2019 Koszykówka - KS Sokół - mecz ligowy Hala Trębickiego 18.00
06.10.2019 Tenis - otwarty turniej deblowy - 2. dzień Korty miejskie 09.30
12.10.2019 Koszykówka - KS Sokół - mecz ligowy Hala Trębickiego 18.00
13.10.2019 BSLSA - liga siatkarzy Hala Warchalskiego 10.00
14.10.2019 Seminarium BHP z występem artystycznym Hala Trębickiego 18.00
19.10.2019 Pływackie Masters MOIIB Kryta pływalnia 09.00
20.10.2019 BSLSA - liga siatkarzy Hala Warchalskiego 10.00
23.10.2019 Koszykówka - KS Sokół - mecz ligowy Hala Trębickiego 18.00
25.10.2019 SZS - piłka nożna halowa 2007 i mł. (powiat) Hala Trębickiego 09.30
27.10.2019 Memoriał Mirka Kamienieckiego Brok 06.00
27.10.2019 Kabaret Neo-nówka Hala Trębickiego 16.00

Kalendarium

Grudzień 2020
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nie
30 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31 1 2 3