Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji Ostrów Mazowiecka Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji Ostrów Mazowiecka

 

BRYDŻliga

Czcionka:

BRZYDŻLIGA                       - Regulamin -
Termin spotkań - wtorki od godz. 18.00
w MOSIR ul. Trębickiego 10, - sala szkoleniowa na II piętrze ( pokój 2-4A / 2-4B)
(na przeciwko wejścia na trybuny hali sportowej)

Klasyfikacja turniejowa w sezonie 2017/2018 (link)

WYNIKI ROZEGRANYCH TURNIEJÓW:
 

L.p. Turniej 1 z dnia 13.09.2017 Punkty
1 Polak Józef / Tyborowicz Andrzej 70
2 Bączyk Krzysztof / Gumkowski Zdzisław 70
3 Aleksandrowicz Kazimierz / Ciesielski Jan 68
4 Szydło Stefan / Wojtaś Zygmunt 67
5 Pasztaleniec Andrzej / Pieńkowski Jan 65
6 Kalupa Andrzej / Sommer Leszek 61
7 Makowski Marian / Nawrot Eugeniusz 56
8 Kruk Janusz / Nowacki Janusz 47
         
L.p. Turniej 2 z dnia 19.09.2017 Punkty
1 Kalupa Andrzej / Sommer Leszek 75
2 Polak Józef / Tyborowicz Andrzej 74
3 Aleksandrowicz Kazimierz / Ciesielski Jan 66
4 Szydło Stefan / Wojtaś Zygmunt 62
5 Pasztaleniec Andrzej / Pieńkowski Jan 59
6 Makowski Marian / Podbielski Zygmunt 59
7 Kruk Janusz / Nowacki Janusz 56
8 Bączyk Krzysztof / Gumkowski Zdzisław 53
         
L.p. Turniej 3 z dnia 26.09.2017 Punkty
1 Makowski Marian / Nawrot Eugeniusz 57
2 Kalupa Andrzej / Sommer Leszek 54
3 Bączyk Krzysztof / Gumkowski Zdzisław 53
4 Podbielski Zygmunt / Waniewski Waldemar 53
5 Szydło Stefan / Wojtaś Zygmunt 48
6 Kruk Janusz / Nowacki Janusz 47
7 Polak Józef / Tyborowicz Andrzej 47
8 Aleksandrowicz Kazimierz / Ciesielski Jan 38
9 Pasztaleniec Andrzej / Pieńkowski Jan 35
         
L.p. Turniej 4 z dnia 3.10.2017 Punkty
1 Bączyk Krzysztof / Gumkowski Zdzisław 63
2 Kalupa Andrzej / Sommer Leszek 61
3 Szydło Stefan / Wojtaś Zygmunt 51
4 Aleksandrowicz Kazimierz / Ciesielski Jan 47
5 Podbielski Zygmunt / Waniewski Waldemar 45
6 Polak Józef / Tyborowicz Andrzej 44
7 Makowski Marian / Nawrot Eugeniusz 42
8 Kruk Janusz / Nowacki Janusz 40
9 Pasztaleniec Andrzej / Pieńkowski Jan 39
         
L.p. Turniej 5 z dnia 10.10.2017 Punkty
1 Bączyk Krzysztof / Morawski Andrzej 58
2 Kalupa Andrzej / Sommer Leszek 56
3 Kalata Ryszard / Podbielski Zygmunt 53
4 Polak Józef / Tyborowicz Andrzej 52
5 Szydło Stefan / Wojtaś Zygmunt 51
6 Nawrot Eugeniusz / Waniewski Waldemar 49
7 Aleksandrowicz Kazimierz / Ciesielski Jan 44
8 Pasztaleniec Andrzej / Pieńkowski Jan 39
9 Kruk Janusz / Nowacki Janusz 30
         
L.p. Turniej 6 z dnia 17.10.2017 Punkty
1 Kalupa Andrzej / Sommer Leszek 73
2 Bączyk Krzysztof / Morawski Andrzej 57
3 Polak Józef / Tyborowicz Andrzej 55
4 Malec Waldemar / Nawrot Eugeniusz 49
5 Szydło Stefan / Wojtaś Zygmunt 46
6 Makowski Marian / Podbielski Zygmunt 42
7 Aleksandrowicz Kazimierz / Ciesielski Jan 42
8 Pasztaleniec Andrzej / Pieńkowski Jan 34
9 Kruk Janusz / Nowacki Janusz 34
         
L.p. Turniej 7 z dnia 24.10.2017 Punkty
1 Szydło Stefan / Wojtaś Zygmunt 92
2 Pasztaleniec Andrzej / Pieńkowski Jan 84
3 Polak Józef / Tyborowicz Andrzej 81
4 Bączyk Krzysztof / Gumkowski Zdzisław 67
5 Malec Waldemar / Nawrot Eugeniusz 63
6 Makowski Marian / Podbielski Zygmunt 61
7 Kalupa Andrzej / Sommer Leszek 56
         
L.p. Turniej 8 z dnia 31.10.2017 Punkty
1 Kalupa Andrzej / Sommer Leszek 72
2 Makowski Marian / Podbielski Zygmunt 72
3 Bączyk Krzysztof / Morawski Andrzej 71
4 Polak Józef / Tyborowicz Andrzej 71
5 Szydło Stefan / Wojtaś Zygmunt 69
6 Pasztaleniec Andrzej / Pieńkowski Jan 62
7 Kruk Janusz / Nowacki Janusz 45
8 Malec Waldemar   Nawrot Eugeniusz 42
         
L.p. Turniej 9 z dnia 7.11.2017 Punkty
1 Makowski Marian / Podbielski Zygmunt 81
2 Szydło Stefan / Wojtaś Zygmunt 80
3 Ciesielski Jan / Nawrot Eugeniusz 73
4 Kalupa Andrzej / Sommer Leszek 66
5 Polak Józef / Tyborowicz Andrzej 55
6 Kruk Janusz / Nowacki Janusz 52
7 Bączyk Krzysztof / Morawski Andrzej 51
8 Pasztaleniec Andrzej / Pieńkowski Jan 46
         
L.p. Turniej 10 z dnia 14.11.2017 Punkty
1 Bączyk Krzysztof / Morawski Andrzej 87
2 Kalupa Andrzej / Sommer Leszek 81
3 Szydło Stefan / Wojtaś Zygmunt 79
4 Kruk Janusz / Nowacki Janusz 74
5 Ciesielski Jan / Nawrot Eugeniusz 69
6 Makowski Marian / Podbielski Zygmunt 65
7 Pasztaleniec Andrzej / Pieńkowski Jan 49
         
L.p. Turniej 11 z dnia 21.11.2017 Punkty
1 Szydło Stefan / Wojtaś Zygmunt 92
2 Morawski Andrzej / Nawrot Eugeniusz 86
3 Jakubowicz Marian / Tyborowicz Andrzej 81
4 Makowski Marian / Podbielski Zygmunt 79
5 Kruk Janusz / Nowacki Janusz 78
6 Kalupa Andrzej / Sommer Leszek 64
         
L.p. Turniej 12 z dnia 28.11.2017 Punkty
1 Bączyk Krzysztof / Morawski Andrzej 84
2 Ciesielski Jan / Nawrot Eugeniusz 73
3 Szydło Stefan / Wojtaś Zygmunt 71
4 Jakubowicz Marian / Tyborowicz Andrzej 65
5 Aleksandrowicz Kazimierz / Polak Józef 63
6 Kalupa Andrzej / Sommer Leszek 59
7 Makowski Marian / Podbielski Zygmunt 46
8 Kruk Janusz / Nowacki Janusz 43
         
L.p. Turniej 13 z dnia 5.12.2017 Punkty
1 Kalupa Andrzej / Sommer Leszek 81
2 Makowski Marian / Podbielski Zygmunt 76
3 Jakubowicz Marian / Tyborowicz Andrzej 66
4 Kruk Janusz / Nowacki Janusz 64
5 Szydło Stefan / Wojtaś Zygmunt 64
6 Bączyk Krzysztof / Morawski Andrzej 55
7 Nawrot Eugeniusz / Polak Józef 50
8 Pasztaleniec Andrzej / Pieńkowski Jan 48
         
L.p. Turniej 14 z dnia 12.12.2017 Punkty
1 Makowski Marian / Podbielski Zygmunt 82
2 Nawrot Eugeniusz / Polak Józef 77
3 Bączyk Krzysztof / Ciesielski Jan 74
4 Kalupa Andrzej / Sommer Leszek 72
5 Szydło Stefan / Wojtaś Zygmunt 71
6 Pasztaleniec Andrzej / Pieńkowski Jan 67
7 Kruk Janusz / Nowacki Janusz 61
         
L.p. Turniej 15 z dnia 19.12.2017 Punkty
1 Kalupa Andrzej / Sommer Leszek 60
2 Nawrot Eugeniusz / Polak Józef 56
3 Jakubowicz Marian / Tyborowicz Andrzej 53
4 Aleksandrowicz Kazimierz / Ciesielski Jan 53
5 Szydło Stefan / Wojtaś Zygmunt 50
6 Kruk Janusz / Nowacki Janusz 46
7 Makowski Marian / Podbielski Zygmunt 40
8 Pasztaleniec Andrzej   Pieńkowski Jan 38
9 Bączyk Krzysztof / Morawski Andrzej 36
         
L.p. Turniej 16 z dnia 02.01.2018 Punkty
1 Kalupa Andrzej / Sommer Leszek 88
2 Bączyk Krzysztof / Morawski Andrzej 78
3 Jakubowicz Marian / Tyborowicz Andrzej 75
4 Szydło Stefan / Wojtaś Zygmunt 71
5 Pasztaleniec Andrzej / Pieńkowski Jan 70
6 Makowski Marian / Nawrot Eugeniusz 67
7 Kruk Janusz / Nowacki Janusz 55
         
L.p. Turniej 17 z dnia 09.01.2018 Punkty
1 Kalupa Andrzej / Sommer Leszek 89
2 Szydło Stefan / Wojtaś Zygmunt 82
3 Bączyk Krzysztof / Morawski Andrzej 77
4 Aleksandrowicz Kazimierz / Pasztaleniec Andrzej 66
5 Nawrot Eugeniusz / Polak Józef 59
6 Jakubowicz Marian / Tyborowicz Andrzej 52
7 Makowski Marian / Podbielski Zygmunt 49
8 Kruk Janusz / Nowacki Janusz 30
         
L.p. Turniej 18 z dnia 16.01.2018 Punkty
1 Szydło Stefan / Wojtaś Zygmunt 79
2 Kalupa Andrzej / Sommer Leszek 77
3 Bączyk Krzysztof / Morawski Andrzej 72
4 Pasztaleniec Andrzej / Pieńkowski Jan 68
5 Jakubowicz Marian / Tyborowicz Andrzej 65
6 Nawrot Eugeniusz / Polak Józef 55
7 Aleksandrowicz Kazimierz / Ciesielski Jan 49
8 Kruk Janusz / Nowacki Janusz 39
         

ZAŁĄCZNIKI:

WYNIKI BRYDZLIGI 2016/2017 - archiwum

Utworzono dnia 20.09.2017, 16:08

BRYDŻLIGA - REGULAMIN

Utworzono dnia 28.10.2016, 11:05